عید پاک روسیه
مردم روسیه عید پاک را چگونه جشن می گیرند؟
دسامبر 26, 2020
دانشجویان MIPT در المپیاد IPhO 2020
دانشجویان MIPT در المپیاد IPhO 2020 مقام اول را کسب کردند
دسامبر 31, 2020

دانشگاه HSE کارآموزی آنلاین را برای متقاضیان بین المللی آغاز می کند

دانشگاه HSE کارآموزی آنلاین

پروژه آنلاین تجربه سفر تور مطالعه دانشکده عالی اقتصاد دانشگاه تحقیقات ملی یک راه حل جدید آموزشی با توجه به محدودیت های همه گیر است. Study Tour Experience فرصتی منحصر به فرد برای تکمیل دوره کارآموزی یک هفته ای و ارزیابی کیفیت برنامه های دانشگاهی بدون خروج از منزل است: کلاس ها بصورت آنلاین از طریق Zoom یا MS Teams برگزار می شود.

پیش از این، دوره های کارآموزی در داخل دانشگاه برگزار می شد و برای دانشجویان لیسانس در روسیه بود. Now Study Tour Experience برای همه کسانی که می خواهند در یک برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام کنند در دسترس است. در آینده، متقاضیان کارشناسی نیز می توانند به این پروژه بپیوندند.

دوره کارآموزی رایگان است. برای شرکت، شما باید یک برنامه و نمونه کارها را در بازه زمانی تعیین شده ارسال می کنید، و سپس یک انتخاب رقابتی و مصاحبه انجام می دهید. شما می توانید یکی از 5 حوزه آموزش را انتخاب کنید: “امور مالی، اقتصاد و تجزیه و تحلیل داده ها”، “تجارت و مدیریت”، “اقتصاد و سیاست جهانی”، “دارایی و حقوق”، “بازاریابی و ارتباطات”. سه برنامه اول به زبان انگلیسی نیز موجود است.

اولین دوره کارآموزی در ماه نوامبر برگزار شد و 75 نفر را از 35 کشور چین، هند، ایتالیا، گواتمالا، اکوادور و بسیاری دیگر گرد هم آورد. با توجه به بازخورد شرکت کنندگان، این فرصتی عالی برای کسب تجربه جدید و دسترسی به برنامه ها و سطح عمومی تحصیلات دانشگاه بود. این پروژه تا آوریل 2021 ادامه خواهد داشت. تور مطالعه بعدی برای 15-20 فوریه برنامه ریزی شده است، برنامه ها از 18 ژانویه تا 8 فوریه 2021 پذیرفته می شوند.

دانشگاه HSE بیش از 300 برنامه در زمینه اقتصاد و مدیریت، حقوق، علوم سیاسی، علوم رایانه و محاسبات ارائه می دهد. همین حالا می توانید یک یا چند مورد را انتخاب کنید. برای این کار، فقط در وب سایت ما ثبت نام کنید و یک برنامه را به صورت رایگان ارسال کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *