پردرآمد ترین شغل ترکیه
پردرآمد ترین شغل ها در کشور ترکیه -2021
مارس 4, 2021
المپیاد آنلاین دانشگاه Sechenov
المپیاد آنلاین دانشگاه Sechenov شانس شما برای دریافت مدرک پزشکی بین المللی است
مارس 13, 2021

دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف RSMU

دانشگاه پزشکی پیروگوف

دانشگاه ملی تحقیقات پزشکی پیروگوف یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین دانشگاه های روسیه است و در سراسر جهان شناخته شده است. در سال 2016 دانشگاه 110 سالگرد خود را جشن گرفت. دانشگاه ملی تحقیقات پزشکی پیروگوف اولین دانشگاه در روسیه بود که فرصتی را برای زنان برای تحصیل در دانشگاه فراهم می کرد. دانشگاه RSMU اولین دانشکده اطفال جهان را در سال 1930 تأسیس کرد که به عنوان الگویی برای ایجاد چنین دانشکده هایی در سایر دانشگاه های سراسر جهان عمل کرد.

مزیت های تحصیل در دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف

فارغ التحصیلان این دانشگاه در حوزه های پزشکی بیوشیمی، بیوفیزیک و سایبرنتیک آموزش دیده اند. دانش آموختگان این دانشکده نه تنها در روسیه، بلکه در بسیاری از کشور های جهان از جمله کشور های اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا کار می کنند و این دانشگاه سالانه پذیرای دانشجویان بین المللی زیادی است. برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه RSMU شامل رشته هایی از جمله: پزشکی عمومی، اطفال، بیوشیمی پزشکی، بیوفیزیک پزشکی، سایبرنتیک پزشکی، روانشناسی بالینی، مددکاری اجتماعی، دندانپزشکی و داروسازی می باشد. پس از تحصیلات مقدماتی، می توانید تحصیلات خود را با انجام دستیاری بالینی و تحصیلات تکمیلی ادامه دهید.

در دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف بیش از 2000 پروفسور در 115 بخش در بیش از 250 دوره سخنرانی، سمینار و جلسات آزمایشگاهی عملی در علوم ارائه می دهند. دانشگاه RSMU یک شبکه از بزرگ ترین بیمارستان های بالینی دولتی مسکو ایجاد کرده است که به صد ها هزار نفر با تخصص های مختلف خدمات ارائه می دهند. شما یک فرصت منحصر به فرد برای دستیابی به دانش چگونگی تشخیص، درمان، جراحی و نحوه بهبودی بیماران واقعی خواهید داشت. مشارکت فعال در طراحی و اجرای استراتژی های درمانی برای بیماران واقعی در کلینیک های تحت راهنمایی اساتید ارشد از مزایای برجسته رقابتی دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف است.

دانشجویان دانشگاه پزشکی پیروگوف

دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف دارای یک سیاست پذیرش انتخابی بر اساس آزمون های ورودی و سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانشجویان است. دامنه میزان پذیرش 70-80٪ است که این مؤسسه آموزش عالی روسیه را به یک موسسه تا حدودی انتخابی تبدیل می کند. RNRMU همچنین چندین امکان و خدمات علمی و غیرآکادمیک به دانشجویان از جمله کمک های مالی و یا بورسیه تحصیلی، تحصیل در خارج از کشور و برنامه های مبادله، دوره های آنلاین و فرصت های آموزش از راه دور و همچنین خدمات اداری به دانشجویان ارائه می دهد.

امکانات دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف برای دانشجویان

دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف شرایط مطلوب را برای تحصیل کارآمد در این دانشگاه فراهم می کند. یک خوابگاه راحت برای دانشجویان بین المللی یا شهر های دیگر روسیه وجود دارد که از امکانات مناسب برخوردار است. دانشگاه RSMU دارای یک مرکز ورزشی عالی، چندین کتابخانه، که امکان دسترسی به مطالب مطالعه و اینترنت پر سرعت را فراهم می کند، جایی که می توانید تمام اطلاعات پزشکی مورد نیاز را به صورت آنلاین دریافت کنید. دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف همچنین اردو های تفریحی بسیار خوبی در ولگا دارد که می توانید تعطیلات فوق العاده ای را در زمستان و تابستان سپری کنید.

خوابگاه های دانشگاه پزشکی پیروگوف

تاریخچه دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف

دانشگاه پزشکی ملی تحقیقات ملی پیروگوف اولین سخنرانی خود را در تاریخ 26 سپتامبر 1906، هنگامی که دانشگاه پزشکی دولتی روسیه (RSMU) نامگذاری شد، ارائه داد. دانشجویان ثبت نام شده همه زنانی بودند که “medichki” نامیده می شدند و برای HMCW (دوره پزشکی بالاتر برای زنان) تحصیل می کردند. این کشور به متخصصان پزشکی نیاز داشت و تأسیس RSMU این نیاز را برای پزشکان بیشتر برطرف می کرد.

در سال 1930، به عنوان دومین مؤسسه پزشکی دولتی مسکو شناخته شد و در سال 1956 به نام جراح و کالبدشناسی برجسته روسی نیکولای پیروگوف نامگذاری شد، که پدر بنیانگذار جراحی بالینی محسوب می شد و یکی از اولین جراحان اروپا بود که از اتر به عنوان بی حس کننده استفاده می کرد. در سال 1847، او اولین جراحی شد که از بیهوشی در یک عمل میدانی استفاده کرد و همچنین تکنیک خود را برای استفاده از گچ کاری برای درمان شکستگی استخوان توسعه داد. بنابراین مناسب به نظر می رسد که یکی از بزرگترین دانشگاه های پزشکی روسیه به نام یکی از پزشکان مشهور در این کشور نامگذاری شده باشد.

شرایط تحصیل در دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف

دانشگاه علوم پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف یکی از بزرگترین مؤسسات پزشکی در اروپا است. بسیاری از اعضای جامعه پزشکی برجسته روسیه در پیروگوف حضور داشتند، از جمله لئونید روشال، رئیس انجمن پزشکی ملی روسیه. این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در زمینه های درمانی، کودکان و میکروب شناسی نیز تخصص دارد. تمام بیمارستان های بزرگ دولتی در مسکو وابسته به دانشگاه ملی تحقیقات پزشکی پیروگوف روسیه هستند و دانشجویان در طی دوره های کارآموزی در زندگی بیمارستانی شرکت خواهند کرد. رئیس فعلی دانشگاه RSMU سرگی لوکیانوف است.

دانشگاه ملی تحقیقات پزشکی روسیه (RNRMU) دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک آموزش عالی رسمی مانند مقاطع پیش لیسانس (به عنوان مثال گواهینامه ها، دیپلم ها، کاردانی یا بنیاد)، لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد، دکترا در چندین زمینه تحصیل می شود. مشارکت فعال در فعالیت های پزشکی و توسعه مراقبت های بهداشتی، پشتیبانی مداوم از تحقیقات علمی و معرفی نوآوری ها به این مؤسسه امکان می دهد تا در آموزش پزشکی روسیه موقعیت پیشرو داشته باشد.ین دانشگاه به طور فعال درگیر توسعه سیستم آموزش مداوم حرفه ای و اعتبار بخشی متخصصان به فعالیت های پزشکی است.

دانشگاه پزشکی پیروگوف

دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف همچنین به آموزش پیش دانشگاهی و جستجوی متقاضیان با استعداد بسیار توجه دارد. برای دانشجوبان، فعالیت های مختلفی از جمله مدرسه تابستانی پزشکی، سالن سخنرانی هفتگی، کلاس ها و دوره های مقدماتی به زبان روسی و انگلیسی را ارائه داده می شود. دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف از سال 1959 دانشجویان بین المللی می پذیرد. از سال 2013، این دانشگاه برنامه های دانشگاهی به زبان انگلیسی و همچنین برنامه های دو طرفه را با دانشگاه های اروپا ارائه می دهد.

بولتن RSMU مجله پزشکی دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف

بولتن RSMU یک مجله پزشکی با بررسی همتایان دانشگاه علوم پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف روسیه است. زبان اصلی این مجله روسی است و از سال 1994 منتشر می شود، هر دو ماه یک بار با انتشار مقالاتی در مورد پزشکی بالینی و علوم پزشکی و بیولوژیکی، اول از همه انکولوژی، نوروبیولوژی، آلرژی و ایمونولوژی، ژنتیک پزشکی، میکروبیولوژی پزشکی و بیماری های عفونی منتشر می شود.

تعداد نشریات در موضوعات مختلف محدود است. این مجله فقط مقالات اصلی را که نویسندگان آن ها ارسال کرده اند، شامل مقالاتی که روش ها و تکنیک ها، موارد بالینی و نظرات را ارائه می دهند، می پذیرد. نویسندگان باید تضمین کنند که آثار آن ها قبلاً به طور کامل یا جزئی و به زبان های دیگر در جا های دیگر منتشر نشده و توسط مجله علمی دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است. این مجله در هر شماره فقط یک مرور منتشر می کند و بررسی توسط ویراستاران انجام می شود.

Bulletin of RSMU یک مجله دسترسی آزاد است که تحت مجوز Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0) توزیع می شود. مجوز اجازه استفاده مشترک و استفاده مجدد تجاری را می دهد، اما نویسنده اصلی باید اعتبار یابد. بولتن RSMU در سال 2017 توسط Scopus پذیرفته شد.

این مجله متعهد به توصیه های مربوط به رفتار، گزارشگری، ویرایش و انتشار کار علمی در مجلات پزشکی کمیته بین المللی ویراستاران مجله پزشکی است و از رهنمود های بین المللی کمیته اخلاق نشریات پیروی می کند. ویراستاران بر این باورند که یک کار علمی خوب باید به زبان ساده نوشته شود، به همین دلیل همه نسخه های خطی قبل از انتشار در معرض ویرایش کپی هستند.

رتبه و جایگاه دانشگاه RSMU

حال بیایید رتبه های کشوری و جهاهنی RSMU را بررسی کنیم.

عنوان رتبهرتبه
رتبه بندی دانشگاه های جهانی 20191001
رتبه بندی علوم زیستی601
رتبه بندی بالینی، پیش بالینی و بهداشت601
اقتصادهای نوظهور351
رتبه بندی تأثیر: سلامتی و رفاه برای افراد43
در موضوع “پزشکی”451-500
رتبه دانشگاه جهانی588
رتبه کشوری16
رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی-استاندارد اروپا ARES-201922

سخن آخر

تحصیل در دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف تنها یک رویا نیست. با توجه به سطح بالای آموزش و امکان دسترسی و ثبت نام راحت در این دانشگاه شما می توانید به راحتی برای ترم بعد یکی از دانشجویان این دانشگاه 114 ساله باشید. باری راحتی کار می توانید تمام مراحل ثبت نام را به متخصصان تیم بین المللی الیت بسپارید و با خیال راحت چمدان های خود را ببندید! برای اطلاع از قیمت ها، نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز با کارشناسان الیت ارتباط برقرار کنید و همچنین از یک مشاوره تحصیلی رایگان برخوردار شوید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن برای آینده روشن خود تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *