دانشگاه ملی فناوری و اطلاعات ایتمو
دانشگاه ملی فناوری و اطلاعات ایتمو (‌Itmo university)
آوریل 4, 2018
وسایل مورد نیاز برای سفر به روسیه
وسایل مورد نیاز برای سفر به روسیه
آوریل 6, 2018

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو (Gubkin Russian State University of Oil and Gas)

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو بسیار بزرگ و از لحاظ اعتبار جهانی در جایگاه والایی قرار دارد و گروه بین المللی الیت امیدوار است که توانسته باشد به شما عزیزان توضیحات کاملی را در این مورد ارائه دهد. طبق تخمین مهندسان حوزه نفت و گاز، جهان تا دو قرن آینده دارای نفت و گاز خواهد بود. پس اگر قصد دارید که ۲۰۰ سال عمر کنید، مهندسی نفت و گاز یکی از بهترین رشته ها برای شما خواهد بود.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

یکی از بهترین دانشگاه های روسیه دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین است.

مهندسی نفت و گاز در جهان دارای جایگاه بالایی می باشد و در بعضی از کشور ها مانند کانادا، روسیه، آمریکا، بریتانیا و فرانسه این رشته دانشگاهی همسان و شاید بالاتر از رشته های پزشکی و حقوق تلقی شود.

در سال های اخیر بسیاری از دانشجویان ایرانی فکر می کنند که حتما باید پزشک شوند که به موفقیت برسند اما این تصور غلط است و صرفا تصوری است که در کشور ایران وجود دارد. بسیاری از رشته های دانشگاهی هستند که در دیگر کشور های بزرگ جهان از جایگاه و احترام ویژه ای برخوردارند. برای مثال در کانادا یک مهندس معدن یا یک مهندس نفت و گاز از جایگاهی به مراتب بالاتر از یک پزشک قرار دارد.

تصور غلط دیگر این که بسیاری فکر می کنند مهندس معدن یا مهندس نفت و گاز، کارش این است که در سرما و گرما در معدن و در منطقه حفاری حضور داشته باشد و حفاری کند. در صورتی که اصلا اینطور نیست، این رشته های دانشگاهی دارای گرایش های متعددی هستند. مثلا مهندسی اقتصاد نفت و گاز، مهندسی تولید ماشین آلات معادن، ژئوپلتیک نفت و گاز که این گرایش ها همه مربوط به مهندسی معادن و نفت و گاز است.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

مهندسی معادن نفت و گاز

به طور کلی در حوزه معادن و نفت و گاز فقط چند دانشگاه به تعداد انگشتان دو دست وجود دارند که تولید کننده های واقعی علوم در حوزه معادن و نفت و گاز هستند و باقی مراکز علمی دنباله رو این دانشگاه ها محسوب می شوند. دو دانشگاه بزرگ در حوزه نفت و گاز و معادن وجود دارد که جزو بزرگترین دانشگاه های جهان محسوب شده و با بسیاری از دانشگاه های کانادا و آمریکا روابط تنگاتنگ علمی دارند و به عنوان دانشگاه های مادر شناخته می شوند.

دانشگاه نفت و گاز گوبکین مسکو از بزرگترین دانشگاه های نفت و گاز جهان است و قسمت عمده ای از فارغ التحصیلان این دانشگاه از مدیران شرکت های نفتی بزرگ در سرتاسر جهان هستند. دانشگاه ملی شهر مسکو به نام گوبکین، سال ۱۹۳۰ میلادی جهت پیشبرد اهداف انرژی امپراطوری شوروی تاسیس شد و تاکنون توانسته مدیران و مهندسان بسیار بزرگی را از سرتاسر جهان آموزش دهد. بیش از ۱۱۰۰۰ دانشجو از ۴ قاره جهان و ۴۶ کشور جهان مشغول تحصیل در این دانشگاه می باشند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

نفت و گاز عواملی هستند که سیاست های کلی کشور های جهان را رقم می زنند و تمام اتفاقات روز جهان حول محور انرژی به خصوص نفت و گاز می چرخد. برای این مهم کشور های ابر قدرت نیاز به مراکز علمی قدرتمندی دارند که بتوانند به این سیاست ها و اتفاقات جهانی شکل و فرم دهند. دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین به عنوان یک مرکز علمی و تحقیقات استراتژیک در حوزه نفت و گاز به شمار می آید و یکی از پایه های علمی کشور روسیه در حوزه انرژی و نفت و گاز است.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی گوبکین با تمامی شرکت های و دانشگاه های مهم در حوزه نفت و گاز و انرژی ارتباط مستقیم دارد و یکی از شانس های شما برای ورود به این شرکت های بزرگ، تحصیل در دانشگاه ملی گوبکین می باشد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

آموزش توسط تیمی از محققان بزرگ و برجسته انجام می شود.

دانشکده ها

همانطور که عنوان شد، مهندسی نفت و گاز تنها شامل حفاری نمی شود و دارای رشته ها و گرایش های تخصصی بسیار می باشد. در این جا به تعدادی از این دانشکده ها و بخش های مختلف آن اشاره خواهیم کرد.

دانشکده زمین شناسی و ژئوفیزیک نفت
اکتشاف و استخراج نفت و گاز زمین شناسی
زمین شناسی میدان های نفتی سیستم های اطلاعات جغرافیایی
ژئوفیزیک اکتشافی و سیستم های کامپیوتری زمین شناسی سیستم های هیدروکربن
سنگ شناسی و تحقیقات سیستم لیتوسفر

کار زمین شناسان و ژئوفیزیکدانان، بسیار پیچیده و چند وجهی است. آنان با بررسی دقیق ساختار رسوبات زمین با استفاده از دستگاه های مدرن ژئوفیزیک و فناوری های کامپیوتری می توانند ذخایر نفت و گاز در عمق چند کیلومتر شناسایی کنند. این دانشکده زمین شناسان و متخصصان ژئوفیزیک را در زمینه های مختلف و تخصصهای علوم زمین برای پاسخ گویی به نیازهای این صنعت آموزش می دهد. آموزش توسط تیمی از محققان بزرگ و برجسته انجام می شود. پروفسور های این دانشگاه، همه از برندگان جایزه های علمی ایالتی و دولتی فدراسیون روسیه و جهان می باشند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده زمین شناسی و ژئوفیزیک نفت

دانشکده مهندسی حوضچه ها و ذخایر نفت و گاز
مهندسی حوضچه های نفتی مهندسی حفاری نفت و گاز
مهندسی نفت و مکانیک سیالات زیرسطحی مهندسی مخزن گاز و مایعات
فناوری های گاز و ذخایر زیر زمینی گاز مهندسی پالایشگاه های دریایی
انستیتو مهندسی مخازن هیدروکربن مهندسی فیزیک
انستیتو فناوری های نفتی قطب شمال انستیتو تحقیق، توسعه و فناوری های حفاری

هیدروکربن ها در طبیعت سرد و خشن سیبری تا گرمای داغ و سوزان آفریقا، در عمیق ترین حوضچه های زیر دریا و در بیابان ها تولید می شوند. این مهندسان مخزن و حوضچه های نفتی هستند که نقش اصلی را در روند توسعه و بهره برداری از ذخایر نفت و گاز بازی می کند. دانشکده مهندسی حرفه ای مخازن نفت و گاز، در زمینه های حفاری، تکمیل و شبیه سازی، توسعه و بهره برداری از میدان های مایع نفت و گاز در دریا، تحقیقات در زمینه فیزیک و هیدرولیک فعالیت می کند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده مهندسی حوضچه ها و ذخایر نفت و گاز

دانشکده مهندسی خط لوله و عملیات ساخت و ساز
مهندسی ساخت و تعمیر خطوط لوله گاز و نفت و تاسیسات ذخیره سازی مهندسی و عملیات خطوط لوله گاز و نفت
مهندسی ترمودینامیک و موتورهای حرارتی مهندس محصولات نفت و گاز رسانی
جوشکاری و نظارت بر تاسیسات نفت و گاز

حمل و نقل و خطوط لوله مهم ترین بخش مجتمع سوخت و انرژی است. اغلب میدان های نفت و گاز در مناطق دور افتاده قرار دارند. بنابراین، تأثیر صنعت نفت و گاز تا حد زیادی وابسته به خطوط لوله و ایمنی سیستم های خطوط لوله است. این دانشکده در زمینه وسیعی از موضوعات و برنامه های مربوط به مهندسی و عملیات خطوط لوله فعالیت می کند. این دانشکده شامل ۷۵ تن از برجسته ترین پروفسور های بین المللی است که به دانشجویان آموزش می دهند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده مهندسی خط لوله و عملیات ساخت و ساز

دانشکده مهندسی مکانیک
مهندسی مقاومت در برابر فرسودگی ماشین آلات و تجهیزات و مصالح ساختمانی مهندسی ماشین آلات و تجهیزات صنایع نفت و گاز
ایمنی صنعتی و حفاظت از محیط زیست مهندسی تجهیزات پردازش و پالایش نفت
مهندسی طراحی کامپیوتری تجهیزات نفت و گاز مهندسی تکنولوژی تعمیر و نگهداری تجهیزات نفت و گاز
مهندسی مکانیک نظری استاندارد سازی، صدور گواهینامه و مدیریت کیفیت تولید و تجهیزات نفت و گاز
علوم مواد فلزی و غیر فلزی مهندسی ماشین آلات صنعتی

و همچنین تعدادی از موسسات زیر نظر این دانشکده :

 • مرکز آموزش و تحقیقات بین المللی «Anticor»
 • مؤسسه ملی نفت و گاز
 • موسسه ایمنی و تجزیه و تحلیل ریسک در بخش نفت و گاز
 • مرکز مطالعات تحلیلی یکپارچه
 • مرکز فرایندهای پیشرفته تولید و بازسازی در تجهیزات گازی

سوال : کار فارغ التحصیلان بخش مهندسی مکانیک چیست؟ آنها طراحی، ساخت و کار با ماشین آلات و تاسیسات صنعتی نفت و گاز را برعهده دارند. مهندسان این حوزه، در حوزه طراحی و نگهداری تجهیزات، تأیید محصولات و فن آوری های نفتی و امنیت کارگران فعال هستند، خطرات مربوط به تولید صنعتی را مدیریت می کنند و صنایع صنعتی و مردم را بیمه می کنند. فارغ التحصیلان این دانشکده می توانند این کارها و بسیاری از چیز های دیگر را انجام دهند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده مهندسی مکانیک

دانشکده مهندسی شیمی و محیط زیست
مهندسی شیمی آلی و نفت مهندسی شیمی و تکنولوژی روان کننده ها
مهندسی عمومی و معدنی مهندسی شیمی گاز
مهندسی شیمی فیزیکی و کلوئیدی مهندسی تکنولوژی پالایش نفت
محیط زیست صنعتی مهندسی فناوری مواد شیمیایی برای صنایع نفت و گاز
تحقیق و توسعه در زمینه تولید مواد شیمیایی

حوزه های آموزشی ارائه شده توسط این دانشکده بسیار متنوع است. به عنوان مثال، دانشجویان در گروه فناوری های پالایش نفت در مورد تکنولوژی و فرایندهای تولید محصولات فرآورده های نفتی، شاخص های کیفیت محصولات نفتی و مواد اولیه را آموزش می بینند. راه حل های نو آورانه ای را برای بهبود کارایی کارخانه های فرآوری تولید ارائه می کنند. گروه شیمی گاز به روش های به دست آوردن مواد از گازهای هیدروکربنی با استفاده از فرایندهای فیزیکی و شیمیایی خواهند پرداخت. دانشجویان گروه شیمی و فناوری روانکاری، تکنولوژی تولید روغن موتور، روانکاری و مایعات را مدیریت می کنند.

دانشکده فناوری مواد شیمیایی برای صنعت نفت و گاز، تحقیقات در زمینه مایع های حفاری، فن آوری هایی جهت افزایش تولید نفت و تشدید تولید نفت را آموزش می دهد. گروه شیمی آلی و پتروشیمی، متخصصین در زمینه شیمی هیدروکربن، ترکیبات مولکولی هتروتامیک و مولکولی نفت، و همچنین تحولات حرارتی و ترموسی کاتالیستی خود را آموزش می دهد. دانش آموزان گروه فیزیک و کلوئید شیمی، پدیده های شیمیایی را با استفاده از روش های فیزیک نظری و تجربی مورد بررسی قرار می دهند. و در نهایت دانشجویان گروه صنعتی محیط زیست حفاظت از محیط زیست، استفاده از ضایعات و دیگر فناوری های سبز را آموزش می بینند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

تجهیزات دانشگاهی در گوبکین

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده اتوماسیون و مهندسی کامپیوتر
مهندسی ریاضیات پیشرفته مهندسی علوم کامپیوتر
مهندسی اتوماسیون فرایندهای تکنولوژیک مهندسی سیستم های کنترل خودکار
مهندسی برق الکتریکی و برق صنعتی نفت و گاز مهندسی سیستم های اطلاعاتی و اندازه گیری
مهندسی ریاضی کاربردی و شبیه سازی های کامپیوتری

دانشکده اتوماسیون و مهندسی کامپیوتر متخصصین و مهندسانی را در زمینه مدل سازی ریاضی و رایانه، طراحی و استفاده موثر از فناوری کامپیوتر، اندازه گیری اطلاعات و سیستم های الکتریکی و امکانات، ابزار، اتوماسیون و سیستم های کنترل را آماده می کند. تمام برنامه های آموزشی دانشکده به طور دقیق به وظایف مهندسان صنایع نفت و گاز مربوط می شود. دانشجویان این دانشکده در دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین ، فیزیک و ریاضیات، فناوری اطلاعات، روش های مدل سازی ریاضی و تجزیه و تحلیل سیستم های پیچیده را آموزش می بینند و دانش فناوری طراحی و برنامه ریزی سیستم های اندازه گیری، محاسبات و کنترل مدرن را فرا می گیرند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده اقتصاد و مدیریت نفت و گاز
اقتصادی نظری مدیریت صنعتی
اقتصاد صنعت نفت و گاز مدیریت کار و کارکنان
مدیریت مالی اقتصاد انرژی و بهره وری انرژی منطقه ای
تحقیقات بازار انرژی

فارغ التحصیلان دانشکده اقتصاد دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین قادر به پاسخگویی به چالش های صنعت نفت و گاز هستند. آنها در سازمان های دولتی و خصوصی، شرکت های نفت و گاز، سازمان های تحقیق و توسعه به عنوان اقتصاد دان، مدیر، سرمایه گذار و بازاریاب مربوط به صنعت نفت و گاز کار می کنند.

دانشکده اقتصاد و مدیریت، ارتباطات نزدیکی با دانشگاه های چین، آلمان، فرانسه، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا، هلند، نروژ، سوئد و سایر کشورهای جهان، شرکت های نفت و گاز بین المللی نظیر گازپروم، روسنفت، BP، استاتوییل و غیره دارد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده تجارت بین المللی نفت و گاز
تجارت نفت و گاز تجارت انرژی و لجستیک
مدیریت استراتژیک انرژی مدیریت نوآوری
اقتصاد و سیاست انرژی جهانی

با توجه به روند جهانی شدن وتجارت نفتی و گاز، برای مدیریت کسب و کار در شرکت های نفت و گاز بین المللی، استخدام کارشناسان با دانش خاصی از انجام فعالیت های نفتی در سطح بین المللی مورد نیاز است.

بنابراین، تبدیل شدن به مدیر ارشد شرکت های نفت و گاز، نیازمند آموزش جامع است. دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین وظیفه پرورش کارشناسان و مدیران منخصص در زمینه اقتصاد و مدیریت نفت، تجارت انرژی، لجستیک انرژی، اقتصاد جهانی، ژئوپلیتیک و مدیریت منابع استراتژیک را بر عهده دارد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده تجارت بین المللی نفت و گاز

دانشکده حقوق
تاریخ و حقوق نظری قانون محیط زیست و منابع طبیعی
قانون مدنی و کار قانون مالی و اداری
قانون مدنی و شاخه های اجتماعی قانون جنایی و جرم شناسی

دانشکده حقوق دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین به دانش عمومی و تخصصی در حوزه حقوق می پردازد. در کنار مطالعات حقوق عمومی، توجه ویژه ای به فعالیت های قانونی شرکت ها و سازمان ها در صنعت نفت و گاز را مورد توجه قرار می دهد.

در این دانشکده، بهترین پرفسور ها در حوزه های حقوق انرژی، متخصصان حقوقی صنعت نفت و گاز، از شرکت های عمده نفت و گاز مانند گازپروم، BP، شل، TOTAL و سازمان های دولتی (دیوان عالی، وزارت منابع طبیعی و محیط زیست و دیگران) و همچنین متخصصان شرکت های حقوقی و مشاوره ای (DLA Piper ،Noland، مشاوره، دفتر حقوق کار) در این دانشکده مشغول تدریس می باشند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشکده حقوق

اعتبار مدارک تحصیلی دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین

به جرات می توانیم بگوییم با تحصیل در روسیه و در دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین ، آینده شغلی خود را در بهترین و بزرگترین شرکت های نفت و گاز جهان تضمین کرده اید.

غول های انرژی جهان به مانند گاز پروم، بریتیش پترولیوم، شرکت ملی نفت کانادا، توتال، استاتویل، شل، شرکت های نفتی سوئد، نروژ و چین همه در این دانشگاه دارای نمایندگانی هستند که کارشان پرورش و جذب نیرو های مورد نیاز می باشد.

دانشگاه گوبکین در تمام مقاطع تحصیلی فعال است و طیف وسیعی از مدارک تحصیلی را ارائه می دهد. حقیقتا وقتی مشاوران الیت در مورد همکاری های بین المللی دانشگاه گوبکین مشغول تحقیق بودند به نتایج شگفت آوری دست یافتند. در اینجا فقط به تعدادی از شرکت هایی که فارغ التحصیلان گوبکین در آنها مشغول به کار و تحقیق هستند اشاره می کنیم.

شرکت های حوزه انرژی و نفت و گاز کشور ها
Chevron Halliburton ConocoPhillips Baker Hughes ایالات متحده آمریکا
Wintershall E.ON Ruhrgas BASF آلمان
Imperial Energy Shell BP بریتانیا
Royal Dutch Shell (Netherlands) Schlumberger (France) Statoil (Norway) Falck Nutec (Norway) نروژ، فرانسه،دهلند
Lukoil. Northgas. Rosneft Gazprom روسیه
Repsol (Spain) Latviagase (Latvia) لتونی ، اسپانیا
Husky Energy Encana Corporation Suncor Energy Nexen کانادا
Petrovietnam Sinopec Petrochina CNPC کشور های آسیا
دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین دارای اعتبار ویژه ای در جهان می باشد.

همکاری های آکادمیک دانشگاه

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین با ۱۲۰ دانشگاه جهان همکاری های علمی و انتقال دانشجو دارد. دانشگاه هایی از کشور های آلمان، فرانسه، نروژ، سوئد، انگلیس، آمریکا، کانادا، برزیل، چین، کره جنوبی، ژاپن، اسپانیا و … .

با توجه به توضیحات بالا بدون هیچگونه شک و تردید می توان گفت، تحصیل در دانشگاه گوبکین تضمین کننده آینده شغلی شما خواهد بود. شما برای ورود به دانشگاه باید در کنکور دانشگاه نمره قبولی را کسب کرده و در دانشگاه پذیرش شوید. تحصیل در دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین با این سطح و جایگاه بین المللی آسان نخواهد بود. در این مورد حتما با مشاوران الیت، گفتگو کنید.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو دارای وجهه بین المللی بسیار ارزشمندی است.

امکانات رفاهی دانشگاه

در مورد دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین باید بگوییم که این بار کوزه گر از کوزه شکسته آب نمی خورد. این دانشگاه یکی از دانشگاه های ثروتمند روسیه بوده و بهترین امکانات رفاهی را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد.

خوابگاه

خوابگاه های دانشگاه نفت و گاز گوبکین در اتاق های ۲ و ۳ نفره در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. امکانات خوابگاه مناسب بوده و تمام امکانات تحصیل و استراحت در آن برای شما فراهم است.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

خوابگاه دانشگاه گوبکین

کمپ های ورزشی

دانشگاه دارای سالن های ورزشی متعدد و تیم های مختلف است که هر سال در رقابت های بین المللی شرکت می کنند. سالن ورزش های رزمی، استخر، کشتی، رقص و ایروبیک، سالن بدنسازی، زمین فوتبال و بسکتبال از جمله امکانات دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین می باشد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

تصاویری از امکانات ورزشی دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین

رستوران

دانشگاه نفت و گاز گوبکین مانند همه دانشگاه های دیگر دارای مراکز مختلف فروش غذا در بخش های مختلف دانشگاه می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه یک غذای لذیذ تهیه و نوش جان کنید. همچنین این دانشگاه دارای سلف سرویس دانشجویی نیز می باشد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

رستوران دانشگاه گوبکین

کمپ های تفریحی

دانشگاه دارای کمپ های زمستانی و تابستانی می باشد و شما می توانید برای استراحت و تفریح، به آنجا بروید. این امکان به دانشجویان فرصت می دهد تا مدتی را به دور از فضای درس و دانشگاه به تفریح پرداخته و یا در فضای آزاد به امور و تکالیف درسی خود بپردازند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

کمپ های تفریحی در دانشگاه گوبکین

کتابخانه

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو دارای کتابخانه های مجهز و الکترونیکی می باشد و دارای گنجینه ای با ارزش از انواع کتابها و رفرنس های روز دنیا می باشد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

کتابخانه دانشگاه گوبکین

کلاب ها دانشجویی

شما می توانید در کلاب های دانشجویی شرکت کنید و دوستان بین المللی پیدا کنید و با فرهنگ های مختلف آشنا شوید. برنامه های کنسرت و رقص، مراسم ها مانند مراسم دختران شایسته دانشگاه ها، جشن ها و کلاس های تخصصی زبان آموزی از جمله برنامه های ارائه شده در این کلاب ها می باشد.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

کلاب های دانشجویی در دانشگاه گوبکین

هزینه تحصیل در دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین

تمام هزینه ها تمام و کمال بعد از پر کردن فرم مشاوره به اطلاع شما می رسد. برای اینکه دقیق تر هزینه ها را به اطلاع شما برسانیم ، ابتدا باید از علاقمندی ها و رشته انتخابی شما آگاه شویم. رسالت گروه بین المللی الیت قرار دادن اطلاعات دقیق و درست در دسترس شما عزیزان است.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

تحصیل در دانشگاه گوبکین، فرصتی است که نباید به سادگی آن را از دست داد.

بورسیه تحصیلی

ما دو نوع بورسیه داریم :

 1. بورسیه خارجی : این نوع بورسیه توسط دانشگاه گوبکین به صورت گسترده ای در حال اجراست و سالانه دانشجویان بسیاری جهت تحصیل در دانشگاه های پارتنر دانشگاه گوبکین در اروپا، آمریکا و به طور کلی در سرتاسر جهان توسط دانشگاه گوبکین بورسیه می شوند.
 2. بورسیه دولتی : هر ساله دانشجویان خارجی فرصت این را دارند که برای بورسیه دولتی روسیه اقدام کنند. دولت روسیه پرداخت هزینه کل دوران تحصیل به علاوه مقداری مقرری ماهیانه را بر عهده خواهد گرفت.
 • هزینه های مسافرت، هزینه های زندگی و بیمه شامل این خدمات نمی شود.
 • توجه داشته باشید که معیار و تعداد بورس تحصیلی بستگی به کشور متقاضی می باشد.
 • شما برای دریافت بورس تحصیلی باید امتحان دهید و با دیگر دانشجویان متقاضی رقابت کنید.
 • این امتحان سالی یکبار در ماه ژانویه برگزار خواهد شد.
 • توجه داشته باشید مهلت ثبت نام برای متقاضیان از ماه مارس تا ژوئن می باشد.
 • در این باره حتما با گروه مشاوران و وکلای الیت تماس بگیرید.
دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین به دانشجویان مستعد بورسیه تحصیلی نیز اعطا می کند.

اقدامات و مدارک مورد نیاز برای شرکت در رقابت های بورسیه تحصیلی

 1. تشکیل پرونده ثبت نام و ارسال فرم مشخصات عمومی و تخصصی به دانشگاه (با ما تماس بگیرید).
 2. کپی صفحه اول پاسپورت
 3. ارسال مدارک تحصیلی
 4. ارسال گواهی سلامت (مدت اعتبار حد اکثر ۳ ماه)
 5. هر مدرکی که رزومه محسوب شود. مانند توصیه نامه ها، مقالات علمی معتبر، قهرمانی مسابقات بین المللی، مدراک زبان یا هر نوع مهارتی و… .
 6. رایزنی گروه مشاوران الیت برای پیگیری روند ثبت نام.
 • توجه داشته باشد که تمام مدارک باید ترجمه شده و به تایید رسیده باشد.
 • گروه بین المللی الیت در قبال انجام این کار از شما هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد کرد.
 • خبر خوب دیگر این که دانشگاه های روسیه دانشجویان خود را در دانشگاه های خارجی در دیگر کشور ها نیز بورسیه خواهند کرد.

وام دانشجویی

وام دانشجویی در شرایط ویژه به دانشجویان اختصاص می گیرد. تشخیص این شرایط با دانشگاه می باشد. برای دریافت وام تحصیلی، دانشجو باید درخواست خود را به دانشگاه اعلام کرده و شرایط خود را نیز به اطلاع دانشگاه برساند. سپس دانشگاه درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت تایید مبلغ وام را به حساب دانشجو واریز می کند.

کار دانشجویی

آیا میتوانید کار کنید؟ البته که میتوانید. دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین دارای زیر مجموعه های بسیاری است و امکان کار برای دانشجویان گوبکین فراهم است. وکلای الیت درخواست شما را برای کار پاره وقت به دانشگاه ارائه می دهند، شما می توانید با موافقت دانشگاه و واحد پلیس مهاجرت به کار در یکی از مراکز درمانی یا تحقیقاتی زیر نظر دانشگاه مشغول شوید.

 •  دوره لیسانس: ۱۰ ساعت
 • دوره فوق لیسانس و دکترا : ۲۰ ساعت

مطابق موارد فوق،‌ شما در هفته حق کار دانشجویی دارید. این موضوع حتما و حتما باید به تایید دفتر مرکزی دانشگاه و پلیس اداره مهاجرت برسد. در غیر اینصورت هرگونه کار رسمی و غیر رسمی (حتی در حد نصب کردن ویندوز یا آموزش زبان به چند نفر) ممنوع می باشد. درصورتی که پلیس اداره مهاجرت از این موضوع خبردار شود، شمابرای همیشه از دانشگاه اخراج می شوید.

علاوه بر این پلیس دانشگاه را یک میلیون روبل جریمه می کند و شما برای پنج سال دیپورت می شوید. اگر تمایل به کار پاره وقت جهت تامین بخشی از مخارج روزمره خود دارید، لطفا و لطفا در این مورد با وکلای گروه بین المللی الیت مشورت نمایید.

توجه داشته باشید که گروه بین المللی الیت به صورت فعال در این امر می تواند به شما کمک کند.

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *