دانشگاه ملی فدرال اورال
دانشگاه ملی فدرال اورال (Ural federal University)
آوریل 4, 2018
دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ
دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ (St. Petersburg Polytechnic University)
آوریل 4, 2018

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن (RUDN University)

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

رشته های دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن (RUDN) شامل:

(پزشکی، دندانپزشکی، حقوق، هنر و سینما،روزنامه نگاری، مهندسی عمران، نقشه کشی، کشاورزی و اقتصاد) 

دانشگاه بزرگ دوستی ملل یا رودن در سال ۱۹۶۰ میلادی در خیابان تاریخی و بسیار زیبای میکلوخا ماکلایا تاسیس گردید. این دانشگاه با داشتن هزاران دانشجو از ۱۵۲ کشور جهان پدید آورنده یک قاره فرهنگی رنگارنگ در دل شهر بسیار زیبا، مدرن و تاریخی مسکو می باشد.

نکته بسیار جالب و قابل توجه این می باشد که بسیاری از رهبران سیاسی و علمی جامعه جهانی از فارغ التحصیلان دانشگاه دوستی ملل می باشند. در واقع این دانشگاه رسالت پرورش نخبگان سیاسی و علمی جهان را بر عهده دارد.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
دانشجویان در حال آموزش دیدن

از میان صدها شخصیت برجسته از این جامعه نخبه می توان به این افراد اشاره کرد:

 1. پروفسور راجش راجان (Rajesh Rajan): رئیس انجمن متخصصان قلب کشور هندوستان
 2. پورفوریو لوبو (Porfirio lobo): رئیس جمهور و سیاستمدار با سابقه کشور هندوراس
 3. میشل جوتودیا (Michel Djotodia): رئیس جمهور و سیاستمدار آفریقای مرکزی
 4. هیفیکه پونیه پوهامبا ( Hifikepunye Pohamba): رییس جمهور و سیاستمدار نامیبیا
 5. تامارا بروکاشویلی (Tamar Beruchashvili): وزیر امور خارجه گرجستان
 6. محمود عباس (Mahmoud Abbas): رئیس جمهور فلسطین
 7. ایرینا خاکامادار (Irina Khakamada): سیاستمدار برجسته کشور روسیه
 8. لوسی سکی (Lucy Seki): زبان شناس روس
 9. بهارات جاگدو (Bharrat Jagdeo): رییس جمهور و نخست وزیر کشور گویان
 10. سائولی نینسته (Sauli Niinistö): رییس جمهور فنلاند
دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

تحصیل در چنین دانشگاهی با این عظمت و تنوع ملیتی و فرهنگی می تواند بسیار سودمند و هیجان انگیز باشد. شما می توانید دوستان چند ملیتی خود را داشته باشید و با فرهنگ های مختلف آشنا شوید. به خصوص این که شما با تحصیل در دانشگاه دوستی ملل از امکانات رفاهی و تحصیلی بسیاری برخوردار هستید. این امر فرصت خوبی برای رشد و شکوفایی شما برای رسیدن به اهداف ارزشمندتان می باشد.

تنوع رشته های ارائه شده در این دانشگاه بسیار بالا می باشد. از لحاظ علمی و رنکینگ جهانی این دانشگاه در رتبه ممتاز جهان طبقه بندی شده است و به جرات می توان گفت یکی از دانشگاه های معتبر در سطح جهان می باشد.

دانشگاه دوستی ملل دارای همکاری های گسترده بین المللی با پیشرفته ترین و بزرگترین دانشگاه ها و شرکت های اروپایی و آمریکایی است. در بحث تبادل دانشجو و انتقال فناوری این دانشگاه از دانشگاه های پیشرو می باشد. همانطور که توضیح داده شد، این دانشگاه دارای دانشکده های متعددی است که ارائه دهنده سطح وسیعی از رشته های تخصصی می باشند. شما می توانید به سه زبان روسی، انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنید.

دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشکده علوم پزشکی

دانشکده علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن از بهترین دانشکده های پزشکی روسیه و معتبر در سطح اروپا و آمریکا می باشد. می توانید تصور کنید؟ این دانشکده داری بیش از ۵۰۰ پروفسور از بهترین دانشگاه های آمریکایی و اروپایی در سطح بسیار عالی وزارت بهداشت روسیه می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
بخشی از دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن با برخورداری از بیش از ۴۳ دپارتمان تخصصی (بله درست شنیدید) حجم وسیعی از رشته های تخصصی پزشکی، دندانپزشکی و دارو سازی ارائه می شود.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
بخش علوم پزشکی دانشگاه

شما می توانید در پیشرفته ترین کلنیک های تخصصی رودن، کار در یک محیط تخصصی و عملی در سطح بالایی را تجربه کنید. ۶۴۰۰ دانشجو و پزشک در این بخش مشغول تحصیل و کار می باشند.

طول دوره:

 1. پزشکی: ۶ سال (انگلیسی و روسی)
 2. دندانپزشکی: ۵ سال (انگلیسی و روسی)
 3. داروسازی : ۵ سال (فقط به زبان روسی)

شما می توانید در کلنیک های تخصصی دانشکده پزشکی کار کنید و کمک هزینه دریافت کنید.

از قابلیت های جذاب این دانشکده این است که شما در کنار تحصیل و کار در یک محیط علمی در سطح بالا، هم چنین می توانید از کلاس های موسیقی و هنر این دانشکده بهره مند شوید و هم چنین از مجتمع ورزشی این دانشکده بهره مند شوید.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشکده علوم و فناوری های نوین کشاورزی

 • در سال ۱۹۶۱ تاسیس گردید و دارای ۵ (پنج) دپارتمان تخصصی می باشد.
 • دپارتمان کشاورزی و بیوکشاورزی
 • دپارتمان مهندسی کشاورزی
 • دپارتمان دام پزشکی
 • دپارتمان تکنولوژی محیط زیست
 • دپارتمان زبان های خارجی (پادفک مخصوص علوم کشاورزی)

این دانشکده دارای ۱۰۰ تن از بهترین پروفسور ها می باشد.

دانشجویان دانشکده علوم و فناوری کشاورزی دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن این فرصت را دارند که در بهترین آزمایشگاه های این دانشکده مشغول تحقیقات علمی شوند. لازم به ذکر است که هر ساله مسابقاتی در این زمینه جهت شناسایی دستاورد های علمی برگزار می شود.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
تحقیقات و آزمایشات تخصصی

دانشکده علوم مهندسی و فناوری و معادن

بدون اغراق هر آنچه که نیاز دارید برای این که یک مهندس خوب شوید برای شما در دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن فراهم گردیده است. بیش از ۲۰۰ از بهترین مهندس پروفسور های مجرب در سطح اروپا در این دانشکده مشغول کار و تدریس می باشند. این دانشکده دارای ۱۶ دپارتمان پیشرفته تخصصی می باشد و حجم گسترده ای از رشته های علوم مهندسی را در بر می گیرد.

دانشکده پلی تکنیک دوستی ملل دارای بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های تحقیقاتی می باشد که شما می توانید از آن بهره مند شوید. این دانشکده در بحث تولیدات فناوری و تکنولوژی های نوین، ارتباط تنگا تنگی با دولت روسیه دارد و شما می توانید عضوی از تکنسین این دانشکده باشید.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
آزمایشگاه های مجهز و متخصصین ماهر

دانشکده حقوق و علوم قضایی

دارای ۱۸۰ تن از استادان و حقوق دانان برجسته در سطح دولت و مجلس روسیه و هم چنین مجامع بین المللی می باشد. ۱۸۰۰ دانشجوی دانشکده حقوق در ۹ دپارتمان این دانشکده مشغول تحصیل در تمامی رشته های حقوقی و قضایی می باشند.

گذشته از تبادلات و هم کاری های گسترده دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن با دیگر کشور ها، هم چنین دانشکده حقوق دارای رژیم تبادل دانشجو با کشورهای ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، جمهوری چک، فنلاند، اتریش، چین، کره جنوبی و دیگر کشور ها می باشد. این شانس بزرگی برای دانشجویان این دانشگاه است که در صورت تمایل بتوانند جهت انتقال دوران تحصیل خود به این کشور ها اقدام کنند.

از مزایای تحصیل در این دانشکده هم چنین کار دانشجویی در غالب کار آموز زیر نظر وکلای مجرب می باشد ودر قبال این کار کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند، لازم به ذکر است که گروه بین المللی الیت رابطه بسیار تنگاتنگی با دانشکده حقوق دارد و تعدادی از وکلای گروه بین المللی الیت ازفارغ التحصیلان این دانشکده هستند.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
جمعی از دانشجویان و یکی از استادان ماهر دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشکده علوم اقتصاد

بیش از ۱۵۰ استاد بزرگ اقتصاد که از مولدان علم اقتصاد می باشند و تولیدات عملی فراوانی در این زمینه دارند، مشغول تحقیقات و کار در این دانشگاه می باشند. این دانشکده دارای ۱۰ دپارتمان و دو آزمایشگاه علمی پیشرفته می باشد. بیش از ۱۵۰۰ تن از اقتصاد دانان آینده در این دانشکده مشغول تحصیل و تحقیقات می باشند.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
کنفرانس یکی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشکده محیط زیست و زیست شناسی

بیش از ۱۰۰ تن از اساتید و پروفسور های برجسته علوم زیستی در این دانشکده مشغول تدریس می باشند. دارای ۸ دپارتمان متشکل از ۸۰ بخش تخصصی می باشد. ۵۱۴ دانشجو در این دانشکده مشغول تحصیل هستند.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
دانشگاه تمامی امکانات موجود را در اختیار دانشجویان می گذارد.

دانشکده زبان شناسی

دارای ۱۵۵ تن از اساتید علم زبان شناسی می باشد. در ۹ دپارتمان این دانشکده ۲۸۰۰ دانشجو از سر تا سر جهان مشغول تحصیل هستند. این دانشکده دارای همکاری تبادل دانشجو با اروپا و آمریکا می باشد.

این دانشکده با فعال کردن دانشجویان خود در سمینار های علمی، سمپوزیوم های بین المللی، ملی وصنفی و فرستادن کار آموز به کشور های مختلف جهت تبادل تجربیات علمی نقش بسیار ارزنده و ارزشمندی را ایفا می کند. هم چنین در هسته های مشاوره ای جهت انجام مقالات دکترای علوم روانشناسی و فلسفه نقش فعالی ایفا می کنند.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
تدریس توسط اساتید نخبه و ماهر

دانشکده آکادمی علوم 

۶۵ تن از نوابغ علوم تخصصی در این دانشکاه مشغول تدریس می باشند. این دانشکده دارای ۹ دپارتمان می باشد. و بیش از ۹۰۰ دانشجو در رشته های فیزیک وشیمی، ریاضیات، رادیو فیزیک، ارتباطات و مخابرات والکترونیک (در این زمینه با دانشگاه های آمریکایی ارتباطات تنگا تنگی دارد)، نانو تکنولوژی و رادیو مهندسی مشغول تحصیل می باشند. این دانشکده دارای لابراتوار های بسیار پیشرفته می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
جمعی از دانشمندان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن

دانشکده زبان روسی و زبان های خارجی

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن دارای ۲۰۰ تن از اساتید زبان شناسی می باشد که در ۹ دپارتمان این دانشگاه مشغول آموزش به ۱۰۰۰ دانشجو پادفک و زبان هستند. از ۱۴۰ کشور جهان جهت آموزش زبان در این دانشکده مشغول تحصیل می باشند.

شما در کنار آموزش زبان روسی می توانید به صورت کاملا تخصصی و آکادمیک، در دیگر زبان های خارجی نیز مشغول تحصیل شوید. بیش از بیست زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی در این دانشکده ارائه می گردد. قطعا مسئولین دانشکده زبان از مشارکت شما در امر گسترش زبان فارسی استقبال خواهند کرد.

معمولا دانشجویان دانشکده زبان و علوم اجتماعی از هسته های اصلی برگزاری سمینار های مختلف داخلی و بین المللی می باشند.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
دانشجویان دانشکده زبان و علوم اجتماعی از هسته های اصلی برگزاری سمینار های مختلف داخلی و بین المللی می باشند.

دانشکده علوم انسانی وعلوم اجتماعی 

۲۵۰ پروفسور برجسته در این دانشکده مشغول کار می باشند. ۲۵۰۰ دانشجوی این دانشکده در ۱۲ دپارتمان، در رشته های مختلف علوم اجتماعی وعلوم انسانی مشغول تحصیل هستند. این دانشکده دارای تبادلات علمی و دانشجویی گسترده با کشور های فرانسه، آلمان، اسپانیا، جمهوری چک، آمریکا، کانادا، چین، مصر، سوریه و ایران می باشد.

خوابگاه

شهر دانشگاهی رودن، ۱۴ خوابگاه تمام مبلمان با تمامی امکانات رفاهی را اختیار دانشجویان خود قرار می دهد. خوابگاه ها دارای کتابخانه، اینترنت پرسرعت، آشپزخانه و سرویس بهداشتی جداگانه برای هر اتاق می باشد. اتاق ها معمولا تک نفره، دو نفره و سه نفره می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
بخشی از خوابگاه های رودن
دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
آشپزخانه های خوابگاه
 • هزینه خوابگاه از ۱۰۰۰ دلار الی ۲۷۰۰ دلار در سال می باشد.
 • مسلما قیمت این خوابگاه ها با توجه به نوع اتاق (از نظر ابعاد و تعداد نفرات) و مسافت نسبت به دانشگاه می باشد.
 • امکان اقامت در خوابگاه برای خانواده های دانشجویی (زن و شوهر) مقدور می باشد.
 • در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن تلاش بر این هست که در باب مسایل بهداشتی تعداد نفرات به حداقل برسد تا کیفیت و تمیزی محیط تضمین شود.
 • در یک جمله اتاق ها به صورت سوییت می باشند.

مجتمع ورزشی و امکانات رفاهی

شما می توانید با هزینه بسیار پایین و گاها رایگان به صورت نا محدود از امکانات ورزشی و تفریحی دانشگاه استفاده کنید.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
امکانات تفریحی و ورزشی دانشگاه

این امکانات شامل: زمین فوتبال، تنیس و بدمینتون، استخر های شنا، بدن سازی، دو ومیدانی، ورزش های رزمی و سالن های آموزش رقص می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
تفریحات آبی دانشگاه

هم چنین ما برای شما کارت حمل و نقل بدون محدودیت با هزینه ای بسیار پایین تهیه می کنیم.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
رستوران های مجهز و تمیز دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن دارای رستوران های مختلف می باشد که شما می توانید با هزینه بسیار پایین از غذا های لذیذ آن بهره مند شوید.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
یکی از رستوران های دانشگاه

فعالیت های بین المللی دانشگاه رودن

سیاست های دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن بر اساس علم تولید محور است و شما با تحصیل در این دانشگاه عملا در پروسه تولید عمل وارد می شوید، در این راستا دانشگاه رودن دارای همکاری های بین المللی با سایر دانشگاه ها و شرکت های جهان می باشد و با بیشتر دانشگاه های اروپایی و آمریکایی اسناد همکاری دارد. دانشگاه رودن به صورت فعال در نمایشگاه ها و مسابقات بین المللی مخترعان حضور دارد.

تبادل دانشجوی بین المللی: از آنجایی که دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن با بیشتر کشور ها و دانشگاه های اروپایی و آمریکایی در زمینه تبادل دانشجو همکاری فعالی دارد، شما می توانید در صورت تمایل جهت انتقالی و ادامه تحصیل و در دانشگاه های همکار در اروپا و آمریکا اقدام نمایید.

اگر شما تمایل داشته باشید که بعد از مدتی برای ادامه تحصیل در یکی از کشورهای اروپایی و آمریکایی اقدام کنید، وکلای الیت بنا بر درخواست شما با ارتباطات گسترده ای که در بخش بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن دارند، برای شما تشکیل پرونده می دهند و زمینه ترنسفر را برای شما فراهم می نمایند. حتی اگر شما در تعطیلات تابستانی تمایل به گذراندن طرح پزشکی در کشورهای مختلف را داشته باشید، وکلای الیت این امکان را برای شما فراهم خواهند کرد.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
جمعی از نخبگان دانشگاه رودن

هزینه های تحصیل در دانشگاه رودن مسکو 

تمام هزینه های تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن مسکو، تمام و کمال بعد از پر کردن فرم مشاوره به اطلاع شما می رسد. برای اینکه دقیق تر هزینه ها را به اطلاع شما برسانیم، ابتدا باید از علاقه مندی ها و رشته انتخابی شما آگاه شویم. رسالت گروه بین المللی الیت قرار دادن اطلاعات دقیق و درست در دسترس شما عزیزان است.

بورسیه و کمک هزینه تحصیلی 

هر ساله تعدادی بورسیه از طرف دولت در اختیار دانشگاه های دولتی قرار می گیرد. دانشجویان خارجی فرصت این را دارند که برای بورسیه دولتی روسیه اقدام کنند. دولت روسیه پرداخت هزینه کل دوران تحصیل در روسیه به علاوه مقدار مقرری ماهیانه را بر عهده خواهد گرفت.

 • هزینه های مسافرت، هزینه های زندگی و بیمه شامل این خدمات نمی شود.
 • توجه داشته باشید که معیار و تعداد بورس تحصیلی بستگی به کشور متقاضی می باشد.
 • شما برای دریافت بورس تحصیلی باید امتحان دهید و با دیگر دانشجویان متقاضی رقابت کنید.
 • این امتحان سالی یک بار در ماه ژانویه برگزار خواهد شد.
 • توجه داشته باشید مهلت ثبت نام برای متقاضیان از ماه مارس تا ژوئن می باشد.
 • در این باره حتما با گروه مشاوران و وکلای الیت تماس بگیرید.

اقدامات و مدارک مورد نیاز برای شرکت در رقابت های بورسیه تحصیلی:

 1. تشکیل پرونده ثبت نام و ارسال فرم مشخصات عمومی و تخصصی به دانشگاه.
 2. کپی صفحه اول پاسپورت
 3. ارسال مدارک تحصیلی
 4. ارسال گواهی سلامت (مدت اعتبار حد اکثر ۳ ماه)
 5. هر مدرکی که رزومه محسوب شود. مانند توصیه نامه ها، مقالات علمی معتبر، قهرمانی مسابقات بین المللی، مدراک زبان یا هر نوع مهارتی و… .
 6. رای زنی گروه مشاوران الیت برای پیگیری روند ثبت نام.
 • توجه داشته باشید که تمام مدارک باید ترجمه شده و به تایید رسیده باشد.
 • گروه بین المللی الیت در قبال انجام این کار از شما هیچ گونه هزینه ای دریافت نخواهد کرد.
 • خبر خوب دیگر این که دانشگاه های روسیه علاوه بر این دانشجویان خود را در دانشگاه های خارجی در دیگر کشور ها نیز بورسیه خواهند کرد.
دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن.

وام دانشجویی

چیزی به عنوان وام دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن وجود ندارد.

کار دانشجویی

آیا می توانید کار کنید؟ البته که می توانید، وکلای الیت درخواست شما را برای کار پاره وقت به دانشگاه ارائه می دهند، شما می توانید با موافقت دانشگاه و واحد پلیس مهاجرت به کار در یکی از مراکز درمانی یا تحقیقاتی زیر نظر دانشگاه مشغول شوید.

شما در دوره های متفاوت شامل:

 • دوره لیسانس: ۱۰ ساعت
 • دوره فوق لیسانس و دکترا : ۲۰ ساعت
 • برای پزشکی و دندان پزشکی: ۱۰ ساعت

در هفته حق کار دانشجویی دارید.

این موضوع حتما و حتما باید به تایید دفتر مرکزی دانشگاه و پلیس اداره مهاجرت برسد. در غیر این صورت هرگونه کار رسمی و غیر رسمی (حتی در حد نصب کردن ویندوز یا آموزش زبان به چند نفر) ممنوع می باشد. در صورتی که پلیس اداره مهاجرت از این موضوع خبر دار شود، شما برای همیشه از دانشگاه اخراج می شوید.

۱ میلیون روبل دانشگاه را جریمه می کنند و شما برای پنج سال دیپورت می شوید. اگر تمایل به کار پاره وقت جهت تامین بخشی از مخارج روزمره خود را دارید، لطفا و لطفا در این مورد با وکلای گروه بین المللی الیت مشورت نمایید. توجه داشته باشید که گروه بین المللی الیت به صورت فعال در این امر می تواند به شما کمک کند.

دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن
تحقیقات علمی دانشجویان رودن

نکات قابل توجه:

تحصیل به زبان انگلیسی

شما برای تحصیل به زبان روسی نیاز به تحصیل در دوره پادفک دارید اما برای تحصیل به زبان انگلیسی نیاز به پادفک ندارید. حتی برای تحصیل به زبان انگلیسی نیاز به ارائه مدرک زبان تافل یا آیلتس ندارید. تنها و تنها باید در امتحان ورودی دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی رودن شرکت کنید و در صورت قبولی (با مشاوران ما این قبولی را برای خود تضمین کنید) می توانید مشغول تحصیل در رشته مورد علاقه شوید. نکته بسیار مهم این است که هیچ گونه فرقی بین نوع دیپلم دریافتی از دانشگاه در کورس انگلیسی و روسی نمی باشد.

به عبارتی در دیپلم شما ذکر نمی شود که در کورس روسی یا انگلیسی تحصیل کرده اید. متاسفانه در گذشته تحصیل به زبان انگلیسی توصیه نمی شد، به دلیل عدم تسلط اساتید به این زبان، اما در سال های اخیر با سرمایه گذاری دانشگاه ها در این مقوله ما شاهد سطح بسیار بالای اساتید که عموما از کشور های آمریکا و اروپا هستند می باشیم.

پادفک

پادفک مخفف کلمه подготовительный факультет و یا preparatory faculty می باشد. شما در دوره پادفک، زبان روسی و دروس تخصصی فیزیک، زیست، شیمی و ریاضی را به زبان روسی یاد می گیرید. شما در این مدت آمادگی لازم در رشته پزشکی را کسب می کنید و با محیط آشنا می شوید.

در بسیاری از دانشگاه های پزشکی جهت تحصیل به زبان انگلیسی در صورت دارا بودن پادفک دیگر نیاز به انجام امتحان نیست و فقط از شما یک تست ساده زبان می گیرند. توجه داشته باشید که جهت تحصیل در رشته پزشکی به زبان روسی، شما باید در پادفک پزشکی تحصیل کنید.

و برای تحصیل در رشته مهندسی یا علوم انسانی باید در پادفک های مربوطه تحصیل کنید. توجه داشته باشید که برای تحصیل به زبان انگلیسی نیاز به پادفک ندارید. ما چیزی تحت عنوان پادفک به زبان انگلیسی نداریم و تمامی بحث ها در این مورد تنها قصد اخاذی و سودجویی از شما می باشد.

نکاتی در مورد بیمه پزشکی

بیمه پزشکی فقط و فقط ۹۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد. این نوع بیمه در موارد بیماری های معمولی به کار نمی رود و تنها در اتفاقات بحرانی استفاده می شود. توجه داشته باشید که شما به محض ورود به کشور روسیه، از ۳ تا ۶ روز مهلت دارید که خودتان را بیمه کنید این کار در دفتر دانشگاه انجام می شود.

گروه بین المللی الیت به شما توصیه می کند که با فکری باز و آرام و بدور از استرس در جهت تحقق آرزو های خود گام بردارید ما اینجا هستیم تا به شما مشاوره رایگان اعطا کنیم و شما را در این راه یاری نماییم. وکلای گروه بین المللی الیت شما را در تمامی مراحل تا پایان مدت تحصیل همراهی خواهند کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *