بهترین هتل ها در مسکو
بهترین هتل ها برای اقامت در شهر مسکو
مارس 11, 2019
قومیت در روسیه
ملیت های مختلف در کشور روسیه
مارس 16, 2019

دانشگاه خلبانی در روسیه

تحصیل در روسیه که یکی از ابر قدرت های دنیا در عرصه پرواز با هواپیما های جنگی و غیر جنگی به حساب می آید و همین موضوع سبب شده تا دانشگاه های خلبانی در این کشور از محبوبیت و سابقه طولانی برخوردار باشند. تحصیل در این دانشگاه ها، می تواند آرزوی بسیاری از افرادی باشد که به رشته خلبانی و آسمان، علاقه مند هستند. ما در ادامه به بررسی دانشگاه خلبانی روسیه در شهر سن پترزبورگ خواهیم پرداخت که یکی از بهترین دانشگاه های خلبانی در دنیا می باشد.

دانشگاه ایالتی هوافضای سن پترزبورگ شامل رشته های زیر است: خلبانی هواپیما، مراقبت از هواپیما، مهندسی فرودگاه، حمل و نقل هوایی، مدیریت خطوط هوایی و سایر رشته های مرتبط می باشد.

دانشگاه خلبانی روسیه

دانشگاه دولتی صنایع هوایی و فضایی سن پترزبورگ دارای چند ساختمان و دانشگاه است. این دانشگاه بیش از 10 هزار دانشجو دارد.

دانشگاه خلبانی سنت پترزبورگ

مرکز تحقیقاتی هوافضایی ایالتی سنت پترزبورگ یک مرکز چند رسانه ای برای آموزش و ارتقا سطح مهارت های مهندسین، برنامه نویسان، مدیران، اقتصاد دانان و وکلا است.

در حال حاضر MAI تنها دانشگاه در روسیه است که پرسنل مجرّب برای کل دوره عمر محصول هوافضا را از طراحی سیستم تا اجرای فنّاوری های پیشرفته در زمینه تولید، آزمایش، بهره برداری و بازیابی هواپیما فراهم می آورد.

90 در صد از اعضای هیئت علمی این دانشگاه دارای درجه های پیشرفته علمی هستند. 13 نهاد و دانشکده و بیش از 40 واحد برنامه های پیشرفته تحصیلی در دانشگاه وجود دارد.

MAI یک مؤسسه منحصر به فرد از آموزش عالی است که در آن دانش کامل نظری با مهارت های عملی مختلف ترکیب شده است. بیش از 120 آزمایشگاه، 3 دفتر طراحی دانشجویی، 3 مرکز تخصّصی و یک فرودگاه برای دانشجویان وجود دارد که در اختیار دانشجویان می باشد.

کارکنان دانشگاه

مسئولین دانشگاه صادقانه علاقه مند به موفقیت دانش آموزان خود در تسلط برمبانی نظری و کسب مهارت های علمی مهم و همچنین توسعه فرهنگی و معنوی هستند. آنها متقاعد شده اند که در بلند مدت فارق التحصیلان باید با افتخار و حرمت عنوان خلبان یا رئیس یک موسسه هوایی را با خود حمل کنند. عاشق آسمان بودن با یک مسئولیت بزرگ همراه است و اساتید دانشگاه همه چیز را انجام خواهند داد تا شما را به عنوان یک قهرمان ارزشمند هواپیمایی به دنیا معرفی کنند.

دانشگاه خلبانی روسیه

کارکنان آموزش از دانشگاه به طور منظم در برنامه های بین المللی مبادلات چند جانبه برای اساتید و محققان شرکت می کنند.

خلبانان آینده در این دانشگاه امتیازات بسیاری دارند مانند: 70 روز مرخصی در سال، بلیط های هواپیمایی رایگان برای خود و سایر اعضای خانواده، هزینه ایاب و ذهاب رایگان به شهر محل زندگی و… .

دانشکده های موجود در این دانشگاه

 • مهندسی هوانوردی
 • موتورهای پرواز
 • سیستم های کنترل، فناوری اطلاعات (مهندسی برق)
 • وسایل حمل و نقل الکترونیک رادیو
 • اقتصاد مهندسی
 • مهندسی ستاره شناسی
 • رباتیک (سیستم های هوشمند)
 • ریاضی و فیزیک کاربردی
 • مکانیک کاربردی
 • مهندسی اجتماعی
 • زبان های خارجی

آینده ای ایمن

تحصیل در این دانشکده فرصتی برای کار در حوزه انتخابی و موفقیت در هر کشور است که توسط بسیاری از فارغ التحصیلان کار در روسیه و خارج از کشور، ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، اسرائیل، کانادا و غیره پشتیبانی می شود.

با تحصیل در دانشگاه خلبانی روسیه از آینده کاری خود مطمئن باشید، آموزش های این دانشگاه تضمین شده است و فارق التحصیلان سربلندی دارد.

در چند سال گذشته تعداد کل دانش آموزان و دانشجویان شرکت کننده در مدارس و دانشگاه های خلبانی و هوانوردی تجاری روسیه به طور مداوم در حال افزایش بوده است و در سال 2015 نزدیک به 25,600 دانش آموز و دانشجو رسیده است.

لازم به ذکر است با توجه به این مورد که اکثر متقاضیان علاقه مند به استخدام در کمپانی های بزرگ هوایی نظیر ایر فلوت می باشند، یادآوری این نکته لازم است که مهم ترین مطلب جهت استخدام در کمپانی های بزرگ تعداد ساعات کاری و تجربه پرواز می باشد. به همین دلیل گذراندن دوره های تکمیلی در زمینه خلبانی اهمیت بسیاری دارد.

ولادیمیر نرادکو (neradko)، رئیس سازمان تنظیم مقرّر گفت: در جلسۀ کمیته، درخواست آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه درخواست تایید استخدام اضافی خلبانان خارجی از خطوط هوایی روسیه را تایید نکرده است. به گفته او، امروزه 24 خلبان خارجی برای خطوط هواپیمایی آیرفلوت در روسیه پرواز می کنند که همۀ آن ها شهروندان اتحادیۀ اروپا هستند.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد تحصیل خلبانی در روسیه با مشاورین الیت تماس بگیرید. ما شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *