مدرسه تابستانی آنلاین MIPT
مدرسه تابستانی آنلاین MIPT: برنامه های کاربردی باز است!
جولای 23, 2020
خوابگاه روسیه
خوابگاه های جدید روسیه برای دانشجویان بین المللی
جولای 30, 2020

دانشگاه تحقیقات هسته ای MEPhi رشته کارشناسی ارشد جدید ارائه می دهد

دانشگاه تحقیقات هسته ای MEPhi از علاقه مندان به فناوری از هر کشوری را دعوت می کند. در این دانشگاه تدریس به زبان روسی است و شرط اصلی متقاضیان تسلط به این زبان است.

این دانشگاه برنامه کارشناسی ارشد را در رشته محافظت از سیستم های محاسباتی با عملکرد بالا و فناوری را ارائه می دهد و زمینه تحصیلی آن انفورماتیک و فن آوری های رایانه ای می باشد.

هدف از ایجاد این رشته آموزش متخصصان در حوزه دیجیتال است. این دوره دوساله است و دروس آن شامل روش های طراحی نرم افزار، فن آوری تولید تجهیزات مدرن دیجیتال، سیستم های محاسباتی و محافظت از فناوری، اصول فناوری بلاک چین و برنامه های کاربردی دیگر است.

هر دانشجو می تواند تخصص مورد علاقه خود را انتخاب کرده و یک برنامه فردی برای خود تهیه کند، همچنین برنامه ویژه این است که این دانشجویان می توانند فرصت مطالعه بیشتر و کار آموزی در شرکت هایی مانند Mail.ru و سامسونگ را داشته باشند.

در جایی که مطالعات جزئی و کاربردی در دسترسشان قرار خواهد گرفت و سراسر جهان به متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارند، پس بعد از فارق التحصیلی مشکلی برای اشتغال نخواهند داشت.

همچنین رتبه بندی های اخیر Superjob نشان می دهد که فارغ التحصیلان MEPhI که رشته IT را به اتمام رسانده اند، از نظر درآمد در رده دهم برتر قرار دارند.

برای ارسال درخواست به دانشگاه یا ثبت نام در اینجا ثبت نام کنید و اطلاعات بیشتری درباره برنامه های آموزشی دانشگاه MEPhI تحصیل در روسیه کسب کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *