بازا توودروس می گوید: آموزش کلاسیک روسی یکی از بهترین ها در جهان است
بازا توودروس می گوید: آموزش کلاسیک روسی یکی از بهترین ها در جهان است
سپتامبر 9, 2021
دانشگاه ایالتی آلتای روسیه (ASU)
درباره دانشگاه ایالتی آلتای روسیه (ASU) چه می دانید؟!
سپتامبر 14, 2021

درباره دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه (PRUE)

دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه

دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در مسکو، روسیه است. این دانشگاه در سال 1907 توسط کارآفرین الکسی ویشنیاکوف به عنوان اولین کالج تخصصی امور مالی در امپراتوری روسیه تأسیس شد. در سال 2012-2015 با پیوستن دانشگاه اجتماعی و اقتصادی دولتی ساراتوف، دانشگاه تجارت و اقتصاد دولتی روسیه و دانشگاه اقتصاد، آمار و انفورماتیک دولتی مسکو گسترش دانشگاه اقتصادی پلخانف روسیه به سر انجام رسید (در دوران حکومت شوروی، این دانشگاه تبدیل به یک دانشگاه بزرگ شد که در سراسر جهان به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه ها شناخته شد).

در حال حاضر، دانشگاه اقتصاد پلخانف تحصیلات عالی را در مسکو و 22 شعبه در سراسر فدراسیون روسیه و خارج از کشور ارائه می دهد. این دانشگاه با استخدام کادر آموزشی با صلاحیت بالا، توسعه و اجرای برنامه های آموزشی نوآورانه و استفاده از فناوری های آموزشی مدرن، آموزش متخصصان واجد شرایط، جامعه حرفه ای در روسیه و جهان را فراهم می کند. ماموریت دانشگاه پلخانف ارتقای توسعه پایدار اقتصادی اجتماعی روسیه با استفاده از سرمایه انسانی و فکری است.

10 دلیل برای انتخاب دانشگاه پلخانف روسیه

دانشگاه اقتصاد روسیه پلخانف یکی از برجسته ترین مراکز آموزشی در زمینه اقتصاد و مدیریت در روسیه است. در اینجا، 10 دلیل انتخاب تحصیل در دانشگاه پلخانف را بیان می کنیم.

1. دانشگاه با رتبه 5 ستاره

PRUE اولین دانشگاه روسی است که از نظر کیفیت آموزش، در رتبه بندی دانشگاه QS Stars رتبه 5 ستاره را کسب کرده است. بنابراین، با انتخاب این دانشگاه شما قادر خواهید بود در یکی از بهترین دانشگاه های روسیه تحصیلات خود را در زمینه اقتصاد و مدیریت فرا بگیرید.

2. برنامه های آموزشی با اعتبار بین المللی

با داشتن مدرک دیپلم از دانشگاه ما می توانید برای ادامه تحصیل در خارج از کشور یا برای استخدام در شرکت های پیشرو جهان اقدام کنید. زیرا، برنامه های آموزشی PRUE، مطابق با استانداردهای بین المللی برای آموزش متخصصان مدیریت، اقتصاد و بازاریابی است.

تعدادی از برنامه های PRUE از جمله برنامه های بین المللی توسط شورای اروپایی آموزش کسب و کار (ECBE) ، موسسه بازاریابی Chartered (CIM) و موسسه حسابداری مدیریت (CIMA) تایید شده است. همچنین، برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی توسط انجمن بین المللی برنامه های MBA تایید شده است.

3. آموزش مبتنی بر تمرین

تحصیل در دانشگاه ما به شما امکان می دهد در پروژه های یکی از 900 شریک-کارفرمای ما (شرکت های بزرگ مشاوره و تولید، مقامات منطقه ای و فدرال) شرکت کنید. در همکاری با آن ها، شما نه تنها می توانید واقعیت های اقتصاد مدرن را درک کنید. بلکه می توانید تجربه های تجاری خوبی پیدا کنید.

تحصیل در روسیه

4. اشتغال به کار پس از فارغ التحصیلی

با توجه به کیفیت بالای آموزش در دانشگاه های ما، مقامات دانشگاهی و شرکت های پیشرو در جهان آماده جذب دانشجویان پلخانف به تیم های خود هستند.

5. تحرک و پویایی در تحصیل

PRUE دارای 177 دانشگاه شریک خارجی در 47 کشور جهان است. این بدان معناست که هر یک از دانشجویان ما فرصتی امیدوارکننده برای تحصیل در رشته اقتصاد و مدیریت در یکی از دانشگاه های برلین، وین، توکیو و بسیاری از شهرهای دیگر جهان دارند.

6. برنامه «دیپلم دوگانه»

25 برنامه «درجه دو» با دانشگاه های همکار از کشورهای دیگر وجود دارد. این بدان معناست که اگر هر دو برنامه آموزشی را (بخشی از موضوعات به زبان خارجی) مطالعه کنید، تا پایان تحصیل می توانید صاحب دو دیپلم شوید که یکی از آن ها از دانشگاه های برجسته خارجی است.

اگر دو برنامه آموزشی را به طور همزمان مطالعه کنید، تا پایان

تحصیل می توانید صاحب دو دیپلم شوید.

7. زندگی فعال دانشجویی

دانشجویان می توانند با شرکت در زمینه های داوطلبانه کار در انجمن های رسانه ای دانشگاه، پروژه های اجتماعی استعداد خود را کشف کنند. آن ها می توانند در رویدادهای خلاقانه مانند “لیگ KVN” ، توپ پلخانف شرکت کنند، شرکت کننده مدارس صحرایی در فضای باز و سایر رویدادها شوند. این مهارت ها به شما کمک می کند تا در رسانه ها، تجارت و ابتکارات اجتماعی با موفقیت کار کنید و ارتباط برقرار کنید. در آنجا شما دوستان جدیدی را ملاقات خواهید کرد.

8. برنامه های آموزش حرفه ای فوق العاده

ممکن است دانش آموزان در تعداد زیادی از برنامه های آموزشی اضافی در زمینه اقتصاد، مدیریت، امور مالی، فناوری اطلاعات و بازاریابی و همچنین دوره های آموزشی برای امتحانات زبان بین المللی (آیلتس ، تافل و غیره) شرکت کنند.

9. پردیس دانشجویی مدرن در مرکز مسکو

پردیس دانشگاه بسیار نزدیک به ایستگاه مترو «سرپوخوفسکایا» و در مرکز مسکو واقع شده است.

10. زیرساخت های پیشرفته دانشگاه

بعد از کلاس ها، می توانید تمرینات بدنی خود را در ورزشگاه انجام دهید و برای انجام آن نیازی به ترک دانشگاه ندارید. بیش از 10 بخش ورزشی تفریحی از جمله: بخش فوتبال، استخر، بسیاری از گروه های خلاق (برای اجرای رقص، موسیقی، تئاتر)، مرکز فرهنگی و مرکز کتابخانه مدرن وجود دارد. ما همه چیز را برای کمک به شما در راه موفقیت در آموزش، علم، ورزش، فرهنگ، زندگی اجتماعی و تجارت در اختیار داریم.

زمین ورزشی

دانشگاه پلخانف در رتبه بندی دانشگاه های جهانی

یکی از ویژگی دانشگاه پلخانف این است که سنت های آموزش ملی را در زمینه اقتصاد حفظ می کند و آن ها را بر اساس الزامات اقتصاد واقعی و استانداردهای بین المللی مدرن به روز می کند. در طول 114 سال سابقه خود، این دانشگاه همیشه با اقتصاد ملی ارتباط تنگاتنگی داشته است.

از سال 2012 دانشگاه پلخانف در رتبه بندی دانشگاه های جهانی قرار گرفته است. طی دو سال گذشته، دانشگاه پلخانف موقعیت خود را در رتبه بندی های منطقه ای (رتبه بندی دانشگاه های QS: BRICS ، رتبه بندی دانشگاه های QS: در حال ظهور اروپا و آسیای مرکزی) ، در رتبه بندی های اینترنتی (بین المللی Webometrics ، Alexa ، 4ICU )، بهبود بخشیده است.

تایید اعتبار دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه

اعتبار بین المللی دانشگاه اقتصاد پلخانوف روسیه توسط شورای اروپایی آموزش تجارت (ECBE) تأیید شده است. این شامل:

 • انجمن بین المللی برنامه های MBA – انجمن MBAs.
 • موسسه بازاریابی معتبر انگلستان (CIM).
 • موسسه معتبر حسابداران مدیریت (CIMA)
 • سازمان کیفیت اروپا (EOQ)

امکانات دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه

 • دانشجویان دانشگاه پلخانف این فرصت را دارند که در برنامه های آموزشی مشترک بین المللی دیپلم دو یا سه گانه دریافت کنند. این پروژه شامل 14 دانشگاه از سراسر جهان از جمله فرانسه، آلمان، هلند و اتریش است.
 • همچنین، این دانشگاه در درجه اول برای آن دسته از دانشجویان خارجی که مایل به آشنایی بیشتر با اقتصاد روسیه هستند، جالب توجه است. این دانشگاه امکان مطالعه دقیق جزئیات مهم ترین فرایندهای اقتصادی و ایجاد ارتباطات تجاری لازم در روسیه را برای آن ها فراهم می آورد.

موسسات و مراکز تحقیقاتی

موسسات و مراکز تحقیقاتی، نیاز بخش های علمی و پژوهشی فعالیت های تحقیقاتی کاربردی را برآورده می کنند. در حال حاضر، 9 مدرسه علمی به رسمیت شناخته شده، تشکیل شده است:

 • دانشکده علمی اقتصاد جهانی
 • مکتب علمی نظریه اقتصادی
 • دانشکده علمی “شیمی و فناوری مواد پلیمری”
 • دانشکده علمی مالی
 • دانشکده علمی مدیریت منابع انسانی
 • دانشکده علمی تئوری و فناوری های مدیریت
 • مکتب علمی مبانی اقتصادی و حقوقی ادغام اوراسیا
 • مدرسه علمی “مدرسه عالی سیاست عمومی”
 • دانشکده علمی “مدیریت دولتی”

دوره های بدون مدرک دانشگاه اقتصاد

این دوره ها به درک بهتر عملکرد بازاریابی در سطوح تاکتیکی و عملیاتی کمک می کند و مناسب کسانی است که برای پیشرفت شغلی برنامه ریزی دارند و در موقعیت های جانبی بازاریابی فعالیت می کنند (دستیار بازاریابی، هماهنگ کننده بازاریابی برنامه ها و پروژه ها، مدیران مشاغل کوچک و متوسط)و همچنین برای کسانی که بازاریاب نیستند. اما، می خواهند موقعیت بازاریابی را به چالش بکشند. این برنامه شامل رشته های زیر است:

 • ملزومات بازاریابی
 • ارزیابی محیط بازاریابی
 • اطلاعات و تحقیقات بازاریابی بازاریابی سهامداران

برنامه دیپلم حرفه ای در بازاریابی برای مدیران مسئول اجرای وظایف بازاریابی در سطح عملیاتی و همچنین کسانی که مایل به کار در سطح مدیریت میانی در زمینه بازاریابی هستند. شامل رشته های زیر است:

 • فرآیند برنامه ریزی بازاریابی
 • ارائه ارزش مشتری از طریق بازاریابی
 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت پروژه در بازاریابی

درباره مرکز آموزش روسی

مرکز آموزش روسیه بیش از 10 سال است که در زمینه جذب دانشجویان خارجی که مشتاق تحصیل در بهترین دانشگاه های روسیه هستند، فعالیت می کند. بیش از 11000 دانش آموز از سراسر جهان ثبت نام کرده است. برخی از آن ها در حال حاضر، تحصیلات خود را به پایان رسانده اند و در زمینه های مختلف به عنوان متخصصان واجد شرایط کار می کنند. برخی دیگر هنوز در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

منبع:

https://www.rea.ru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *