دانشگاه HSE کارآموزی آنلاین
دانشگاه HSE کارآموزی آنلاین را برای متقاضیان بین المللی آغاز می کند
دسامبر 30, 2020
پروژه UTMN دانشگاه تیومن
آموزش آینده – پروژه UTMN دانشگاه تیومن
ژانویه 2, 2021

دانشجویان MIPT در المپیاد IPhO 2020 مقام اول را کسب کردند

دانشجویان MIPT در المپیاد IPhO 2020

امسال موسسه فیزیک و فناوری مسکو برای اولین بار المپیاد بین المللی فیزیک توزیع شده 2020 (IPhO – المپیاد بین المللی فیزیک توزیع شده) را برگزار کرد. دانشجویان MIPT، بخشی از تیم ملی روسیه، در مسابقات تیمی مقام اول را کسب کردند و آن را با تیم Chine تقسیم کردند. دانشجویان روسی نیز در مسابقات انفرادی طلا کسب کردند. در مجموع 17 مدال طلا، 38 نقره و 48 برنز که به تیم های 41 کشور اعطا شد.

المپیاد بین المللی فیزیک توزیع شده 2020 با پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه و دولت مسکو در مکان MIPT در قالب مختلط آنلاین و حضوری برگزار شد. المپیاد فیزیک در زمان رکورد برگزار شد و جایگزین مسابقات بین المللی IPhO – 2020/21 شد که به دلیل محدودیت های همه گیر در ویلنیوس لغو شد. این مسابقه شامل دو مرحله نظری و عملی بود. هر کدام 5 ساعت به طول انجامید.

MIPT به دلیل سطح بالای تحصیل دانش آموزان در فیزیک، ریاضیات، IT و رشته های مرتبط، به طور منظم در معتبر ترین مسابقات فکری جهان شرکت می کند. برای ورود به دانشگاه فنی پیشرو در روسیه، همین حالا یک برنامه رایگان برای یک یا چند برنامه در وب سایت ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *