دانشگاه مورد تأیید وزارت بهداشت
لیست دانشگاه های معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت ایران در روسیه
فوریه 8, 2021
رتبه دانشگاه یدی تپه
رتبه جهانی دانشگاه یدی تپه در 2020- 2021
فوریه 20, 2021

داستان موفقیت 3 تا از فارغ التحصیلان بین المللی دانشگاه های روسیه

داستان موفقیت فارغ التحصیلان بین المللی دانشگاه های روسیه

دانشجویان و دانشمندان جوانی که دانشگاه های روسیه را انتخاب کرده اند، مشاغل معتبری پیدا می کنند و مدرک دکترا را در رشته های مختلف تحصیلی دریافت می کنند.

گِنگ کشین دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد در دانشکده فلسفه دانشگاه ملی تحقیقات دولتی تامسک است. اخیراً، او پیشنهاد کار در یکی از بزرگترین شرکت های جهان، Huawei چین را دریافت کرده است. او ابتدا در چین و سپس در دفتر روسیه در زمینه پشتیبانی و توسعه فروش فعالیت خواهد کرد. روند انتخاب شش مرحله طول کشید و بسیار رقابتی بود زیرا در میان نامزد ها دانشجویان دانشگاه های استنفورد، لندن و هنگ کنگ بودند.

گنگ کشین از چین برای تحصیل در تامسک چهار سال پیش تحت برنامه دو درجه مشترک دانشگاه TSU و دانشگاه پلی تکنیک شنیانگ آمد. گنگ کشین پس از دریافت مدرک لیسانس، با موفقیت وارد یک برنامه کارشناسی ارشد شد. وی قصد دارد بلافاصله پس از دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد کار را شروع کند.

لوبنا سعید اولین دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فدرال اورال شد که پایان نامه دکترای خود را کاملاً به زبان انگلیسی نوشت و از آن دفاع کرد. این رساله بر اسلامی سازی، روابط جنسیتی و زندگی روزمره در پاکستان تمرکز دارد.

لوبینا سعید گفت: “دوستان من از پاکستان و نیجریه، که قبلاً در UrFU تحصیل کرده اند، به من توصیه کردند که در اینجا اقدام کنم زیرا در دانشگاه فدرال اورال یک روش تحقیق خوب و یک پایگاه تحقیقاتی توسعه یافته وجود دارد. پیش از این، هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پاکستان، فلسفه مارکسیسم و فلسفه روسیه را مطالعه کردم. در نتیجه، این مورد توجه خاص روسیه قرار گرفت”

او از رویكرد كاركنان دانشگاه برای آزادی كامل دانشجویان در انتخاب موضوعات تحقیقاتی و بیان خود، بسیار خوشایند بود.

برایان مونوز کورالس دانشجوی دانشگاه فدرال سیبری از کلمبیا است. وی موفق شد موقعیت مهندس ارشد پروژه را در AKROS، شرکت بین المللی خدمات میدان نفتی تأمین کند. اکنون برایان با موفقیت یک شغل جدید و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را متعادل می کند. او قصد دارد در روسیه شغل خود را آغاز کند، زیرا صنعت نفت و گاز روسیه را یکی از رهبران جهانی می داند.

فارغ التحصیلان برنامه های نفت و گاز همیشه از محبوب ترین کارفرمایان بودند. SibFU همچنین از دانشجویان بین المللی علاقه مند به توسعه در تحقیقات علمی پشتیبانی کامل می کند. از سال 2018، دانشجویان بین المللی دکترا از رساله ها دفاع می کنند و مدرک دکترای خود را در معماری و طراحی، ریاضیات و انفورماتیک بنیادی، فلزات غیر آهنی و علوم مواد و غیره دریافت می کنند.

تحصیل در روسیه یک فرصت واقعی برای تبدیل شدن به یک متخصص مجاز در سطح بین المللی است. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در بهترین دانشگاه های روسیه از مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران الیت استفاده کنید و رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *