قانون اساسی کشور روسیه
قانون اساسی کشور روسیه
آگوست 30, 2019
مهندسی کامپیوتر در روسیه
رشته مهندسی کامپیوتر در روسیه
سپتامبر 1, 2019

خوش آمد گویی در زبان روسی (آموزش زبان روسی – قسمت دوم)

خوش آمد گویی در روسی

از آنجایی که اکثر روس ها به زبان انگلیسی آشنا نیستند، پس یاد گرفتن برخی جملات روسی در سفر به این کشور بسیار مشکل گشا خواهد بود و موجب می شود که بتوان راحت تر با دیگران ارتباط برقرار کرد. در ادامه چندین جمله را به زبان روسی به همراه تلفظ فارسی و کاربردشان بیان می کنیم.

آشنایی با خوش آمد گویی در زبان روسی
یکی از بزرگترین چالش های تطبیق با یک فرهنگ جدید در بین مشکلات مهاجران، یادگیری برقراری ارتباط موثر است.

این مورد به قدری مهم است که حتی در آمریکا و انگلیس، با وجود استفاده از زبان انگلیسی به عنوان فرم اصلی ارتباط، مسائل زبانی به دلیل تفاوت در تلفظ و زبان عامیانه باعث ایجاد مشکل در برقراری روابط می شود. یک نظر کاملا مودبانه می تواند در فرهنگ دیگر بد برداشت شود. بنابراین برای جلوگیری از موقعیت های خجالت آور باید از تفاوت های فرهنگی و زبانی آگاه بود.

همانطور که می دانید زبان روسی از لحاظ گستردگی پنجمین زبان زنده و پر کاربرد دنیاست و 33 حرف دارد که در مقاله الفبای زبان روسی به طور کامل در مورد آن بحث شده است. در ادامه جملاتی جهت خوش آمد گویی در زبان روسی برای شروع صحبت با روس زبانان آموزش داده می شود.

جملات خوش آمد گویی در زبان روسی
خوش آمد گویی در زبان روسی جهت شروع صحبت

با جدا کردن ریشه های خود از وطن، تنهایی تقریبا اجتناب ناپذیر است. تنهایی به این دلیل در شما به وجود می آید که تصمیم گرفتید به یک کشور خارجی بروید و باید با فرهنگ و زبان آنها منطبق شوید.

آموزش زبان روسی
با یادگیری زبان روسی، زندگی در روسیه راحت خواهد بود.

به همین دلیل مهاجران بسیاری به دلیل مشکل در تطبیق یابی با محیط جدید تا ماه ها خود را در خانه حبس می کنند. واقعیت این است که .زبان دریچه ی ارتباط شما با دنیا می باشد و طبیعی است که وقتی نتوانید خود را خوب بیان کنید میزان هوش و دانش و بقیه ی مهارت های شما هم به سادگی زیر سوال می رود. بنابراین آشنایی با زبان آن کشور می تواند روند تطبیق یافتن با محیط و پیدا کردن دوست را سریع تر کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *