دانشگاه تحقیقات هسته ای MEPhi رشته کارشناسی ارشد جدید ارائه می دهد
جولای 28, 2020
رشته دو مدرکی دانشگاه FEFU
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه FEFU
آگوست 2, 2020

خوابگاه های جدید روسیه برای دانشجویان بین المللی

خوابگاه روسیه

بزودی اتباع خارجی محصل در دانشگاه های روسیه، از شرایط زندگی راحت تری برخوردار خواهند بود. پروژه ملی “آموزش” شامل ساخت خوابگاه های جدید در سراسر روسیه و نوسازی مکان های موجود است.

دانشگاه پلی تکنیک تومسک خوابگاه خود را برای دانشجویان بین المللی به طور کامل تعمیر می کند. TPU یك یارانه 140 میلیون روبلی برای این هدف از وزارت آموزش روسیه دریافت كرد.

این پروژه در ماه دسامبر شروع می شود و تمام بخش های آب و برق به همراه سیستم های گرمایش، برق / آب، آتش نشانی و سیستم های ارتباطی با امکانات جدید جایگزین می شوند.

فضای داخلی نیز باز سازی خواهد شد و این خوابگاه برای 510 دانشجو از هند، ترکیه، ایران، چین، ویتنام، آلمان و فرانسه را در خود جای داده است. دانشگاه تومسک دارای 14 خوابگاه با ظرفیت کل مسکن 6000 دانشجو است.

انستیتو فیزیک و فناوری مسکو در حال حاضر در حال ساخت دو خوابگاه با ظرفیت 1000 نفر است. MIPT پس از اتمام این پروژه دارای 14 خوابگاه خواهد بود.

پنج خوابگاه جدید در کالینینگراد برای دانشجویان دانشگاه فدرال ایمانوئل کانت بالتیک از هند، ژاپن، چین، یونان، آلمان، برزیل، اروگوئه وکالینینگراد برای دانشجویان دانشگاه فدرال ایمانوئل کانت بالتیک از هند، ژاپن، چین، یونان، آلمان، برزیل، اروگوئه و سایر کشور ها ساخته شده است.

هر ساختمان دارای ظرفیت مسکن 140 نفر است و پیش بینی می شود این پروژه تا ژوئن 2021 به پایان برسد.

دانشجویان بین المللی بیشتر در خوابگاه های دانشگاه زندگی می کنند که کلیه امکانات از جمله مبلمان، وسایل و اینترنت را ارائه می دهد.

بسیاری از خوابگاه ها و ساختمان های آپارتمانی با اتاق هایی دارای دوش و آشپزخانه هستند. اجاره به طور متوسط 1000 تا 2000 روبل (15-30 دلار) در ماه است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *