وکالت و حقوق در روسیه
آشنایی افراد با وکالت و حقوق در کشور روسیه
آوریل 9, 2019
پرچم کشور روسیه
آشنایی با پرچم کشور روسیه
آوریل 11, 2019

حقوق کار دانشجویی در روسیه

حقوق دانشجویی در روسیه

اغلب، دانشجویان و یا دانش آموزانی که قصد تحصیل در روسیه را دارند، در نهایت به دنبال کار دانشجویی می گردند. البته ممکن است افرادی وجود داشته باشند که از نظر مالی مشکلی ندارند، اما به دلیل این که دوست دارند به صورت مستقل برای خود حقوق و درآمدی داشته باشند سراغ کار دانشجویی می روند.

حقوق دانشجویی
بعضی از افرادی که دوست دارند به صورت مستقل برای خود حقوق و درآمدی داشته باشند، به سراغ کار دانشجویی می روند.

در گذشته راجع به کار دانشجویی و شرایط کار دانشجویی در کشور روسیه مطالبی ارائه شد. در متن امروز می خواهیم شما را با حقوق کار دانشجویی در کشور روسیه آشنا کنیم. جالب است بدانید که کشور روسیه جزو کشور های بزرگ و پر جمعیت جهان محسوب می شود و تحصیل و کار در این کشور نسبت به دیگر کشور های غربی، بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

برای خواندن

مشاوران گروه الیت به صورت رایگان آماده هستند تا تصمیم گیری برای رفتن به دانشگاه های روسیه را برای شما آسان کنند.

در کشور روسیه وب سایتی به نام superjob وجود دارد که دانشجویان و دانش آموزان می توانند در آن به دنبال شغل دانشجویی ای که برای آن ها مناسب است باشند. این وب سایت، بهترین دانشجویان و فارغ التحصیلانِ بهترین دانشگاه ها را به مراکزی که به دنبال افراد بی کار می گردند، معرفی می کند.

کارکنان این مجموعه (وب سایت suprjob) در تلاش هستند تا دانشجویان دانشگاه های روسیه را که در فاصلۀ بین سال های 2011 تا سال 2016 از دانشگاه های روسیه فارغ التحصیل شده اند را برای کار، به مراکز کاریابی معرفی کنند.

حقوق دانشجویی
وب سایت superjob، بهترین دانشجویان و فارغ التحصیلانِ دانشگاه های روسیه را به مراکزی که به دنبال افراد بدون کار می گردند، معرفی می کند.

مؤسسه فیزیک و فنّاوری در شهر مسکو به نام (MIPT)، لیستی از دانشگاه های فنّاوری با فارغ التحصیلان علوم رایانه را تهیه می کند. این مؤسسه برای دومین سال متوالی است که این لیست را تدارک می بیند.

متخصّصان جوانی که با درجه و رتبۀ بالا از دانشگاه های روسیه فارغ التحصیل شده اند و همچنین توسط وب سایت superjob به کار دانشجویی مشغول شده اند، حقوقشان به طور متوسط در هر ماه 136,000 روبل معادل 2,075 دلار می باشد.

همچنین افراد فارغ التحصیل شده از دانشگاه ملّی تحقیقات هسته ای (MEPhI) که توسط وب سایت superjob مشغول به کار هستند، در هر ماه حقوقی حدود 110,000 روبل معادل 1,678 دلار دریافت می کنند.

فارغ التحصیلانِ دانشگاه ITMO در روسیه که از طریق همین وب سایت مشغول به کار شده اند، در هر ماه حقوقی حدود 98,000 روبل معادل 1,495 دلار دریافت می کنند.

حقوق کار دانشجویی در روسیه
شما می توانید برای راهنمایی گرفتن درباره مسائل مربوط به کار دانشجویی به مشاوران گروه الیت مراجعه کنید.

حقوقی که فارغ التحصیلان، از دانشگاه Novosibirsk در هر ماه کاری دریافت می کنند، مبلغی حدودا 90,000 روبل روسیه که معادل 1,373 دلار آمریکا می باشد.

از دیگر دانشگاه های روسیه که تقاضای کار دانشجویی می کنند، می توان به دانشگاه ملّی علوم فنّاوری MISiS اشاره کرد که در هر ماه حدود 83,000 روبل معادل 1,266 دلار به دانشجویانی که در این دانشگاه مشغول به کار هستند، پرداخت می کند.

دانشگاه فدرال کازان در شهر کازان نیز در هر ماه مبلغی حدودا 81,000 روبل معادل 1,236 دلار به افراد کار دانشجویی خود پرداخت می کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *