پایان دوره مقدماتی در دانشگاه تیومن
دوره مقدماتی در دانشگاه تیومن توسط تعداد بی سابقه ای از دانشجویان خارجی به پایان رسید
آگوست 14, 2021
دانشگاه ملی تحقیقات الکترونیکی فناوری MIET
درباره دانشگاه ملی تحقیقات الکترونیکی فناوری – MIET
آگوست 23, 2021

چه چیزی متقاضیان دانشگاه را به روسیه جذب می کند؟

جذب متقاضیان دانشگاه به روسیه

در 6 اوت، در بستر آنلاین دانشگاه RUDN، متخصصان آموزش و همکاری بین المللی تجربیات خود را رد و بدل کردند و بهترین شیوه ها را برای جذب دانشجویان خارجی به دانشگاه های روسیه را مورد بحث قرار دادند. شرکت کنندگان در وبینار در مورد ارتقای برنامه های آموزشی روسی در سطح ملی و جهانی بحث کردند. وبینار توسط لاریسا افرمووا، معاون امور بین الملل، دانشگاه RUDN آغاز شد. او می گوید: “دانشگاه ها باید به طور منظم تلاش کنند تا اطلاعات مربوط به کمپین پذیرش را مرتبط و معنی دار نگه دارند و به متقاضیان خارجی اجازه دهند تا کیفیت تحصیل در دانشگاه های روسیه را ارزیابی کنند.”

لازم به ذکر است که تصمیم متقاضی برای تحصیل در روسیه تا حد زیادی تحت تأثیر شبکه های اجتماعی، یعنی صفحات دانشگاه ها در شبکه های اجتماعی است. لیو شین، مدیرعامل مرکز خدمات چینی RUDN for Scholarly Exchange LTD، در مورد نقش مهم شبکه های اجتماعی در جذب شهروندان چینی برای تحصیل در روسیه صحبت کرد. “رسانه های اجتماعی در حال حاضر مؤثرترین راه برای برقراری ارتباط با جوانان در چین است. با این حال، لازم است این واقعیت را در نظر بگیریم که بسیاری از برنامه های رایج در چین کار نمی کنند. مؤثرترین ابزار های تبلیغاتی، برنامه های تلفن همراه WeChat و Sina Weibo هستند. لیو شین خاطرنشان کرد که محبوبیت این برنامه ها با این واقعیت نشان می دهد که بیش از 500 میلیون نفر از این شبکه های اجتماعی در چین استفاده می کنند.

در طول وبینار، کارشناسان بار ها گفتند که بسیاری از دانشجویان خارجی توسط فارغ التحصیلان دانشگاهی جذب روسیه می شوند. به عنوان مثال، امروزه بیش از 12000 فارغ التحصیل از دانشگاه های شوروی و روسیه در لبنان وجود دارد. موفقیت ها و دستاورد های آن ها به یک شاخص واضح از رقابت در آموزش عالی روسیه تبدیل شده است.

اگر به تحصیل در دانشگاه های روسیه علاقه دارید، فرصت را از دست ندهید و هین حالا با کارشناسان الیت ارتباط برقرار کنید! همچنین شما می توانید برای پیدا کردن بهترین روش از مشاوره تحصیلی رایگان الیت کمک بگیرید و مسیر تحصیلی خود در روسیه را روشن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *