دانشگاه فرهنگ و هنر
دانشگاه فرهنگ و هنر سنت پترزبورگ
سپتامبر 16, 2019
آموزش اعداد در زبان روسی
اعداد و شماره ها (آموزش زبان روسی – قسمت هشتم)
سپتامبر 21, 2019

معرفی پنج جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

معرفی پنج جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

معرفی پنج جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

ما در این مقاله با نام ” جاذبه های دیدنی کشور روسیه ” به معرفی و بررسی مناطق گردشگری کشور روسیه می پردازیم. یکی از مهم ترین نکاتی که کشور روسیه دارد مناطق گردشگری و تفریحی آن است. روسیه یکی از بهترین کشور هاست که توانسته است با ایجاد جاذبه های گردشکری و رونق آن، افراد و توریست های زیادی را برای سفر به روسیه راغب کند.

جاذبه های دیدنی و گردشگری

مرکز خرید الکساندریا

  • آدرس: Moskovskaya St., 22
  • فاصله از چایخانه: حدود ۱ دقیقه پیاده روی
  • مدت زمان بازدید: بیشتر از ۱ ساعت
جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

در این منطقه انواع مغازه ها با کاربری های مختلف وجود دارد که ما مرکز خرید الکساندریا را به شما پیشنهاد می کنیم. این مرکز خرید ۵ طبقه دارای انواع کالا ها و برندهای مختلف است.

موزه هنری سوچی

  • آدرس: خیابان کراسنودار
  • فاصله از باغ گیاه شناسی: پیاده ۱۸ دقیقه، سواری ۳ دقیقه، اتوبوس ۱۶ دقیقه
  • ساعت کار موزه: هر روز بجز دوشنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۳۰:۵ عصر
  • مدت زمان بازدید: حدود ۱ ساعت
جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

یکی از جاذبه های دیدنی کشور روسیه ، موزه هنری سوچی با نمایی کلاسیک و بسیار زیبا مجموعه ی نفیسی از هنرهای روسی و خارجی، مانند نقاشی های بوریس کاستودیف، آپولیناریا واسنتسف، کنستانتین باگایفسکی، ایوان آیوازووسکی و غیره است. بیش از ۶ هزار اثر در این موزه نگهداری می شود که از میان آن ها می توان به جواهر کهن، جام های نقره و سنجاق سینه ها اشاره کرد.

موزه ی هنر سوچی در سال 1936 ساخته شده است. حدود 5,000 قطعه هنری در این موزه همراه با آثار هنرمندان مشهور روسی مانند شیشکین و سروو معرفی شده است.

نمایشگاه های نقاشی که متعلق به نقاشان محلی است، به صورت منظم در این مکان برگزار می شود.

پیشنهاد ناهار: برای صرف ناهار می توانید به رستوران سنادور (Cenador) بروید. منوی رستوران شامل غذاهای اروپایی، کبابی، پیتزا و غذاهای مخصوص گیاه خواران است. فاصلۀ رستوران تا موزه: ۴ دقیقه پیاده روی می باشد.

پارک ریویرا (Park Riviera)

  • آدرس: خیابان yegorava
  • فاصله از مرکز خرید مورمال: ۸ دقیقه رانندگی و ۲۵ دقیقه پیاده روی
  • مدت زمان بازدید: حدود ۲ ساعت یا بیشتر
جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

قدمت این پارک به سال ۱۸۹۸ بازمی گردد و معروف ترین و بزرگ ترین پارک عمومی شهر به شمار می رود. این پارک مجموعه ای از چندین رستوران، مجموعه ورزشی، مرکز تفریحی و یک سینما است. در سالن تئاتر پارک هم کنسرت ها و جشنواره های متنوعی برگزار می گردد.

کرملین به معنای دژها و قلعه ها می باشد و کاخ های کرملین نیز مانند میدان سرخ روسیه در قلب مسکو قرار دارند. کاخ کرملین شامل چهار کلیسای جامع و پنج کاخ می شود که دور تا دور آن ها را دیوار و برج های کرملین محاصره کرده اند. مجموعه بزرگ کاخ کرملین دارای 700 اتاق می باشد که متعلق به بزرگترین کاخ این مجموعه یعنی کاخ بزرگ کرملین است که مربوط به قرن 19 میلادی می شود.

کاخ کرملین

کرملین به معنای دژها و قلعه ها می باشد و کاخ های کرملین نیز مانند میدان سرخ روسیه در قلب مسکو قرار دارند. کاخ کرملین شامل چهار کلیسای جامع و پنج کاخ می شود که دور تا دور آن ها را دیوار و برج های کرملین محاصره کرده اند.

مجموعه بزرگ کاخ کرملین دارای 700 اتاق می باشد که متعلق به بزرگترین کاخ این مجموعه یعنی کاخ بزرگ کرملین است که مربوط به قرن 19 میلادی می شود. این کاخ در روز های پنج شنبه تعطیل می باشد و عکاسی داخل کاخ های آن ممنوع است.

جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

جزیره کیزی

در کارلیا واقع شده است، منطقه ای در شمال غربی روسیه که مرز فنلاند و دریای سفید است. این جزیره نیز یکی از بهترین جاذبه های گردشگری روسیه است.

جاذبه های دیدنی و گردشگری کشور روسیه

این جزیره یکی از بهترین اکتشافات و موزه ای برای فضای باز است. بین فرهنگ های شرق و غرب واقع شده است. مجموعه ی موزه دارای کلیسای بلند پای 120 فوتی مقدس است که دارای یک ساختار مشهور توسط 22 گنبد است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *