تحصیل دندانپزشکی در روسیه
تحصیل دندانپزشکی در روسیه
نوامبر 18, 2018
تحصیل در سنت پترزبورگ
تحصیل در سنت پترزبورگ
نوامبر 19, 2018

تحصیل در مسکو

تحصیل در مسکو

تحصیل در مسکو

شهر مسکو از بسیاری جهات به کشور روسیه متکی است و تحصیل در مسکو انتخاب خوبی برای دانشجویان عزیز می باشد. این منطقه از لحاظ جغرافیایی مرکز روسیه است و از لحاظ تاریخی، در طول دوره های پر سر و صدای این کشور، ، امروز مسکو به عنوان پایتخت مرکز سیاست و تغییراتی است که کشور را تحت تاثیر قرار داده است.

با این حال، مسکو قلب روسیه است که همیشه سرزمین وسیع روسیه را سربلند کرده است. تحصیل در مسکو به دانشجویان فرصت شگفت انگیزی برای دیدن هر دو زمان گذشته و آینده ای درخشان را می دهد. تاریخ شگفت انگیز این شهر را می توان در مکان هایی مانند کرملین مشاهده کرد که دارای آثار تاریخی از قدرت های مختلف حاکم در طول سال ها است.

تحصیل در مسکو
تحصیل در مسکو انتخاب خوبی برای دانشجویان عزیز می باشد.

این شهر برای داشتن موزه ها، تئاتر، کتابخانه های عمومی و سالن های کنسرت مشهور است. موزه های هنری شگفت انگیز در سر تا سر شهر مسکو مانند گالری ترتایاکوف، که بهترین مجموعه ای از آیکون های روسی و یک مجموعه قابل توجه از هنر پیش از انقلاب روسیه را در بر می گیرد، پخش می شود.

برخی از موزه های ادبی شهر نیز در مسکو قرار دارند. آن ها معمولا به یک نویسنده خاص اختصاص یافته و معمولا در خانه همان نویسنده قرار می گیرند. برخی از معروف ترین آن ها عبارت اند از تولستوی، پوشکین، داستایوفسکی، گوگول و… .

تحصیل در مسکو
این شهر برای داشتن موزه ها، تئاتر، کتابخانه های عمومی و سالن های کنسرت مشهور است.

هر چند که فرهنگ به هر حال شکل می گیرد، همان طور که مسکو همواره نشان می دهد. این شهر دارای برخی از جاذبه های غیر معمول فرهنگی است از قبیل Vystavka Dostizheniy Narodnogo Khozyaystva) VDNKh (نمایشگاه دستیابی اقتصادی اتحاد جماهیر شوروی)) .

تحصیل در مسکو
مسکو

تبلیغات، تلاش های شگفت انگیز دولت برای تحسین دستاوردهای سوسیالیستی را نشان می دهد، اما تمام بودجه این بخش در سال 1990 متوقف شد. امروز، با جایگزینی تدریجی بسیاری از نمایشگاه های قدیمی با نمایشگاه های تبلیغاتی مدرن و خصوصی این نگاه اجمالی به گذشته، زمان را نشان می دهد که چگونه روسیه در حال تغییر است.

تحصیل در مسکو
تبلیغات، تلاش های شگفت انگیز دولت برای تحسین دستاوردهای سوسیالیستی را نشان می دهد.

درست همان طور که VDNKh در حال تغییر است، دانشجویان در مسکو می توانند شاهد تغییراتی باشند که کل کشور را فرا می گیرد. مسکو به عنوان سرمایه مرکز اصلاحات اقتصادی و اجتماعی است که چهره روسیه مدرن را تغییر می دهند.

دانشگاه ها در مسکو

دانشگاه های مسکو در پایتخت روسیه، مکانی که بیش از 250 موسسه عالی آموزشی را اداره می کند. سطح تحصیلات عالی در تمام مناطق روسیه نسبتا بالا است، با این حال، مسکو امکانات بیشتری را برای اوقات فراغت و فعال بودن و استفاده از فرصت های زندگی فراهم می کند.

بسیاری از دانشجویان بین المللی آینده نگر که روسیه را به عنوان مقصد تحصیل در خارج از کشور انتخاب می کنند تمایل دارند دانشگاه های مستقر در مسکو را انتخاب کنند.

الیت می خواهد شما را با دانشگاه های سطح بالای مسکو آشنا کند پس لطفا اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های مسکو را دارید می توانید با مطالعه این مطلب انتخاب خوب و درستی داشته باشید.

در این قسمت دانشگاه های مهم مسکو را برای شما معرفی می کنیم:

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو

دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین مسکو بسیار بزرگ و از لحاظ اعتبار جهانی در جایگاه والایی قرار دارد و گروه بین المللی الیت امیدوار است که توانسته باشد به شما عزیزان توضیحات کاملی را در این مورد ارائه دهد. طبق تخمین مهندسان حوزه نفت و گاز، جهان تا دو قرن آینده دارای نفت و گاز خواهد بود. پس اگر قصد دارید که ۲۰۰ سال عمر کنید، مهندسی نفت و گاز یکی از بهترین رشته ها برای شما خواهد بود.

تحصیل در مسکو
یکی از بهترین دانشگاه های روسیه دانشگاه ملی نفت و گاز گوبکین است.

مهندسی نفت و گاز در جهان دارای جایگاه بالایی می باشد و در بعضی از کشور ها مانند کانادا، روسیه، آمریکا، بریتانیا و فرانسه این رشته دانشگاهی همسان و شاید بالاتر از رشته های پزشکی و حقوق تلقی شود.

دانشگاه پلی تکنیک بائومان مسکو

تولیدات علمی دانشگاه پلی تکنیک بائومان مسکو (BMSTU) در زمینه های نظامی و هوا فضا بسیار گسترده و پیشرفته است. دانشگاه باومان مسکو با بسیاری از مراکز فناوری صنعتی و نظامی روسیه و جهان ارتباط مستقیم دارد.

تحصیل در مسکو
دانشگاه با ئومان یکی از دانشگاه های خوب مسکو است.

می شود گفت در دانشگاه پلی تکنیک بائومان مسکو تمام شاخه های علوم مهندسی به صورت کاملا پیشرفته ارائه می شود. در حال حاضر بیش از ۱۹۰۰۰ دانشجو مشغول تحصیل دراین مجموعه عظیم مهندسی می باشند.

دانشگاه ملی لومونسف مسکو

اعصار گذشتند، حکومت ها آمدند و رفتند و قرون سپری شد اما این غول علمی تاریخ جهان هم چنان پابرجا ماند. ما در مورد سمبل آموزش عالی کشور روسیه صحبت می کنیم. دانشگاه ملی لومونوسف مسکو، به جرات می توان گفت بزرگترین نهاد دانشگاهی کشور روسیه می باشد، دانشگاه ملی لومونسف مسکو در سال ۱۷۵۵ میلادی به درخواست دانشمند بزرگ، میخائیل لومونسف و به دست ملکه الیزابت کبیر بنا گردید.

دانشگاه ملی لومونسف مسکو
نمایی از دانشگاه زیبای لومونسف مسکو

از لحاظ علمی، دانشگاه ملی لومونسف مسکو تنها قابل مقایسه با دانشگاه ملی سنت پترزبورگ می باشد. با اطمینان می گوییم که دانشگاه ملی لومونسف مسکو دارای بالاترین رتبه علمی و اعتبار در سطح کشورهای اروپایی می باشد. هر ساله از ۱۷۳ کشور جهان برای تحصیل و بازدید از دانشگاه ملی لومونسف مسکو به نام لومونسف به کشور روسیه سفر می کنند، می شود گفت این دانشگاه یکی از جاذبه های گردشگری کشور روسیه می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی سچنوا

یک سال بعد از به قدرت رسیدن آقا محمد خان قاجار در ایران، در امپراطوری روسیه تزاری سنگ بنای یکی از بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه های جهان نهاده شد. در حدود ۲۷۲ سال پیش، دانشگاه علوم پزشکی سچنواMSMU): جهت آموزش پزشکان ماهر برای خدمت به جامعه بشری بنا گردید. این کهن ترین دانشگاه آموزش عالی کشور روسیه، رهبری جامعه علوم پزشکی را بر عهده دارد. دانشگاه سچنوا کارنامه ای درخشان، شکوه مند و گنجینه ای ارزنده از تولید علم در طی قرون را همراه خود دارد.

تحصیل در مسکو
دانشگاه سچنوا دانشگاه اول پزشکی مسکو می باشد

دانشگاه اول پزشکی مسکو در طول تاریخ با شکوه خود پزشکان، جراحان و داروسازان بسیاری را به جامعه بشری تقدیم نموده است. جراحان و پزشکان فارغ التحصیل از بیش از هفتاد کشور جهان مشغول کار و تدریس آموزش عالی در دانشگاه اول پزشکی مسکو می باشند. دانشگاه علوم پزشکی سچنوا به نام پزشک ودانشمند بزرگ علم فیزیولوژی ومغز و اعصاب ایوان میخائیلویچ سچنو نام گذاری گردیده است.

اگر قصد تحصیل در روسیه را دارید با الیت تماس بگیرید. مشاوران ما آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان عزیز هستند تا با آگاهی کامل شهر و دانشگاه خود را انتخاب کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *