تحصیل در مسکو
تحصیل در مسکو
نوامبر 19, 2018
هزینه های تحصیل در روسیه
هزینه های تحصیلی در روسیه
نوامبر 20, 2018

تحصیل در سنت پترزبورگ

تحصیل در سنت پترزبورگ

تحصیل در سنت پترزبورگ

تحصیل در سنت پترزبورگ که یکی از زیباترین شهرهای جهان است و تمام موارد لازم برای کسب تجربه تحصیل فراموش نشدنی را برای شما به همراه دارد بسیار لذت بخش می باشد. هنر، معماری با شکوه، زندگی شبانه آرام، تاریخ فوق العاده و سنت های فرهنگی غنی است که الهام بخش برخی از بزرگترین ادبیات جهان مدرن بوده است.

موسیقی و هنر های بصری، از گرگ و میش اسرار آمیز شب های سفید تا اجرا های اپرا و رقص باله در شب های زمستانی جادویی. الیت این جا است که به شما کمک کند. هر جنبه ای از این شهر جذاب، با تمام اطلاعات و منابع سفر مورد نیاز برای برنامه تحصیل در سنت پترزبورگ را در نظر داشته باشید.

تحصیل در سنت پترزبورگ
یکی از زیباترین شهرهای جهان، سنت پترزبورگ است.

جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ دارای ثروت بی نظیری از جاذبه ها و تجارب برای ارائه به مسافران، از قصر های دیدنی جذاب، موزه های جذاب، سفر با قایق در امتداد رودخانه ها، کانال های قرون وسطایی شهر، راهپیمایی های قرون وسطایی ادبی و هنری سنت پترزبورگ است.

تحصیل در سنت پترزبورگ
تحصیل در شهر زیبای سنت پترزبورگ

در حقیقت، بیش از اندازه برای دیدن و زندگی در سنت پترزبورگ تفریحات و مکان های دیدنی ای است که بسیار جذاب است و محیط های بسیار سرگرم کننده برای هفته ها یا حتی ماه وجود دارد. یکی از بزرگترین چالش ها برای مسافران خارجی این است که آیا زمان لازم برای برنامه ریزی و لذت بردن از سفر خود را دارند؟ به ویژه سنت پترزبورگ که یکی از بزرگترین شهر های روسیه و با جاذبه های گردشگری فراوان است.

تحصیل در سنت پترزبورگ
یکی از جاذبه های زیبای سنت پترزبورگ

دانشگاه های روسیه

در این بخش سعی داریم شما را با بعضی از بهترین دانشگاه های روسیه آشنا کنیم. الیت سعی دارد همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد تا شما با اطلاعاتی جامع و کافی، شهر و دانشگاهی که می خواهید در آن تحصیل کنید را انتخاب کنید.

دانشگاه ملی سنت پترزبورگ

رشته پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه با استاندارد های بسیار بالا و سطح اعتبار جهانی به دو زبان انگلیسی و روسی قابل ارائه می باشد. اما در مورد دانشگاه ملی سن پترزبورگ ، حدود ۳۰۰ سال قبل تزار پیتر کبیر به جرات می توان گفت زیبا ترین شهر اعصار را بنا نهاد.

هدف وی گشودن پنجره ای تازه به روی اروپا بود، این شمالی ترین شهر پر جمعیت اروپا معروف به ونیز شمالی، از همان آغاز مورد توجه دانشمندان و معماران برجسته اروپایی قرار گرفت و این اعجوبه بنا نهاده توسط بشر پدید آمد.

تحصیل در سنت پترزبورگ
نمایی از دانشگاه ملی سنت پترزبورگ

دانشگاه ملی سنت پترزبورگ از همان آغازین روزهای تاسیس شهر سنت پترزبورگ توسط آکادمیسین های برجسته روسی و اروپایی تاسیس گردید. در توصیف نقش دانشگاه ملی سنت پترزبورگ در تولید علم و پروش نخبگان سیاسی و عملی جهان، شاید واژه ها ناتوان باشند. این دانشگاه سطح بسیار گسترده ای از رشته های علمی و تحقیقاتی روز دنیا را در سطح عالی با بهترین امکانات و لابراتوار های پیشرفته در اختیار جویندگان علم قرار می دهد.

دانشگاه علوم پزشکی پاولوف

مدت های مدیدی بود که می خواستیم برای شما در مورد دانشگاه علوم پزشکی پاولوف (SPBGMU) بنویسیم اما باید مقاله ای آماده می کردیم که بتواند تا حدود زیادی حق مطلب را ادا نماید. دانشگاه علوم پزشکی پاولوف از بزرگترین و پیشرو ترین دانشگاه های علوم پزشکی جهان است که در حوزه علوم پزشکی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

دانشگاهی بسیار بزرگ و زیبا و پیشرفته واقع در جزیره بسیار زیبای پتروگراد در شهر رویایی سنت پترزبورگ بنا گردیده است. دانشگاه دولتی پزشکی سنت پترزبورگ به نام دانشمند بزرگ، نوبلیست و خالق علم فیزیولوژی، ایوان پتروویچ پاولوف نام گذاری شده است.

این دانشگاه در سال ۱۸۹۷ میلادی تاسیس گردید که در ابتدا به عنوان دانشگاه اول پزشکی زنان آغاز به کار نمود. همان طور که در لوگو این دانشگاه نیز مشهود می باشد. بنا بر این یکی از بزرگترین و پیشروترین دانشگاه های روسیه و مراکز تحقیقاتی پزشکی زنان در حدود ۱۲۰ سال پیش در شهر سنت پترزبورگ، شهر تلاقی علوم و فرهنگ ها تاسیس گردید.

دانشگاه علوم پزشکی پاولوف
نمایی از دانشگاه علوم پزشکی پاولوف

این اولین دانشگاه در تاریخ جهان و به خصوص اروپا محسوب می شود که برای اولین بار این امکان را فراهم ساخت که به صورت تخصصی در باب علوم زنان و زایمان تحقیقات بنیادی صورت بگیرد. در واقع می توان گفت در بحث بیماری های زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی پاولوف تجربیات و گنجینه ای ارزنده را به جهانیان اهدا نموده است.

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

خیلی سخت است، انتخاب بین دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ و دانشگاه پلی تکنیک بائومان مسکو. دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ به نام دانشگاه پتر کبیر در سال ۱۸۹۹ در شهر بسیار زیبا، تاریخی و رویایی سنت پترزبورگ تاسیس شد. حتما می دانید که دانشگاه پلی تکنیک در پایتخت فرهنگی و مهندسی روسیه قرار دارد.

باعث خوشحالی است اگر بدانید که دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ سومین دانشگاه ثروتمند کشور روسیه می باشد به همین جهت شما امکانات گسترده ای را برای پیش برد تحقیقات علمی خود در اختیار دارید. در واقع می شود گفت دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ از غول های صنعتی، تکنولوژی و مهندسی روسیه، اروپا و جهان می باشد.

تحصیل در سنت پترزبورگ
دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

می شود حدس زد که تحصیل در این دانشگاه موقعیت های شغلی و تحصیلی بسیار زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. اما چه عاملی باعث شده است که دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ از بزرگترین و پیشرفته ترین پلی تکنیک های جهان شناخته شود؟ برای مثال پیشرفته ترین و بزرگترین آزمایشگاه های هیدرو دینامیک جهان در این دانشگاه مستقر می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *