رشته متالوژی در روسیه
رشته ی متالوژی در روسیه و پذیرش در دانشگاه ها
اکتبر 3, 2020
رشته های هنر روسیه
تحصیل در رشته های هنر روسیه: سیستم آموزشی و هر آنچه باید بدانید
اکتبر 14, 2020

تحصیل در دانشگاه را تمام کنید و تابعیت روسیه را بگیرید!

اقامت آسان دانشجویان در روسیه

در تابستان سال 2020، قانون جدید فدرال در کشور روسیه به اجرا درآمد. فرآیند اخذ تابعیت برای چندین دسته از اتباع خارجی، از جمله دارندگان مدرک آموزش عالی روسیه، به طور قابل توجهی ساده شد. بنابراین، افرادی که پس از 1 ژوئیه 2002 از دانشگاه روسیه فارغ التحصیل شده اند و حداقل 1 سال در این کشور به طور رسمی استخدام شده اند، می توانند درخواست خود را به اداره مهاجرت ارسال کنند. قبل از این قانون جدید، وضعیت اشتغال تأیید شده باید حداقل 3 سال می بود.

به خاطر داشته باشید که قانون جدید فقط در مورد اتباع خارجی که دوره های اصلی آموزش برنامه های حرفه ای را با اعتبار دولتی به پایان رسانده اند، اعمال می شود. مدرک به خودی خود مبنایی برای اقامت در کشور نیست، زیرا ویزای تحصیلی بلافاصله پس از فارغ التحصیلی منقضی می شود. برای ادامه زندگی در روسیه، باید یک کارفرمای رسمی پیدا کنید. برای تبدیل شدن به یک متخصص متقاضی، یافتن شغل و گرفتن اقامت، به یکی از دانشگاه های برجسته روسیه وارد شوید. ما می توانیم شما را جهت انتخاب بهترین برنامه راهنمایی کنیم. برنامه ای را به دانشگاه ارسال کنید. و سپس گامی به سوی رویای خود بردارید!

قانون فدرال 24.04.2020 شماره 134-FZ “در مورد اصلاحات قانون فدرال” در مورد تابعیت فدراسیون روسیه “از نظر ساده سازی روش پذیرش اتباع خارجی و افراد بی تابعیت برای تابعیت فدراسیون روسیه”

ممکن است علاقه مند شوید:

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *