زبان ترکی دانشجویان خارجی
آموزش زبان ترکی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه های ترکیه
ژانویه 1, 2022
المپیاد روسی به عنوان یک زبان خارجی 2021
ژانویه 15, 2022

بهترین بورسیه های لیسانس برای دانشجویان بین المللی در سال 2022

بورسیه های لیسانس 2022

آیا می خواهید در سال 2022 و 2023 در خارج از کشور تحصیل کنید؟ در این پست چند مورد از بهترین برنامه های بورسیه تحصیلی بین المللی برای دوره های آموزش از راه دور مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد را که باید در سال 2022 در نظر داشته باشید، لیست کرده ایم. همراه ما باشید با ادامه این پست.

بورسیه تحصیلی رهبران جهانی در حال ظهور دانشگاه های آمریکایی (ایالات متحده آمریکا)

بورسیه تحصیلی رهبران جهانی نوظهور AU برای دانشجویان بین المللی با موفقیت بالا که مایل به ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه هستند، وجود دارد و به تغییرات مثبت مدنی و اجتماعی اختصاص داده شده است. بورسیه تحصیلی AU EGL تمام هزینه های قابل پرداخت AU (شهریه کامل، خوابگاه و غیره) را پوشش می دهد.

جایزه بین‌المللی رهبر فردا کارن مک‌ کلین در دانشگاه بریتیش کلمبیا (کانادا)

دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) بورسیه های لیسانس را برای دانش آموزان بین المللی با استعداد دبیرستانی و پس از دبیرستان از سراسر جهان ارائه می دهد. ارزش بورسیه ها متناسب با نیاز مالی نشان داده شده، هزینه شهریه کامل برای برنامه تحصیلی مربوطه، و هزینه های زندگی را تحت پوشش قرار می دهد.

بورسیه تحصیلی آکسفورد (بریتانیا)

تعدادی از دانشگاه های آکسفورد به دانشجویان کشور های در حال توسعه که به دلایل سیاسی یا مالی، یا به دلیل نبود امکانات آموزشی مناسب، نمی‌ توانند برای مدرک در کشور خود تحصیل کنند، بورسیه تحصیلی ریچ آکسفورد ارائه می‌ دهند. این بورسیه ها شامل هزینه های دانشگاه و هزینه های کالج، کمک هزینه برای هزینه های زندگی و یک کرایه رفت و برگشت هواپیما در سال می شود.

بورسیه تحصیلی Denys Holland در کالج لندن (بریتانیا)

بورسیه تحصیلی دنیس هالند با هدف حمایت از دانشجویان مقطع کارشناسی از هر کشوری که بدون حمایت بورس تحصیلی نمی توانند بودجه مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه کالج لندن (UCL) را تامین کنند و می توانند قصد خود را برای استفاده کامل از این بورسیه نشان دهند، موجود است. فعالیت های ارائه شده توسط UCL و اتحادیه دانشجویی اعلام می کند، ارزش این بورسیه تحصیلی 9000 پوند در سال است و دانش پژوهان می توانند از تمام یا بخشی از بورس تحصیلی برای پوشش هزینه ها استفاده کنند.

بورسیه های تحصیلی بین المللی ملبورن (استرالیا)

بورسیه های بین المللی در مقطع کارشناسی توسط دانشگاه ملبورن به منظور قدردانی از سهم قابل توجه دانشجویان بین المللی در تنوع جمعیت دانشجویی دانشگاه ایجاد شده است. بورسیه ها به صورت معافیت جزئی و کامل شهریه می باشد. با کمی تلاش شما هم می توتانید یکی از دریافت کنندگان بورسیه های فول فاند یا 100 درصد برای لیسانس در سال 2022 باشید.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه شفیلد هالام (بریتانیا)

بورسیه های Transform Together برای دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا (غیر انگلستان) که متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی تمام وقت یا کارشناسی ارشد در دانشگاه شفیلد هالام هستند، باز است. معافیت نیمی از هزینه (50٪ تخفیف) برای دوره های تدریس شده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای سال اول تحصیل در دسترس است.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه بریستول Think Big (بریتانیا)

دانشگاه بریستول 500000 پوند سرمایه گذاری می کند تا به بهترین و باهوش ترین دانشجویان بین المللی کمک کند تا به دانشگاه بریستول بیایند. بورسیه های تحصیلی لیسانس Think Big و بورسیه های تحصیلات تکمیلی Think Big برای دوره هایی که از سال 2020 شروع می شوند در دسترس هستند. جوایز شامل معافیت های شهریه به ارزش 5000 تا 20000 پوند است.

بورسیه های سفیر بین المللی دانشگاه غرب لندن (بریتانیا)

بورسیه تحصیلی سفیر بین المللی از دانشجویان برجسته ای که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد تمام وقت در دانشگاه غرب لندن هستند، حمایت مالی می کند. بورسیه ها تا 5000 پوند ارزش دارند.

ثبت نام بورسیه تحصیلی روسیه

بورسیه استعداد های درخشان شهروند جهانی لاهه (هلند)

دانشگاه علوم کاربردی لاهه به دانشجویان بین المللی برجسته خارج از هلند که مایل به شروع برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه هستند، بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. این بورسیه به عنوان معافیت از هزینه تحصیل اعمال می شود و ارزش آن 5000 یورو است.

کمک هزینه تحصیلی دانشگاه بولونیا برای دانشجویان بین المللی (ایتالیا)

دانشگاه بولونیا به دانشجویان بین المللی شایسته ای که مایل به ثبت نام در دوره های دوره اول (لیسانس)، دوره دوم (کارشناسی ارشد) یا دوره های تک دوره ای در دانشگاه بولونیا هستند، کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. هر کمک هزینه تحصیلی برای یک سال تحصیلی اعطا می شود و در مجموع 11000 یورو است. این بورسیه، یکی از بهترین بورسیه های لیسانس در 2022 می باشد.

بورسیه های جهانی دانشگاه لوند (سوئد)

برنامه بورسیه جهانی دانشگاه لوند برای دانشجویان برتر که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا (و سوئیس) هستند که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه هستند، هدف قرار می گیرد. بورسیه تحصیلی ممکن است 25٪، 50٪، 75٪ یا 100٪ از شهریه را پوشش دهد.

بورسیه تحصیلی Emily Boutmy برای دانشجویان بین المللی (فرانسه)

بورسیه تحصیلی Emile Boutmy به دانشجویان بین المللی برتر خارج از اتحادیه اروپا اعطا می شود که برای برنامه لیسانس یا کارشناسی ارشد واجد شرایط در دانشگاه درخواست می دهند. بورسیه ها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند که از 5000 یورو تا 10000 یورو برای 2 سال تحصیلات تکمیلی یا 3000 تا 12300 یورو برای 3 سال تحصیل در مقطع کارشناسی می باشد.

امیدواریم این لیست از بورسیه های بین المللی لیسانس و فوق لیسانس 2022 توانسته باشد به شما کمک کرده باشد تا مواردی که از آن ها آگاه نبودید را در نظر داشته باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله دیگر ما در مورد بورسیه فول فاند KGSP کره جنوبی مراجعه کنید.

منبع: scholars4dev

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *