کلیسای انگلیکان سنت آندره
کلیسای انگلیکان سنت آندره در مسکو
نوامبر 11, 2019
لادا
لادا ، چشم انتظار ورود به ایران!
نوامبر 14, 2019

بهترین کلوب ها و دیسکو در مسکو به همراه آدرس

دیسکو و کلوب مسکو

از بهترین تفریحاتی که در سفر کشور روسیه می توان داشت، رفتن به دیسکو ها و کلوب های شبانه روسیه است. در این مقاله چند دیسکو و کلوب مسکو که برای بسیاری افراد جذاب است معرفی می شود.

London Night Club

باشگاه لندن یک کلوب مسکو است که برای همه دوستداران یک زندگی فعال، رویدادهای هیجان انگیز و سرگرمی بدون مرز ایجاد شده است. بهترین صدای روسیه DJ MAG، طرح ریزی تصاویر، در دسترس بودن همه وسایل ممکن برای روشنایی حرفه ای از ویژگی های خوب این مکان است. جو شگفت انگیز، طراحی داخلی غیر معمول، بالکن و بار جادار امکان پذیرایی از میهمانان را در یک مکان خوب فراهم کرده است. شما همچنین می توانید از غذاهای خوشمزه، کوکتل های خوشمزه در کافه تابستانی، هم در روزهای هفته و هم در روزهای آخر هفته لذت ببرید.

London Night Club
Vernadskogo prospekt, d. 14, Moscow 119454, Russia

Central Station

در این مکان نیز برنامه های بسیار خوب و جذاب همراه با موسیقی برگزار می شود. برای سرگرمی و دیدن برنامه های پرکیفیت رفتن به این مکان برای بسیاری از افراد توصیه شده است. در این کلوب غذاهای خوشمزه با قیمتی بسیار مناسب ارائه می شود. کنسرت های بزرگی نیز در این کلوب برگزار می شود که برای جوانان روسی بسیار سرگرم کننده است.

Central Station
Leninskaya Sloboda 19/2, Moscow 115280, Russia

Bandos Night Club

این کلوب یک مکان دنج برای افراد است که می توانند ساعت های بسیاری را در این مکان سپری کنند. فضای آرام و دل پذیر این مکان باعث می شود تا آرامش زیادی برای افراد در این مکان به وجود آید. استقبال بسیار خوبی از این کلوب می شود و هر روزه افراد زیادی به اینجا رفته و از امکانات آن استفاده می کنند.

Bandos Night Club
Olimpiyskiy Ave., 16/1, Moscow 129090, Russia Save

Club B2

یک کلوب مسکو بسیار بزرگ است که بسیار جالب بوده و فضای زیادی برای رقصیدن دارد. سیستم های صوتی این کلوب باعث می شوند تا صدا به خوبی در زمان کنسرت پخش شود. اغلب اوقات کنسرت گروه های محبوب روسی در این مکان برگزار می شود. وجود غذاهای بسیار خوشمزه روسی از دیگر ویژگی های جذاب این مجموعه است.

Club B2
Building 1 Sadovaya Bolshaya ul. d. 8, Moscow 103379, Russia

Bike Center Sexton

اینجا مکانی شگفت انگیز است که این روزها در حال بازسازی است. متعلق به یک باشگاه جالب موتور سیکلت است که به گرگ های شبانه معروف هستند.
فضای دوستانه و صمیمی دارد، غذای خوب و خوشمزه ای دارد. توصیف نوع مکان بسیار دشوار است زیرا در آن کارگاه بزرگی از کامیون ها و اتومبیل های عتیقه پر از فلز وجود دارد. متأسفانه آتش سوزی دیسکو را نابود کرد، اما طبق آخرین اخبار در حال بازسازی است. این مکان نیز با توجه به طراحی منحصر به فردش بازدیدکنندگان خاص خودش را دارد.

Bike Center Sexton
Nizhniye Mnevniki st., 110, Moscow 123423, Russia

Vermel Club

حضور در این مکان یک تجربه بسیار لذت بخش است. این مکان در مسیر گشت و گذارها واقع شده است و در کنار رودخانه کرملین قرار دارد. انواع آبجو، شراب و کوکتل را می توانید از بار دریافت کنید و از جو دوستانه این مکان استفاده کنید. غذاهای بسیار خوبی وجود دارد که همه آنها به زیبایی و توسط پرسنل این کلوب تهیه شده اند.

Vermel Club
Raushskaya naberezhnaya, d. 4, Moscow 115035, Russia

Kaurismaki

‘Kaurismaki’ یک مکان مخفی است که در خیابان های بلند شهر، در یک حیاط دنج مخفی می شود. فقط افراد معدودی مکان آن را می دانند. شما می توانید تمام مسابقات فیفا را تماشا کنید و در آن نوشیدنی های خوبی را بنوشید. در روزهای جمعه و شنبه نیز می توانید در این مکان حضور داشته باشید. فقط فراموش نکنید این مکان برای بسیاری از افراد شناخته شده نیست.

Kaurismaki
Bldg. 3 ul. Pokrovka 14/2, Moscow 101000, Russia

در این مقاله با کلوب های مسکو آشنا شدید، برای آشنایی با دیسکو ها و کلوب های سنت پترزبورگ می توانید مطلبی که در این ارتباط نوشته شده را مطالعه نمایید و آدرس همه این مکان را مشاهده نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *