best restaurant in moscow
بهترین رستوران های مسکو
ژانویه 31, 2019
خرید خودروی روسی
خرید خودرو در روسیه و آموزش خرید اتومبیل نو و کارکرده
فوریه 2, 2019

بهترین زمان سفر به روسیه

مسکو در کشور روسیه

می خواهید به روسیه سفر کنید اما از این که چه موقع بهترین زمان سفر به روسیه است اطلاعی ندارید؟ ما در متن زیر به وضعیت آب و هوایی روسیه و شهرهای معروف آن می پردازیم. همراه ما باشید… .

سفر به روسیه از دیگر سفر ها سخت تر است! می پرسید چرا؟ زیرا روسیه کشوری سرد سیر و کمی دور است؛ اما نترسید، ما به شما کمک می کنیم تا سفری راحت و آسان را به دور از هیچگونه نگرانی ای داشته باشید. در متن زیر می خواهیم شرایط آب و هوایی و همچنین کمترین و بیشترین هزینه سفر به روسیه را برایتان بازگو کنیم.

بهترین زمان سفر به روسیه
فصول گرم و سرد در کشور روسیه

شرایط آب و هوایی در شهر مسکو

ماه اوت

میانگین دمای هوای این شهر به فصل های موجود در آن بستگی دارد. در ماه اوت، داغ ترین هوا را در پایتخت روسیه تجربه می کنید. دمای هوا در این ماه از سال، بین 19 تا 30 درجه سانتیگراد است.

ممکن است علاقه مند شوید:

اب و هوای مسکو
کلیسای مشهور مسکو

ماه ژانویه

شهر مسکو در ماه ژانویه سرد ترین آب و هوا را به خود می بیند، و دمای آن تا (8-) درجه سانتیگراد پایین می آید. اما با این که هوای این شهر در این ماه سرد است ولی نباید جشن های زمستانی مسکو را نادیده گرفت. جشن کریسمس بزرگ ترین جشن این شهر در این ماه از سال است.

ماه آوریل

می توان گفت ماه آوریل یکی از قشنگ ترین و همچنین دشوارترین ماه سال است زیرا تغییر فصل زمستان به بهار را در این ماه شاهد هستیم. در این ماه به دلیل بارش فراوان باران، پارک ها به شدت پر از گل هستند و مکان مناسبی برای پیاده روی روزانه و یا قرار ملاقاتی نیست؛ از این رو اکثر پارک ها را می بندند تا کمی خشک شوند.

اب و هوای مسکو
طبیعت مسکو در ماه آوریل

ماه می

آغاز ماه می زمان هیجان انگیزی در شهر مسکو به حساب می آید. از زمان های قدیم، اولین روز از ماه می را روز کار می نامیدند و تعطیلی رسمی است.

ماه جولای

متعادل ترین دمای سال را در ماه جولای تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید افراد محلی در این ماه به سمت شهر های جنوبی روسیه می روند. برای مثال، جمعیت شهر سوچی در تابستان یک میلیون نفر افزایش می یابد.

در اواخر تابستان با این که دمای هوا رو به کاهش می رود، ولی شهرهای جنوبی روسیه همچنان میزبان توریست ها و گردشگران است.

ماه اکتبر

با شروع فصل پاییز و این که هوا رو به کاهش است، توصیه می شود به مناطقی که دارای ارتفاع هستند نروید. در این زمان شهرهای جنوبی روسیه آب و هوای متعادلی را دارند.

اب و هوای مسکو
طبیعت مسکو در ماه اکتبر که بهترین زمان سفر به روسیه است.

ماه نوامبر

ماه نوامبر آب و هوای مشخصی ندارد، گاهی آب و هوا به شدت سرد است و سرد باقی می ماند و گاهی افزایش دما را در این ماه شاهد هستیم. بنابراین باید به شما گوشزد کنیم که اگر قصد سفر به روسیه در این ماه را دارید، حتما لباس های گرم را نیز جزو لوازم ضروری سفر به روسیه، قرار دهید.

اب و هوای نوامبر
بهترین زمان سفر به روسیه در فصل های سرد است.

ارزان ترین زمان سفر به روسیه

هزینه سفر در فصول گرم

می توان گفت ماه ژوئن بیشتر به شهر سن پترزبورگ اختصاص دارد و بی شک پرهزینه ترین زمان برای سفر به این شهراست. همچنین جشنواره های موسیقی و تئاترو… نیز در این زمان برگزار می شود. شما برای دیدن این جشنواره ها و همچنین رزرو هتل باید به تهیه بلیط بپردازید، که لازم به ذکر است که قیمت بسیار زیادی دارند.

هزینه سفر در فصول سرد

معمولا هتل ها در فصل های سرد، کاهش قیمت دارند. بهترین موقعیت برای دیدن موزه ها، کاخ ها و اماکن دیدنی-بدون ایستادن در صف های طولانی- شهرهای مسکو و سن پترزبورگ، فصل های سرد هستند. به راحتی می توان گفت بهترین زمان سفر به روسیه در فصل های سرد است.

بهترین شهرها در کشور روسیه که برای سفر پیشنهاد می شوند

بهترین شهر برای سفر به روسیه، به ترتیب شهر مسکو، سن پترزبورگ، سوچی، نیژنی نووگورد و برخی دیگر است. در کشور روسیه، در تمام طول سال هیچ جای بدی وجود ندارد ولی کسانی که اولین بار است به این کشور سفر می کنند فصول تابستان و پاییز توصیه می شود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *