فارغ-التحصیلان-دانشگاه-پلی-تکنیک-سنت
فارغ التحصیلان دانشگاه پلی تکنیک در نیروگاه هسته ای ترکیه آغاز به کار می کنند
جولای 20, 2021
رشته روزنامه نگاری روسیه
رشته روزنامه نگاری در روسیه و مسیر تحصیلی آن در دانشگاه های این کشور
جولای 27, 2021

بهترین دوره های آنلاین دانشگاه های روسیه برای دانشجویان خارجی

بهترین دوره آنلاین روسیه

ارائه دوره آنلاین یکی از گرایش های اصلی در آموزش مدرن روسیه است. دانشگاه های روسیه مدت هاست که بخشی از جامعه جهانی MOOC هستند و حضور خود را در سیستم های دوره های بین المللی انبوه مانند Coursera و Edx و دانشگاه های روسیه – آموزش باز، لکتوریم و استپیک حفظ می کنند. صد ها دوره در انواع مختلف: کوتاه و بلند مدت، به زبان روسی و انگلیسی برای مقدمات شنوندگان در دسترس است، که به منظور آشنایی با موضوعات مختلف و پیشرفت در جهت ارتقاء مهارت های حرفه ای ارائه شده اند. در این پست بهترین دوره آنلاین روسیه را بررسی و معرفی خواهیم کرد.

چنین دوره هایی همچنین به شما امکان می دهد قبل از اقدام به اپلای در دانشگاه مورد نظر خود، از اساتید و پروسه های آموزشی آن بازدید کنید. تدر اینجا ما لیستی از محبوب ترین دوره های آنلاین از دانشگاه های برجسته روسیه را برای شما آماده کردیم.

دانشکده عالی اقتصاد دانشگاه پژوهش ملی یکی از 10 دانشگاه برتر جهان در تعداد دوره های بارگذاری شده در Coursera است، در حال حاضر 128 برنامه آموزشی HSE در دسترس است. دو مورد از آن ها با همكاری دانشگاه كالیفرنیا سان دیگو و دیگری با گوگل به عنوان یک شریک صنعتی ایجاد شده اند. دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای “MEPhI” به تازگی یک دوره آنلاین روسی زبان را در زمینه تئوری میدان الکترومغناطیسی از طریق Edx راه اندازی کرده است. این برنامه به دلیل محتوایی که به راحتی ارائه شده از مبانی تئوری نسبیت به تئوری تابش امواج الکترومغناطیسی بی نظیر است.

دانشگاه دولتی تحقیقات ملی نووسیبیرسک چندین دوره انگلیسی زبان در علوم علوم پزشکی، پزشکی، ژنتیک و رمزنگاری راه اندازی کرده است که قبلاً در Coursera نمرات بالایی کسب کرده اند. به دوره جدید آنلاین NSU در ترمودینامیک نیز می توان به چشم دوره ای با ارزش نگاه کرد. مبانی ترمودینامیک به شما دانش کلی در مورد مکانیسم های عملیات حرارتی، ماهیت پدیده های حرارتی، مبانی نیروگاه ها و همچنین آخرین دستاورد های فیزیک مدرن را می دهد.

دانشگاه ملی فناوری تحقیقات ملی MISIS در حال حاضر بیش از 40 دوره را به طور خاص برای برنامه ملی آموزش باز ایجاد کرده است و اخیراً اولین برنامه انگلیسی زبان خود را در Coursera منتشر کرده است.

دانشگاه ملی علوم و فناوری MISIS

مواد قابل توجه: رویکرد های میکرو مقیاس و ماکرو مقیاس توسط MISiS همراه با SPbPU و KNRTU ساخته شده است. این دوره پر از اطلاعات به روز در مورد فن آوری های تولید، اصلاحات و زمینه های استفاده از مواد هوشمند است، به عنوان مثال، آلیاژ های حافظه شکل و نانوسیستم های پلیمری مورد استفاده در پزشکی مدرن و بیوتکنولوژی. از بهترین دوره آنلاین روسیه در این دانشگاه ارائه می شوند.

همکاری موفق دیگر دانشگاه پلی تکنیک پترزبورگ و پروژه دانشگاه فدرال سیبری – دوره سرمایه گذاری مالی و مدیریت ریسک به زبان انگلیسی است. این در مورد ارزیابی ریسک سرمایه گذاری و اجرای موفقیت آمیز سرمایه گذاری های مالی در یک شرایط دشوار اقتصادی در دنیای مدرن است.

دانشگاه فدرال سیبری همچنین دوره آنلاین دیگری را درباره آموزش ملی باز آغاز کرد. آموزش های ویدئویی به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه فعالیت های تجاری را تجزیه و تحلیل کنید و بهترین راه حل ها را در موقعیت های واقعی زندگی انتخاب کنید. این برنامه برای مدیران، تحلیلگران، کارآفرینان در تجارت دیجیتال مفید خواهد بود.

ETU “LETI” با بیش از 30 برنامه آنلاین به روسی و انگلیسی یکی از دانشگاه های برتر فناوری در روسیه است. رشته های این دانشگاه بسیار متنوع هستند: ریاضیات، نظریه احتمالات، IT، رباتیک، فناوری های وب، محیط زیست، اقتصاد و مدیریت، الکترونیک و بسیاری دیگر. این برنامه ها در چندین بستر آموزشی در دسترس هستند و در حال حاضر بیش از 120،000 نفر مخاطب را جمع آوری کرده اند. 9 دوره انگلیسی تدریس شده از LETI اکنون در Coursera در دسترس است، از جمله توسعه سیستم های نظارت بر سلامت موبایل، تجاری سازی نتایج فعالیت نوآوری، شرکت های نوپا در نوآوری باز و شیوه های تحول دیجیتال. بهترین دوره آنلاین روسیه در زمینه های مهندسی و مخصوصاً الکترونیک و IT در این دانشگاه ارائه می شوند.

دوره های آنلاین برای کسب دانش در بسیاری از زمینه های مورد علاقه شما، بدون این که حتی از خانه خارج شوید، عالی هستند. توصیه می کنیم به وبسایت های دانشگاه های مورد نظر خود بروید و نگاهی به گزینه های Summer School-2021 بیندازید، زیرا اکثر آن ها امسال آنلاین خواهند بود!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *