دانشگاه MISIS
دانشگاه ملی علوم و فناوری ‘ MISiS ’
دسامبر 19, 2019
خاندان سلطنتی روسیه
حقایقی در مورد رومانوف ها “خاندان سلطنتی روسیه”
دسامبر 23, 2019

بهترین برند پوشاک در روسیه چیست؟

برند پوشاک در روسیه

یکی از مهم ترین نکاتی  که باید در خرید لباس های خارجی در نظر بگیرید این است که قیمت این لباس ها به نسبت لباس های داخلی گران تر است. این گران قیمتی برای این است که هزینه های گمرک بر روی این لباس ها می آید. اما علی رغم تمام این قیمت های بالا جوانان امروزی بیشتر از این برند ها خریداری می کنند و به قیمت آن توجهی نمی کنند. در این مقاله به معرفی برند پوشاک در روسیه می پردازیم تا بتوانید هنگام سفر به روسیه از مارک ها و برندهای معروف و محبوب خرید کند و با آن ها آشنا باشید. با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله مارک ها و مدل های مختلف را بررسی کنیم.

مقالات مرتبط

برند پوشاک در روسیه

1 ) برند Gosha rubchinskiy

یکی از معروف ترین برند های کشور روسیه Rubchinskiy است. این برند به این دلیل مهم شده که به نماد مد روز مدرن روسیه تبدیل شده است.

این برند با تصویری از چاو روسی به کشورهای دیگر معرفی شد. شرکت آدیداس پیشنهاد همکاری به این برند داده است که یک موفقیت بزرگ برای آن ها محسوب می شود.

برند Rubchinskiy در هفته مد پاریس لباس های خود را به عموم نشان می دهد. در روسیه، لباس های برند Rubchinskiy را می توان در فروشگاه KM20 پیدا کرد.

2 ) برند Outlaw

این نام تجاری روسی Outlaw نام دارد و مدت کوتاهی است که درست شده و به بازار آمده است. این مدت طی سه سال گذشته یکی از بهترین برند های معروف روسیه است که توانسته افراد مختلفی را به خود جذب کند. این برند یکی از برند هایی است که در فروشگاه های روسیه فروخته می شود و از استقبال خوبی برخوردار است.

Outlaw توانسته است راه خود را بین کمدین های مشهور بین المللی روسیه پیدا کند. این برند با عینک آفتابی Fakoshima و پلت فرم آنلاین Farfetch همکاری می کند. همچنین این برند لباس هایی با کیفیت بالا، راحت و دارای استایل تولید می کند که بسیاری از افراد روسیه را جذب خود می کند.

این نام تجاری توسط دیلارا میناراحمانووا و ماکسیم باشکیف ایجاد شده است. طراحان این برند عناصر کلاسیک و غیر متعارف را با طرح، ترکیب اشکال، رنگ، مواد غیر معمول و با با استفاده از چیز های مختلف ترکیب می کنند. Naberezhnye Chelny در مسکو با استفاده از مواد تولیدی داخلی لباس های خود را تولید می کند.

3 ) برند ۱۲STOREEZ

برند ۱۲STOREEZ که به تازگی توانسته است جای خود را در روسیه پیدا کند و سطح خود را در روسیه ارتقا دهد، توسط خواهران دوقلو مارینا و ایرینا گلوموزدین ایجاد شده است. این برند در حال افزایش تولید خود است و تولید و فروش دامنه لباس های خود را افزایش داده است. همچنین تعداد طرفدارانش نیز افزایش یافته است.

استقبال افراد مختلف در روسیه از این برند این گونه است که مغازه ها در مسکو و دیگر شهر های روسیه با برند ۱۲STOREEZ پر شده است. این برند یکی از راحت ترین پوشاک را تولید می کند که علاوه بر راحتی دارای زیبایی و استایل مناسب نیز می باشد.

4 ) برند نینا دی

یکی دیگر از برندهای پوشاک روسیه نینا دونیس، معروف ترین برندی است که مستقل ازکشور روسیه است و توسط نینا نرتینا و دنیس پوپیس ایجاد و تولید شده است که این افراد در فهرست طراحان تاثیر گذار لباس معاصر قرار داده شده اند.

ممکن است علاقه مند شوید:

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *