برنامه هوش مصنوعی آنلاین MIPT
MIPT برنامه هوش مصنوعی آنلاین را راه اندازی می کند
می 2, 2021
14 دانشگاه روسیه در 100 رتبه برتر مجله تایمز
14 دانشگاه روسیه وارد 100 رتبه برتر THE University Impact Rankings شدند
می 8, 2021

بهترین برنامه های کارآفرینی در سال 2021 بر اساس گزارش آژانس اینترفاکس

بهترین برنامه های 2021 بر اساس گزارش اینترفاکس

در 22 آوریل، آژانس خبری روسی اینترفاکس رتبه بندی بهترین برنامه های آموزشی در زمینه کارآفرینی را منتشر کرد. این لیست شامل 21 برنامه کارشناسی و 16 برنامه کارشناسی ارشد در 47 دانشگاه کشور روسیه است.

سه برنامه دانشگاه فدرال سیبری به مقام های بالایی رسیدند. لیسانس اقتصاد بنگاه ها و سازمان ها در رتبه چهارم قرار گرفت. فارغ التحصیلان آن در زمینه های حسابداری، اقتصاد، تجزیه و تحلیل، تحقیقات در زمینه های مالی کار می کنند. 10 برنامه اصلی برتر شامل دو پروفایل SibFU در اقتصاد و مدیریت است: مدیریت نوآوری و فناوری های بازاریابی دیجیتال و مدیریت توسعه تجارت.

16 مدرک کارشناسی ارشد برتر شامل استراتژی های رقابتی و نوآوری های IKBFU در برنامه مدیریت کارآفرینی و نوآوری، تحقیقات شرکت ها، مدیریت توسعه و نوآوری دانشگاه HSE، امنیت اقتصادی MEPhI و مدیریت صنایع با دانش فشرده دانشگاه RUDN است. اینترفکس همچنین دانشگاه های روسیه را در پایان به عنوان استارتاپ نیز ارزیابی کرد. برترین ها در این رتبه بندی شامل FEFU، دانشگاه HSE ،MEPhI ،PetrSU و SibFU هستند.

دانشگاه های برجسته روسیه برخی از بهترین برنامه های آموزشی در اقتصاد و مدیریت را ارائه می دهند، بسیاری از آن ها کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می کنند. کافیست مورد مناسب خود را پیدا کنید و به صورت رایگان اقدام کنید. فراموش نکنید که برای ارسال درخوای خود برای ثبت نام در هر یک از الین دانشگاه ها می توانید روی کمک های تیم بین المللی الیت حیاب کنید!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *