تعطیلی روسیه برای پیشگیری از شیوع کرونا
تعطیلی در روسیه به منظور پیشگیری از شیوع کرونا به دستور پوتین!
مارس 27, 2020
پایان کرونا در روسیه
زمان پایان شیوع کرونا ویروس در روسیه اعلام شد!
آوریل 2, 2020

برگزاری کلاس های دانشگاه های روسیه در ایام قرنطینه به صورت آنلاین‎!

آموزش آنلاین دانشگاه ها در روسیه

وزارت آموزش عالی و علوم روسیه به همه دانشگاه ها توصیه کرده است که به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیری از عفونت کرونا ویروس، از دوره های آموزش آنلاین استفاده کنند.

از هم اکنون تدریس در 80 درصد مراکز آموزش عالی روسیه به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

اتحادیه جهانی دانشگاه ها یک مرکز تماس با ما ایجاد کرده است تا از مزایای تجربه اعضای انجمن در توسعه برنامه های آنلاین برای دانشجویان روسی و بین المللی استفاده کند.

(National Research and Education Network (NREN این امکان را برای کارکنان فناوری اطلاعات دانشگاه ها فراهم آورده است و توصیه های دوره آنلاین را برای معلمان ترسیم کرد.

وزارت آموزش عالی و علوم از دانشگاه ها خواسته است تا دوره های آنلاین رایگان را برای ارتقاء یادگیری و آموزش مؤثر از راه دور فهرست کنند.

دانش آموزان و معلمان برای برقراری ارتباط در رسانه های اجتماعی و استفاده از خدمات ابری، پیوستن به دوره های آنلاین، وبینار ها و گپ ها، دسترسی به محتوای صوتی و تصویری و … تشویق می شوند.

گذشته از آموزش آنلاین، دانشگاه ها رویداد ها و بازدید های مجازی، کنفرانس ها و دوره ها را ارائه می دهند.

دانشجویان آینده نگر برای پیوستن به دوره های آزاد دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک، دانشگاه ITMO، دانشگاه فدرال اورال، دانشکده اقتصاد عالی، دانشگاه ایالتی پتروزاودسک و سایر مراکز آموزش عالی روسیه استقبال می کنند.

همه دانشجویان بین المللی می توانند در خانه یا خوابگاه از آموزش از راه دور بهره برند.

برنامه های فردی در اختیار برخی دانش آموزان است. اگر یادگیری از راه دور امکان پذیر نباشد دانشگاه ها ضمن انجام اقدامات احتیاطی لازم، کلاس های حضوری را برگزار می کنند.

1 Comment

  1. زهرا گفت:

    سلام میشه برای پادفکت انلاین روسیه راهنماییم کتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *