برنامه-های-آموزشی-دانشگاه-سچنو
برنامه های آموزشی دانشگاه سچنوا از مجوز بین المللی روسی-چینی عبور کرده است
ژانویه 26, 2021
بورسیه ترکیه
بورسیه تحصیلی دولت ترکیه (BURSLARI) و نحوه ثبت نام در آن
ژانویه 27, 2021

دوره های آنلاین از دانشگاه های روسیه برنده جایزه EdCrunch OOC شدند

برنده-شدن-روسیه-در-edcrunch-ooc

مسابقه بین المللی دوره های آنلاین آزاد EdCrunch Award OOC سال هاست که به عنوان بخشی از بزرگترین کنفرانس EDCRUNCH در اروپا برگزار می شود و به نوآوری آموزشی اختصاص دارد. بهترین دوره ها در پایان سال 2020 انتخاب شدند.

جایزه EdCrunch OOC دارای سه نامزد اصلی و چندین حمایت مالی بود. برنده نامزدی ویژه برنامه نویسی دوره رایگان شروع سریع برنامه نویسی برای دانش آموزان دبیرستان و متوسطه اول بود که توسط MIPT و با همکاری Yandex و Megafon توسعه داده شد. این برنامه برای مبتدیان در IT در نظر گرفته شده است. می توانید بلافاصله ثبت نام و شروع به تحصیل کنید.

دوره های آنلاین ETU LETI نیز جوایز زیادی را به دست آورد. طلا در گروه بهترین دوره ها مطابق با نسخه مصرف کننده به زبان خارجی حرفه ای اعطا شد. مقام دوم در گروه بهترین دوره آنلاین آموزش مهندسی به دوره توسعه سیستم های شناخت الگو برای ربات های خدمات خودمختار تعلق گرفت. هر دو برنامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی شده است.

کنفرانس EDCRUNCH از سال 2013 توسط دانشگاه ملی تحقیقات فناوری MISiS، حدود 2035 دانشگاه و مؤسسه Skolkovo با حمایت وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه و گروه Mail.ru برگزار می شود. در سال 2020، فناوری های دیجیتال موضوع اصلی این رویداد شدند که بیش از 10000 شرکت کننده آنلاین را جمع کرد.

دانشگاه های روسیه با موفقیت در حال توسعه پروژه های آنلاین بیشتر و بیشتر هستند که به دانشجویان در سراسر جهان کمک می کند تا یک آموزش با کیفیت داشته باشند. یک یا چند برنامه آموزشی را انتخاب کنید و همین حالا برای آن درخواست دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *