مدرسه تابستانی بین المللی HSE سال 2021
تحصیل در مدرسه تابستانی بین المللی HSE به صورت رایگان
می 1, 2021
بهترین برنامه های 2021 بر اساس گزارش اینترفاکس
بهترین برنامه های کارآفرینی در سال 2021 بر اساس گزارش آژانس اینترفاکس
می 5, 2021

MIPT برنامه هوش مصنوعی آنلاین را راه اندازی می کند

برنامه هوش مصنوعی آنلاین MIPT

انستیتوی فیزیک و فناوری مسکو (MIPT) یک مرکز آموزشی برجسته در روسیه است که به طور منظم مقام های برتر رتبه بندی بین المللی را به دست می آورد. این دانشگاه متخصصانی را در فیزیک، ریاضیات، علوم کامپیوتر و زمینه های مرتبط آموزش می دهد. علاوه بر برنامه های اصلی آموزشی، MIPT موارد اضافی دیگری نیز دارد. کوتاه ترند و به شما امکان می دهند در هر کجای دنیا شرکت کنید.

یک برنامه جدید انگلیسی راه اندازی شده است که با عنوان Artificial Intelligence: Theory and Applications معرفی گردیده و برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد با دانش اولیه پایتون، جبر خطی، نظریه احتمال و روش های عددی مناسب خواهد بود. قبل از شروع دوره، باید سطح تخصص خود را طی یک مصاحبه کوتاه تأیید کنید. دانش آموزان با ویژگی های هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی آشنا می شوند. علاوه بر سخنرانی ها، شرکت کنندگان سمینار های عملی و کلاس های فردی بر اساس موارد واقعی خواهند داشت.

تحصیل در MIPT می تواند اولین گام برای رسیدن به یک حرفه موفق باشد. این دانشگاه سالانه تعداد نسبتاً زیادی دانشجو از سراسر جهان می پذیرد و دارای برنامه هایی به زبان انگلیسی می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت رسمی دانشگاه دانشگاه MIPT یا موسسه فیزیک و فناوری مسکو‎ مراجعه نمایید وهمچنین اگر در این راه نیاز به مقداری کمک دارید می توانید از مشاوره تحصیلی رایگان تیم بین المللی الیت بهره ببرید و هر چه سریع تر فرم درخوایت خود برای این دانشگاه را ارسال کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *