دانشگاه فنی استانبول (ITU)
آشنایی با دانشگاه فنی استانبول (ITU)
سپتامبر 21, 2021
تجربه تحصیل دانشجویان خارجی در روسیه
پروژه ملی “علوم و دانشگاه ها” المپیاد بین المللی سالانه را برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری آغاز می کند
اکتبر 2, 2021

برنامه های دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ (SPbPU) به زبان انگلیسی

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ قدیمی ترین دانشگاه فنی روسیه است که در سال 1899 تأسیس شد. امروزه بیش از 7500 شهروند خارجی در دانشگاه پلی تکنیک در پروفایل های مختلف تحصیل می کنند. بسیاری از آن ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند. برنامه فناوری های زیست پزشکی مولکولی و سلولی، متخصصان بسیار ماهر را تربیت می کند تا مشکلات را در عبور از فناوری های زیست پزشکی و فناوری اطلاعات حل کنند. شما اصول مهندسی ژنتیک، روش های ویروس شناسی کلاسیک، تراریخته و مدل سازی مولکولی را خواهید آموخت. با دریافت مدرک می توانید شغلی موفق در شرکت های برجسته بیوتکنولوژی و مؤسسات علمی تخصصی که در زمینه ژن درمانی، تشخیص مولکولی زودرس بیماری ها، توسعه فناوری های چاپ سه بعدی برای اندام ها و بافت ها و سایر زمینه های مورد نیاز پزشکی، پیدا کنید.

پلی تکنیک همچنین نه تنها دروس فنی بلکه دروس علوم انسانی را نیز توسعه داده است. به عنوان مثال، علوم اقتصادی و برنامه های روابط تجاری بین المللی. برنامه درسی به شما امکان می دهد جریان اسناد، سازمان دهی و تهیه مواد اولیه و اجزای آن، فروش محصولات و ثبت اسناد گمرکی را مطالعه کنید. شما در تجارت حرفه ای خواهید شد و می توانید به رقابت صنعت کمک کنید. همچنین، به برنامه توسعه تجارت بین المللی توجه کنید – برنامه درسی شامل مطالعه دو زبان خارجی، تنظیم حقوقی فعالیت های اقتصادی خارجی، بازاریابی و تدارکات است. به عنوان بخشی از آموزش، این فرصت را خواهید داشت که دوره های کارآموزی را بگذرانید، در برنامه های بین المللی جا به جایی دانشگاهی شرکت کنید و دیپلم دوم را از دانشگاه Hochschule Stralsund آلمان دریافت کنید.

برنامه Digital Enterprise Economics به شما کمک می کند تا روش های مدیریت سرمایه گذاری را مطالعه کرده و نحوه ارزیابی ریسک ها را بیاموزید. شما بر زمینه هایی مانند هوش تجاری، کلان داده، روش های تجزیه و تحلیل اقتصادی مسلط خواهید شد. این مدرک کارشناسی ارشد ترکیبی از آموزش مهندسی و اقتصاد سنتی با دانش عمیق از اقتصاد دیجیتال مدرن است. شما می توانید از مشاوره تحصیلی رایگان الیت استفاده کنید و بهترین مسیر تحصیلی برای خود را بیابید. کافیست با کارشناسان ما در الیت ارتباط برقرار کنید و در دانشگاه SPbPU در رشته مورد نظر خود ثبت نام کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *