بهترین هتل کازان
بهترین هتل های شهر کازان به همراه آدرس و عکس
جولای 10, 2021
مهندسی هوافضا روسیه
رشته مهندسی هوافضا در روسیه و دانشگاه های ارائه دهنده این رشته
جولای 14, 2021

دانشگاه ایالتی جنوب اورال برنامه جدید فناوری اطلاعات را ارائه می دهد

برنامه-جدید-فناوری-اطلاعات-susu-تابستان-2021

بیشتر دانشجویان از کشور های مختلف دانشگاه ایالتی اورال جنوبی را برای دریافت آموزش با کیفیت انتخاب می کنند. مخصوصا اگز قصد داشته باشند در رشته تحصیلی ای مانند علوم کامپیوتر تحصیل کنند. برنامه نویسان آینده می توانند برنامه لیسانس خود را به زبان انگلیسی در دانشگاه مورد علاقه خود بخوانند. با توجه به افزایش علاقه به آموزش در این پروفایل در بین متقاضیان خارجی، دانشکده عالی الکترونیک و علوم کامپیوتر SUSU نیز مانند این دانشگاه در حال راه اندازی یک برنامه جدید انگلیسی زبان برای علوم بنیادی کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند. متخصصان در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات از روسیه و کشور های دیگر سخنرانی می کنند، از جمله دکترا.

این برنامه درسی مطالعه مدرن ترین زبان های برنامه نویسی را ارائه می کند: C ، C ++ ، C # ، Java ، Prolog ، Ruby ، Python ، HTML ، XML ، SQL ، UML. در طول تحصیل، می توانید دوره کارآموزی را در شرکت های معروف از جمله apoleon IT ،Redsolution ،Orange Apps ،Intel یا Yandex بگذرانید. این بخش از نزدیک با آزمایشگاه مدل سازی ابر رایانه SUSU همکاری می کند، شرکای این برنامه همچنین موسسه علوم کامپیوتر دانشگاه روپراخت کارل هایدلبرگ (آلمان) و دانشگاه فنی Lappeenranta-Lahti (فنلاند) هستند.

فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در بانک ها، شرکت های صنعتی و سازمان های دولتی تقاضا کنند. برای کسانی که مایل به کسب دانشی حتی عمیق تر هستند، SUSU دارای یک برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی است، که برنامه درسی دوره کارشناسی را ادامه می دهد. بیش از 160 برنامه آموزشی برای خارجی ها در SUSU افتتاح شده است. شما می توانید برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید و با کمک گروه بین المللی الیت به راحتی در دانسگاه مورد علاقه خود مشغول تحصیل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *