سوپ روسی
10 سوپ خوشمزه روسی که باید برای ناهار آن را امتحان کنید!
فوریه 27, 2020
مهندسی الکترونیک روسیه
رشته مهندسی الکترونیک در روسیه
مارس 4, 2020

هر آنچه که باید درباره برج اوستانکینو (Ostankino) در مسکو بدانید!

برج اوستانکینو

برای اولین بار در طی سال های متمادی بازدید کنندگان از برج تلویزیون 540 متری در مسکو به نام اوستانکینو قادر خواهند بود پایتخت روسیه را از یک محوطه باز مشاهده کنند.

پیش از این تماشای آن و لذت بردن از چشم انداز های شهر تنها از پشت شیشه امکان پذیر بود. قبلاً فقط هواشناسان برای ورود به این قسمت مجاز بودند اما اکنون برای عموم باز شده است.

با این حال قبل از بازدید از این برج باید چند نکته را مانند اینکه چگونه می توانید بلیط بگیرید، چگونه در مسیر آن گم نشوید و البته اینکه آیا مجاز به عکس گرفتن هستید یا خیر را در نظر بگیرید.

نحوه خرید بلیط برای بازدید از برج اوستانکینو

این برج مانند یک ساختمان دولتی محافظت می شود. فقط در صورت کسب اجازه شخصی می توانید به اینجا بیایید.

درست مثل فرودگاه باید جیب های خود را از همه اشیاء تیز خالی کنید: بنابراین هیچ گونه چاقو، اسلحه و … همراه خود نداشته باشید.

بازدید شما از این مجموعه باید از قبل رزرو شود: شما می توانید این کار را با تماس با شماره 11 61 926 (405) 8 انجام دهید و یا به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید.

لازم است که بدانید فقط تعداد محدودی از گردشگران مجاز هستند یک بار از این برج بازدید کنند، بنابراین قبل از دیر شدن جهت رزرو اقدام کنید.

بلیط های الکترونیکی را می توان به راحتی در سایت خریداری کرد. نخستین بازدید ها از ساعت 10 صبح آغاز می شود و آخرین آن تا ساعت 22 می باشد.

در واقع دو سکو در این برج وجود دارد:

  • سکوی اول که شیشه ای است و در ارتفاع 337 متری قرار دارد.
  • سکوی دوم نیز که به سکوی باز مشهور است در ارتفاع 340 متری قرار دارد که البته فقط در شرایط مطلوب آب و هوا امکان بازدید از آن وجود دارد.
برج اوستانکینو

این برج یکی از بلند ترین مکان های موجود در اروپا محسوب می شود. هزینه بازدید شما بسته به آنچه انجام می دهید و اینکه چند سال سن دارید متفاوت خواهد بود.

هنگام جستجو در وب سایت مطمئن شوید که دقیقاً طبق اطلاعات موجود در گذرنامه، مشخصات (نام، تاریخ تولد) خود را وارد کنید.

پس از پرداخت به شما ایمیلی ارسال می شود که بلیط شما را تأیید می کند.

اخطار : کودکان زیر هفت سال، زنان باردار، افرادی که از پروتز استفاده می کنند یا از صندلی چرخدار استفاده می کنند اجازه ورود به ساختمان را ندارند.

نحوه رسیدن به برج اوستانکینو

خوب اکنون شما بلیط الکترونیکی خود را با موفقیت به دست آورده اید.

اکنون باید برج را پیدا کنید که با توجه به اینکه در افق مسکو نمایان است پیدا کردن آن هم چندان سخت نخواهد بود.

با این حال اوستانکینو نزدیک ایستگاه مترو نیست، بنابراین تاکسی یا اتوبوس آسان ترین راه برای رسیدن به آنجاست.

اگر احساس می کنید که تمایل به پیاده روی دارید، می توانید از نزدیکترین ایستگاه VDNKh، که حدود 25 دقیقه تا برج پیاده روی دارد، استفاده کنید.

پارک اوستانکینو در نزدیکی این برج قرار دارد، بنابراین در صورت تمایل می توانید پس از بازدید از برج به این پارک رفته و از آن دیدن نمایید.

رستوران گردان

برج اوستانکینو

رستوران گردان این برج بسیار جذاب است. این رستوران هر 40 دقیقه دو بار می چرخد تا برای بازدیدکنندگان خود این فرصت را فراهم کند تا مناظر زیبای مسکو را تماشا کنند.

با این حال باید پیش بینی کنید که برای صرف یک غذای مناسب هر فرد حدود 1500 روبل (25 دلار) باید بپردازد.

در داخل برج نیز می توانید یک موزه کوچک را پیدا کنید که دارای اشیاء مربوط به انتقال امواج تلویزیونی توسط یک تلفن قدیمی به نمایش در آمده است.

بنابراین به شما توصیه می کنیم در صورت سفر به مسکو بازدید از این برج فوق العاده را از دست ندهید و برای خود خاطره ای به یاد ماندنی را از این سفر به یادگار بگذارید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *