آینده تحصیلی پزشکی روسیه
برای تحصیل در رشته های پزشکی آینده تحصیلی پزشکی در روسیه را بدانید
جولای 30, 2021
مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک 2021
مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک 2021 بیش از 400 دانشجویان از 30 کشور جهان را گرد هم آورد
جولای 31, 2021

بررسی رشته بازاریابی و رسانه های جدید را در دانشگاه های روسیه 2021

بازاریابی-در-دانشگاه-های-روسیه-2021

در پاسخ به افزایش علاقه به تحصیل در رشته بازاریابی و رسانه های اجتماعی در سراسر جهان، دانشگاه ها برنامه های جدیدی را برای تسلط بر ابزار های مدرن برای تعامل با مخاطبان ارائه می دهند. درک نیاز های مشتریان و شرکا و توانایی انطباق سریع با نیاز های آن ها مهارت کلیدی مورد نیاز در هر زمینه است: از بخش دولتی تا فروش در بازار. ما لیستی از دانشگاه های برجسته روسیه را برای شما آماده کرده ایم که در آن می توانید یکی از حرفه های پر تقاضا را تسلط دهید:

دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک یک برنامه Geobranding را ارائه می دهد که ترکیبی از مطالعه شهرنشینی، بازاریابی و ابزار های مختلف برای توسعه محبوبیت مناطق است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از کل مناطق یک تصویر مثبت بسازید و سرمایه گذاران، گردشگران و ساکنان جدید را به آن ها جذب کنید. با ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد زبان انگلیسی، دیجیتال مارکتینگ می توانید خود را در دنیای تحقیقات بازاریابی غرق کنید. دانشجویان پیشرفته ترین ابزار های تبلیغات آنلاین، از جمله سئو، تبلیغات متنی و هدفمند را مطالعه می کنند.

دانشگاه فدرال کازان، که مورد تقاضای متقاضیان خارجی است، متخصصانی را در مشاغل مختلف آماده می کند. اگر علاقه مند به کار با ابزار های ارتباطی مدرن در زمینه سیاست هستید، برنامه دیپلماسی دیجیتال را انتخاب کنید. شما یاد خواهید گرفت که از رسانه های جدید و فناوری های دیجیتال برای پیشبرد منافع خصوصی و عمومی استفاده کنید. این برنامه درسی شامل ماژول های اطلاعات سایبری و امنیت سایبری روانشناختی، حفظ حساب در شبکه های اجتماعی، ارتباطات استراتژیک، نظارت بر رسانه ها و بلاگوسفر، سمینار های ویژه و تمرینات در سازمان های تخصصی است.

دانشگاه HSE برنامه های زیادی را به بازار و رسانه اختصاص داده است. از جمله آن ها می توان به مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات یکپارچه اشاره کرد که دانشجویان آن می آموزند تا فرایند های ارتباطی را در روابط عمومی، تبلیغات و رسانه های جدید مدیریت کنند و دوره های عملی را در آژانس های ارتباطی پیشرو طی کنند. چندین برنامه بازاریابی کاملاً تخصصی نیز در دانشگاه HSE ارائه شده است که شامل: بازاریابی و تجزیه و تحلیل بازار، فن آوری های دیجیتال و ارتباطات بازاریابی، تولید ترانس مدیا در صنایع دیجیتال و همچنین برنامه های آنلاین از جمله مدیریت بازاریابی و مدیریت محصولات دیجیتال است.

دانشگاه سامارا یک مرکز آموزشی منحصر به فرد است که به متقاضیان خارجی 300 برنامه از هر دو واحد های فنی و انسانی ارائه می دهد. اگر می خواهید در محیط رسانه کار کنید و مهارت های طراحی وب، برند تجاری رسانه، توسعه کتاب برند و هویت سازمانی را کسب کنید، طراحی و طرح رسانه را یاد بگیرید، به برنامه Media Project Design توجه کنید. شما می توانید با رسانه ها و ابزار های جدید Photoshop ،Illustrator ،Indesign و دیگر برنامه های تخصصی کار کنید.

تحقیقات ملی دانشگاه پلی تکنیک تامسک به طور فعال با واقعیت های مدرن سازگار می شود. TPU اخیراً یک دوره کوتاه مدت “TikTok برای تجارت” را راه اندازی کرده است. این دوره از دو قسمت تشکیل شده است: قسمت اول مجموعه ای از وبینار های رایگان است، قسمت دوم بلوک های اصلی آموزشی است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با یک حساب تبلیغاتی TikTok کار کنید، محصولات را از طریق این شبکه اجتماعی تبلیغ کنید، محتوای محبوب را ایجاد و نشر دهید، اسکریپت های ویدیویی بنویسید و مکان ها را انتخاب کنید. این دوره شامل سخنرانی ها و جلسات در Zoom با تجار موجود است. پس از راه اندازی آزمایشی، این دوره در برنامه درسی دوره های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشکده کارآفرینی مهندسی TPU گنجانده خواهد شد.

دانشگاه فدرال اورال به نام اولین رئیس جمهور روسیه B.N. یلتسین، دو برنامه کارشناسی ارشد در روابط عمومی را به متقاضیان ارائه می دهد، روابط عمومی و تبلیغات به زبان انگلیسی در ارتباطات بین المللی و روابط عمومی و تبلیغات در بازاریابی اینترنتی که در ترم های اول و آخر به زبان انگلیسی و میانه آموزش به زبان روسی انجام می شود. فارغ التحصیلان UrFU قادر به ایجاد حرفه ای موفق در زمینه هایی مانند بازاریابی، روابط عمومی و تبلیغات، رسانه های جمعی، فرهنگ، تجارت بین المللی خواهند بود.

دانشگاه های روسیه طیف گسترده ای از برنامه ها را در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، روابط عمومی، تبلیغات و طراحی ارائه می دهند. از مشاوره تحصیلی رایگان ما استفاده کنید تا بهترین دانشگاه وم رشته متناسب با شرایط خود را بیابید و همین حالا برای ثبت نام اقدام کنید!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *