راهنمای سفر به روسیه
کتابچه راهنمای سفر به روسیه
آگوست 6, 2019
سفر از مسکو به سنت پترزبورگ
سفر از مسکو به سنت پترزبورگ
آگوست 8, 2019

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به روسیه

اپلیکیشن سفر به روسیه

امروزه تکنولوژی با پیشرفت های سریع خود همه جنبه های زندگی را تحت تاثیر قرار داده است. در بحث سفر و گردشگری هم نیز این خدمات باعث شده تا گردشگران تجربه متفاوتی در سفرهای خود داشته باشند. تلفن همراه یکی از بهترین ابزارهای سفر در دنیای امروز به شمار می رود و خصوصا با وجود اپلیکیشن های راهنمای سفر استفاده از آن بسیار بیشتر شده است. در حدود 2 میلیون اپلیکیشن در دنیا وجود دارد که راهنمای سفر گردشگران است، در این مقاله قصد داریم تا اپلیکیشن های کاربردی در سفر به روسیه را به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن Yandex.Taxi

این اپلیکیشن ورژن روسی اوبر است، این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا خیلی راحت از هرکجایی در کشور که هستید بتوانید با قیمتی بسیار خوب تاکسی بگیرید، کافیست شما این اپلیکیشن را دانلود کنید. در ضمن پرداخت هزینه هم از طریق کارت و هم به صورت نقدی برای شما امکان پذیر است. شما در هر شهری که باشید می توانید با استفاده از این اپلیکیشن به هر مقصدی که بخواهید تاکسی بگیرید. این اپلیکیشن به دو زبان روسی و انگلیسی قابل تنظیم است که یکی از مزیت های مهم آن است.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن ورژن روسی اوبر است.

اپلیکیشن WiFi Map

اگر شما در هر کشوری باشید و به WiFi نیاز داشته باشید، این اپلیکیشن بسیار کمک کننده خواهد بود. این اپلیکیشن یک نوع شبکه اجتماعی حساب می شود و این امکان را برای کاربرانش فراهم می کند تا بتوانند رمزهای عبورشان را با هم اشتراک بگذارند و از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند. این اپلیکیشن نکات و ترفندهایی را راجع به نحوه اتصال به WiFi محلی نشان می دهد، این اپلیکیشن به صورت آفلاین کار می کند و نزدیکترین اتصال WiFi را به شما نشان می دهد. این یک اپلیکیشن بسیار کاربردی است که شما در هر جای دنیا باشید می توانید از آن استفاده کنید.

اپلیکیشن سفر به روسیه
اگر شما در هر کشوری باشید و به WiFi نیاز داشته باشید، این اپلیکیشن بسیار کمک کننده خواهد بود.

اپلیکیشن Ostrovok.ru

این یک اپلیکیشن برای رزرو هتل در روسیه است و برای شما این امکان را فراهم می کند تا در هرجایی که هستید بتوانید هتل هایی را که در نزدیکی شما هستند پیدا کنید. می توانید گزینه های متعددی از هتل ها را با قیمت های بسیار مناسب و ارزان پیدا کنید. اگر دوست دارید با خیال راحت به روسیه سفر کنید بهتر است قبل از سفر این اپلیکیشن را نصب کنید و از قیمت های هتل های اطراف مکان مورد نظرتان آگاهی پیدا کنید، بدین صورت می توانید با برنامه ریزی بهتر مسافرت کنید.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این یک اپلیکیشن برای رزرو هتل در روسیه است.

اپلیکیشن Yandex.Metro

این اپلیکیشن کمک می کند تا در شهرهای بزرگ مسیرهای مترو را ببینند، در واقع تمامی خطوط مترو که در روسیه وجود دارد را می توانید ببینید، مسیرهای بهینه به سمت مقصد مورد نظرتان را پیدا کنید، همچنین این اپلیکیشن تخمینی از زمان سفر شما را نیز محاسبه می کند و به صورت یک مشاوره بهترین روش حمل و نقل را به شما نشان می دهد و بهترین مکان برای پیاده شدن از مترو تا رسیدن به مقصد مورد نظر را برای شما تعیین می کند. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید در شهرهایی مانند مسکو و سنت پترزبورگ و یا حتی در بین آنها سوار مترو شوید. این اپلیکیشن نیز به دو زبان انگلیسی و روسی قابل تنظیم است.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن کمک می کند تا شهرهای بزرگ و متروهای کشور روسیه را ببینند.

اپلیکیشن TopTripTip

این اپلیکیشن تمام اطلاعات مورد نیاز برای یک سفر لذت بخش از روسیه را به شما می دهد، از جمله مکان های تفریحی، منابع طبیعی، پارک ها و دیگر مکان های دیدنی روسیه که برای گردشگران می تواند جذاب باشد. یکی از نکات دیگر این اپلیکیشن این است که نقشه ها به صورت آفلاین در دسترس هستند و شما می توانید مسیر رسیدن به هرکدام از مکان هایی که می خواهید را مشاهده کنید.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن تمام اطلاعات مورد نیاز برای یک سفر لذت بخش از روسیه را به شما می دهد.

اپلیکیشن XE Currency

یکی از مهمترین دغدغه هایی که در سفر به هر کشوری به سراغ فرد می آید، مشکلات تبادل ارز در سفر است. این اپلیکیشن پردانلود ترین اپلیکیشن تبادل ارز در دنیاست و به صورت آفلاین کار می کند و قیمت واحد های پولی در هرکجا را می توان مشاهده کرد و شما نیز در سفر به روسیه با کمک این اپلیکیشن می توانید از قیمت روبل روسیه آگاه شوید. تبدیل وجه ها در سفر با این اپلیکیشن بسیار آسان و کاربردی است و دیگر امکان ندارد کسی از شما کلاهبرداری کند.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن پردانلود ترین اپلیکیشن تبادل ارز در دنیاست.

اپلیکیشن Maps.Me

این اپلیکیشن امکان بارگیری نقشه هر شهری و کشوری را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند به صورت آفلاین در هر کجا که هستند از آن استفاده کنند و در هر لحظه از موقعیت جغرافیایی خود مطلع شوند. شما هم می توانید نقشه کشور روسیه را داشته باشید و به هرکجا که سفر کردید و در هر لحظه از موقعیت خودتان آگاه باشید.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن امکان بارگیری نقشه هر شهری و کشوری را برای افراد فراهم می کند.

اپلیکیشن Discover Moscow

این یکی از اپلیکیشن های دولت مسکو است که برای خدمت رسانی به مردم و مسافران روسیه طراحی شده و مسیرها و مکان جاذبه های گردشگری و مناطق تفریحی و دیگر مکان های مورد نیاز در روسیه در این اپلیکیشن مشخص شده است. حتی در این اپلیکیشن از برنامه ها و جشن هایی که در روسیه نیز برگزار می شوند می توانید مطلع شوید. مفاخر و تاریخ شهرهای مختلف روسیه نیز در این اپلیکیشن وجود دارد.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این یکی از اپلیکیشن های دولت مسکو است که برای خدمت رسانی به مردم و مسافران روسیه طراحی شده است.

اپلیکیشن Yandex.Translator و Google Translate

دغدغه مهم دیگر مسافران در هر کشوری آشنا نبودن با زبان آنها است، به همین خاطر وجود چنین اپلیکیشن هایی برای ترجمه به زبانهای مختلف بسیار ضروری است. شما هم می توانید هنگام سفر به روسیه این اپلیکیشن را نصب کنید و در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنید.

اپلیکیشن سفر به روسیه
وجود چنین اپلیکیشن هایی برای ترجمه به زبانهای مختلف بسیار ضروری است.

اپلیکیشن Gate Guru

این اپلیکیشن اطلاعات فرودگاه های هر کشور را برای شما فراهم می کند، مطمئنا اطلاع از زمان پروازهای فرودگاه های مختلف برای شما مفید است تا بتوانید به آسانی زمان خود را تنظیم کنید. از طرف دیگر این اپلیکیشن اطلاعات بروز از وضعیت پرواز ها و مدت زمان هایی که امکان دارد شما برای هر پرواز منتظر بمانید را نیز مشخص می کند. یکی از مشکلات در ورود به هر فرودگاهی برای اولین بار پیدا کردن مکان های لازم است که اگر از این اپلیکیشن استفاده کنید مطمئنا دیگر چنین مشکلاتی نخواهید داشت.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن اطلاعات فرودگاه های هر کشور را برای شما فراهم می کند.

اپیکیشن Culture Trip

این اپلیکیشن نیز اطلاعات فرهنگی که در سفر به هر کشور نیاز است را فراهم می کند، البته ممکن است خیلی ضروری نباشد اما در سفر به مکانهایی که با فرهنگ آنها آشنا نیستید و نیاز دارید تا با مردم آن جا در تعامل باشید و کاری انجام دهید مطمئنا بسیار کاربردی خواهد بود.

اپلیکیشن سفر به روسیه
این اپلیکیشن نیز اطلاعات فرهنگی که در سفر به هر کشور نیاز است را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *