رویداد های مهم روسیه
رویداد های مهم روسیه در سال 2021
نوامبر 13, 2021
برنامه-لیسانس-فیزیک-تامسک-و-چین
دانشگاه تامسک و چین یک برنامه لیسانس فیزیک افتتاح خواهند کرد
نوامبر 14, 2021

المپیاد زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی در RUDN برگزار می شود!

المپیاد-زبان-روسی-در-RUDN-20

در 13 نوامبر، هفدهمین المپیاد سراسری روسیه برای دانشجویان زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی در دانشگاه RUDN آغاز می شود. موضوع این المپیاد زبان روسی “روسیه به عنوان کشور فرصت های حرفه ای جدید” خواهد بود.

دانشجویان خارجی که در دانشگاه‌ های روسیه تحصیل می‌ کنند می‌ توانند در المپیادی که توسط گروه فیلولوژی دانشگاه RUDN از 13 نوامبر تا 8 دسامبر برگزار می‌ شود، شرکت کنند. این مسابقه در دو رشته برگزار می‌شود: یکی در علوم انسانی و دیگری در رشته علوم و فنون.

هر دانشگاه روسیه که دانشجویان خارجی در آن ها تحصیل می کنند می تواند برای شرکت در این المپیاد درخواست ارسال کند. از هر دانشگاه باید تیمی متشکل از یک رهبر و 1 تا 4 دانشجو باشد که زبان روسی را به عنوان زبان مادری خود صحبت نمی کنند.

همه شرکت کنندگان باید مقاله ای بنویسند که حداقل دو نفر از اعضای هیئت داوران به صورت تصادفی نمره دهند. علاوه بر این، همه دانشجویان یک پروژه ویدئویی تا سه دقیقه آماده می‌ کنند که در آن مهارت‌ های خود را در گفتار مونولوگ نشان می‌ دهند. همه ویدیو ها در کانال YouTube “روسی در فوکوس” پست می شوند و برای نظرات باز می شوند. المپیاد برای اولین بار به طور کامل در قالب راه دور برگزار می شود.

درخواست ها و مواد از طریق ایمیل تا 10 نوامبر 2021 پذیرفته می شود. اطلاعات بیشتر در مورد المپیاد را در وب سایت RUDN بخوانید.

منبع: studyinrussia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *