بورسیه های لیسانس 2022
بهترین بورسیه های لیسانس برای دانشجویان بین المللی در سال 2022
ژانویه 8, 2022
تافل برای اپلای
مزایا و معایب شرکت در آزمون تافل برای اپلای دانشگاه در خارج از کشور
ژانویه 20, 2022

المپیاد روسی به عنوان یک زبان خارجی 2021

کودکان و نوجوانان از تونس، مصر، لبنان و اردن نامزد ها و برندگان جوایز المپیاد روسی به عنوان زبان خارجی (RFL)، تاریخ و فرهنگ روسیه شدند. این مراسم به هشتصدمین سالگرد تولد الکساندر نوسکی و دویستمین سالگرد تولد فیودور داستایوفسکی بود. در المپیاد این سال جوانان هفت تا نوزده ساله روس و همچنین اتباع خارجی شرکت کردند. شرکت کنندگان در چهار مرحله شرکت کردند و دانش و مهارت خود در خواندن و نوشتن و همچنین تاریخ و فرهنگ روسیه را در این مسابقه نشان دادند.

برندگان در دو گروه روسی زبان و خارجی و در سه رده سنی مشخص شدند. هیئت منصفه شامل معلمان روسی شاغل در مدارس روسیه در خارج از کشور و مؤسسات آموزشی در سفارتخانه های روسیه و همچنین دانش آموزان و نمایندگان سازمان های روسی بود.

برای کسانی که می خواهند یا در حال برنامه ریزی برای تحصیل در روسیه، به زبان روسی هستند، قبولی در آزمون روسی به عنوان یک زبان خارجی (TRKI/TORFL) مفید خواهد بود. این یک آزمون دولتی بین المللی برای تعیین سطح مهارت زبان روسی است. داشتن مدرک در هنگام پذیرش در همه دانشگاه های روسیه الزامی نیست، هر دانشگاهی خودش تصمیم می گیرد که از متقاضی مدرک درخواست کند یا خیر. با این حال، در برخی موارد، داشتن گواهینامه TRKI/TORFL می تواند یک مزیت اضافی برای پذیرش باشد. برای مطمئن شدن از لزوم یا عدم لزوم داشتن این مدارک، با دانشگاهی که می خواهید رد آن ثبت نام کنید تماس بگیرید.

همانطور که می دانید روسیه یکی از بزرگ ترین کشور های دنیاست و تعداد زیادی دانشگاه عالی با رتبه های شگفت انگیز در سطح جهانی، در این کشور وجود دارد که شما می توانید برای هر کدام از آن ها اپلای بدهید و شروع به تحصیل کنید. یکی از راه های عالی برای دریافت بورسیه های دولتی کشور روسیه، شر کت در المپیاد های علمی روسیه است. در این المپیاد ها و آزمون ها، دولت روسیه بهترین و باهوش ترین متقاضیان بین المللی را پیدا کرده و بررسی می کند که آیا شرایط دریافت بورسیه دولتی این کشور برای تحصیل در دانشگاه های روسیه را دارند یا خیر.

امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد. همچنین اگر قصد دارید برای یکی از دانشگاه های روسیه اپلای بزنید اما نمی دانید که باید از کجا شروع کنید، توصیه می کنیم، با متخصصان الیت تماس بگیرید! همچنین در اولین اقدام شما می توانید یک مشاوره تحصیلی رایگان دریافت کنید و فرصت های خود برای قبولی و تحصیل در این کشور را بسنجید.

منبع: studyinrussia

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *