دانشگاه پزشکی پیروگوف
دانشگاه پزشکی تحقیقات ملی پیروگوف RSMU
مارس 6, 2021
شبکه های اجتماعی روسیه
محبوب ترین شبکه های اجتماعی در کشور روسیه کدام اند؟
مارس 27, 2021

المپیاد آنلاین دانشگاه Sechenov شانس شما برای دریافت مدرک پزشکی بین المللی است

المپیاد آنلاین دانشگاه Sechenov

دانشگاه Sechenov شما را به شرکت در المپیاد آنلاین بین المللی برای خارجی ها – Sechenov Around the World دعوت می کند. برندگان با پذیرش در دوره های کارشناسی و تخصص در یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی روسیه اولویت را دریافت می کنند. ثبت نام از 10 مارس تا 9 آوریل 2021 آزاد است. هدف اصلی المپیاد Sechenov جذب متقاضیان با استعدادی است که علاقه مند به تحصیل حرفه ای در زمینه های پزشکی و رشته علوم زندگی از سراسر جهان هستند. برنده شدن در این المپیاد به شما امکان می دهد با اعتبار بین المللی تحصیل کرده و فعالیت تحقیقاتی خود را در روسیه آغاز کنید.

این المپیاد دو مسیر دارد: برای لیسانس و تخصص. هر یک از آن ها از دو مرحله تشکیل شده است. یکی به کمک های اولیه و سبک زندگی سالم اختصاص خواهد یافت و از 12 تا 18 آوریل انجام می شود و مرحله دوم، در مورد آناتومی، از 21 تا 28 آوریل 2021. نتایج هر مرحله در وب سایت رسمی وب منتشر می شود دانشگاه. کلیه شهروندان خارجی، افراد بدون تابعیت و هموطنان مقیم خارج از کشور واجد شرایط شرکت در این المپیاد هستند. علاوه بر علاقه به شغل پزشکی، لازم است تحصیلات متوسطه یا حرفه ای را طی کنید یا در سال تحصیلات تکمیلی تحصیل کنید. برای ثبت نام، باید نام، تاریخ تولد، کشور و اطلاعات گذرنامه خود را وارد کنید. پزشکی یکی از محبوب ترین دستورالعمل های آموزشی در بین متقاضیان خارجی است که برای تحصیل در روسیه می آیند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های پزشکی روسیه می توانید به سایر مقاله های ما مراجعه کنید. توجه داشته باشید که روسیه و تحصیل در این کشور زیبا و پیشرفته می توانید بیشتر از یک رویا باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام می توانید با کارشناسان الیت مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *