CV
چگونه برای درخواست دانشگاه رزومه تحصیلی (CV) بنویسیم؟
ژانویه 30, 2021
ارتش سرخ روسیه
چند واقعیت جالب در مورد ارتش سرخ روسیه
فوریه 6, 2021

برنامه پزشکی IKBFU اعتبار بین المللی را دریافت می کند

اعتبار بین المللی IKBFU

در پایان ژانویه، برنامه پزشکی عمومی دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک اعتبار معتبر بین المللی را از کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی و یک صفحه در فهرست جهانی دانشکده های پزشکی دریافت کرد. اکنون فارغ التحصیلان برنامه واجد شرایط درخواست مجوز بین المللی و پزشکی به صورت حرفه ای در هر نقطه از جهان هستند.

پزشکی عمومی یک برنامه آموزشی اساسی برای پرسنل پزشکی در همه زمینه ها، از جمله پزشکی عمومی و علمی است. در روسیه، پزشکان آینده طبق برنامه تخصصی گسترده مطالعه می کنند و به مدت شش سال زیست شناسی، بیوشیمی، آناتومی، بافت شناسی، فیزیولوژی، داروشناسی، زنان و زایمان، درمان، جراحی، اطفال، مغز و اعصاب، روانپزشکی و سایر موضوعات حوضه پزشکی اجباری را می خوانند. فارغ التحصیلان می توانند بلافاصله به عنوان پزشک عمومی کار کنند یا تحصیلات خود را در دوره کارآموزی ادامه دهند تا یک متخصص پزشکی تخصصی تر شوند و یا مسیر حرفه علمی را آغاز کنند.

در IKBFU شما قادر خواهید بود نه تنها به زبان روسی بلکه به طور کامل به زبان انگلیسی نیز تحصیل کنید. برا اطلاعات بیشتر در زمینه برنامه های این دانشگاه می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

پزشکی یکی از محبوب ترین زمینه های تحصیل در دانشگاه های روسیه است که کیفیت بالای آموزش و شناسایی برنامه های آموزشی در سراسر جهان به شما امکان می دهد به یک متخصص با سطح صلاحیت عالی در سطح جهانی تبدیل شوید. به همان تعداد برنامه ای که نیاز دارید به صورت رایگان اقدام کنید و امروز اولین قدم را برای دستیابی به موفقیت در پزشکی بردارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *