شهر ولادی وستوک
معرفی شهر ولادی وستوک و بررسی تمام مکان های دیدنی و خصوصیات مهم آن
ژانویه 17, 2019
بهترین خطوط هواپیمایی روسیه
5 مورد از بهترین خطوط هواپیمایی روسیه
ژانویه 29, 2019

معرفی شهر پتروزاودسک و بررسی تمام مکان های دیدنی و خصوصیات مهم آن

پتروزاودسک پایتخت جمهوری کارلیا است و در شمال غربی روسیه، در ساحل دریاچه اونگا، حدود 400 کیلومتری سنت پترزبورگ و 1100 کیلو متری مسکو واقع شده است. این شهر به خاطر طبیعت و بناهای معماری آن معروف است.

شهر هنر

خاکریز در پتروزاودسک موزه ی هوای آزاد نامیده می شود که در آن اشیای هنری منحصر به فردی که توسط شهر های خود به پایتخت کارلیا ارائه شده است نمایش داده می شود.

خاکریز در پتروزاودسک  موزه ی هوای آزاد نامیده می شود.

شهر جشنواره ها

پتروزاودسک میزبان چندین جشنواره از جمله مسابقات بین المللی مجسمه های برف و یخ بوده است و همچنین جشنواره موسیقی زنده که پتروزاودسک در تابستان ها میزبان این جشنواره ها است.

جزیره کیزی واقع در 68 کیلومتری شهر می باشد.

شهر ماجراجویان

باشگاه قطبی اودیسه که در سال 1978 تاسیس شده است، کسانی را که علاقه مند به سفر دریایی، کشتی سازی و تاریخ دریا هستند باهم متحد می کند. موزه در سال 2003 تحت حمایت این باشگاه افتتاح شد. این باشگاه تور های توریستی، گشت و گذار در دریا، کلاس های استادانه و جلسات را سازمان دهی می کند و در مسابقات قایقرانی شرکت می کند. علاوه بر این، بازدیدکنندگان می توانند از نسخه های طولانی از کشتی های تاریخی که به طور منظم توسط کارکنان قطبی ادیسه طراحی شده اند لذت ببرند.

طبیعت در کارلیا ایده عال برای تفریحات فعال است.

شهر پویا

طبیعت در کارلیا ایده عال برای تفریحات فعال است. تنوع تفریحی که از سوی تور های متفاوت طراحی شده است واقعا شگفت انگیز است. قایقرانی، دوچرخه، اردوگاه های تفریحی، برنامه های اسکی، تورهای چهارگانه دوچرخه، پیاده روی و خیلی موارد دیگر. شما لازم نیست پتروشودسک را ترک کنید تا از تفریح فعال خود لذت ببرید وهمچنین دیوار کوه نوردی محلی، امکانات اسکی و مرکز اسب سواری این شهر را به یکی از مکان های بزرگ تفریح تبدیل کرده است.

طبیعت در کارلیا ایده عال برای تفریحات فعال است.

طبیعت در کارلیا ایده عال برای تفریحات فعال است. تنوع تفرحی که از سوی تور های متفاوت طراحی شده است واقعا شگفت انگیز است. قایقرانی، دوچرخه، اردوگاه های تفریحی، برنامه های اسکی، تورهای چهارگانه دوچرخه، پیاده روی و خیلی موارد دیگر. شما لازم نیست پتروشودسک را ترک کنید تا از تفریح فعال خود لذت ببرید وهمچنین دیوار کوه نوردی محلی، امکانات اسکی و مرکز اسب سواری، این شهر را به یکی از مکان های بزرگ تفریح تبدیل کرده است.

تنوع تفرحی که از سوی تور های متفاوت طراحی شده است واقعا شگفت انگیز است.

پتروزاودسک شهر چندگانه

شهر پتروزاودسک مرکز اعتقادات مختلف از جمله ارتدوکس، مسلمان، یهودی، لوتری،پروتستان و دیگر جوامع مذهبی می باشد.

شهر پتروزاودسک مرکز اعتقادات مختلف از جمله ارتدوکس، مسلمان، یهودی، لوتری،پروتستان و دیگر جوامع مذهبی می باشد.

نزدیک شهر پتروزاودسک

جزیره کیزی واقع در 68 کیلومتری شهر می باشد. اگر به شهر پتروزاودسک رفتید حتما از این جزیره زیبا و جذاب دیدن کنید. گروه کلیسای معروف کیزی می تواند دراینجا یافت شود، این شاهکار واقعی معماری چوبی که در قرن های 18 و 19 ساخته شده است توسط یونسکو محافظت می شود.

جزیره کیزی واقع در 68 کیلومتری شهر می باشد.

تمام بخش های این اثر هنری نشان دهنده تسلط و مهارت معماران قدیمی روسیه است. مجموعه این کلیسا توسط تبر ساخته شده است.

کارلیا منطقه ی دریاچه ها است که زیبایی آن طبیعت هیجان انگیزی را به وجود آورده است.

کارلیا منطقه ی دریاچه ها است که زیبایی آن طبیعت هیجان انگیزی را به وجود آورده است. ما به شدت بازدید از این دریاچه را به شما توصیه می کنیم.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *