سفر از سنت پترزبورگ به تالین
سفر از سنت پترزبورگ به تالین
آگوست 20, 2019
آزمون آنلاین داتشگاه MIPT
آزمون ورودی دانشگاه MIPT به صورت آنلاین برگزار می شود!
آگوست 22, 2019

اجاره آپارتمان در روسیه

اجاره آپارتمان در روسیه

در این مقاله اجاره آپارتمان های روسیه را مورد بحث قرار می دهیم.

اگر برای مدت کوتاه یا متوسط ​​برای گردشگری به روسیه آمده اید یا دارای اهداف تجاری در روسیه هستید، باید به جای اقامت در هتل ها به فکر اجاره آپارتمان باشید. این آپارتمان ها معمولاً در مرکز شهر واقع شده اند.

از مهمترین مزایای اجاره آپارتمان در روسیه، داشتن حریم خصوصی و راحتی بیشتر در مقایسه با هتل ها با همان قیمت است. خدماتی مانند تلویزیون ماهواره ای، اینترنت رایگان و تماس تلفنی بین المللی رایج است. اکثر آپارتمان های مسکو و سن پترزبورگ در ساختمان های مدرن با خدمات امنیتی قرار دارند.

راهنمای اجاره آپارتمان در روسیه

امروز، مشکل اصلی اجاره آپارتمان در روسیه، پیشنهادهای مختلف برای انتخاب بهترین ترکیب قیمت، مکان، شرایط و مساحت است.

بعلاوه مدت اجاره از اهمیت بالایی برخوردار است. بخش جداگانه ای به نام “اجاره تابستان” وجود دارد که میزبان در طی چند ماه تابستان خانه را ترک می کند و آن را به میهمانان اجاره می دهد. این آپارتمان ها معمولاً 5-20٪ ارزان تر از آپارتمان های مشابه ارائه شده در هر زمان دیگری در بازار هستند، اما شما قادر نخواهید بود مبلمان خود را در آنجا بیاورید (معمولاً یک آپارتمان اجاره ای با اثاثیه است).

اجاره موقت آپارتمان های روسیه

اجاره موقت آپارتمان های روسیه
اجاره موقت آپارتمان های روسیه

ارزان ترین بخش بازار اجاره آپارتمان در روسیه مربوط به اتاق های موجود در آپارتمان های عمومی است. برای بسیاری از دانش آموزان یا بازدید کنندگان این اتاق ها، تنها راه بدست آوردن یک فضای مناسب برای زندگی با هزینه متوسط ​​است. این آپارتمان ها در درجه اول در مرکز شهرهای روسیه واقع شده اند و موقعیت آن را از نظر جغرافیایی مناسب می کنند.

علاوه بر نوع اجاره، یک یا دو اتاق در یک آپارتمان مشترک، ارزان ترین گزینه برای زندگی در اتاق است که برای اجاره قرار داده شده است.

اجاره آپارتمان های ارزان در روسیه

اجاره آپارتمان های ارزان در روسیه
اجاره آپارتمان های ارزان در روسیه

مشهورترین نوع اجاره، اجاره آپارتمان های ارزان در بازار اجاره آپارتمان در روسیه است. این اتاق ها در ساختمان های معمولی از دوره خروشچف یا برژنف قرار دارند. این آپارتمان ها معمولا دارای یک، دو یا سه اتاق استاندارد هستند. به عنوان یک قاعده، آن ها به تعمیرات نیاز دارند، اما آنها دارای آشپزخانه، یخچال و اجاق گاز هستند.

حیاط این خانه ها همیشه با همه افرادی که در آنجا زندگی می کنند به اشتراک گذاشته می شود بنابراین ماشین باید در کنار پیاده رو زیر پنجره قرار گیرد.

اجاره آپارتمان با قیمت متوسط در روسیه

اجاره آپارتمان با قیمت متوسط در روسیه
اجاره آپارتمان با قیمت متوسط در روسیه

آپارتمان های سطح متوسط ​​را می توان در ولسوالی های مختلف شهر روسیه اجاره کرد. این نوع آپارتمان ها، ساختمان های آجری در مرکز یا ساختمان های جدید در حومه شهر هستند. آپارتمان های اجاره ای ممکن است دارای مبلمان های ارزان قیمت باشند و یا حتی دارای مبلمان نباشند. با این وجود در این نوع آپارتمان ها، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و تلویزیون در دسترس است.

این نوع اجاره آپارتمان گزینه مناسبی برای کسانی است که به مدت کوتاهی به عنوان مثال دو یا سه سال به دنبال یک پناهگاه مطمئن هستند. تقاضا برای این دسته از آپارتمان ها ثابت است، اما معمولاً مالکان توجه زیادی به انتخاب میهمانان می کنند. اما باید توجه داشته باشید که حضور کودکان زیر 14 سال و حیوانات خانگی، جستجوی یک آپارتمان را به شدت پیچیده می کند.

اجاره آپارتمان با قیمت بالا در روسیه

اجاره آپارتمان با قیمت بالا در روسیه
اجاره آپارتمان با قیمت بالا در روسیه

بازار آپارتمان های ویژه روسیه هر ساله در حال رشد است. تقاضا برای املاک و مستغلات با کیفیت بالا و گران قیمت به نسبت رفاه ساکنان افزایش می یابد. بنابراین، پیشنهاد آپارتمان های به اصطلاح ویژه بسیار زیاد است. این نوع آپارتمان ها عمدتاً توسط کارمندان شرکت های خارجی اجاره می شوند، یا فرزندان بازرگانان ثروتمند، که زندگی مستقلی را آغاز کردند، مدیران ارشد.

این آپارتمان ها دارای سقف بلند (از 2 متر و 80 سانتی متر تا 3 متر و 60 سانتی متر) هستند و با تعویض کامل سیم کشی، لوله و لوله کشی بازسازی شده اند. معمولاً دو حمام در این نو ع آپارتمان ها وجود دارد: یکی برای مهمانان و دیگری برای صاحب خانه. هم چنین دارای مبلمان، کمد اتاق و آشپزخانه با تمام وسایل لازم می باشد.

تمام این آپارتمان ها مجهز به سیستم زنگ خطر داخلی هستند. این آپارتمان ها در خانه هایی با سیستم نظارت تصویری و مخابره داخل ساختمان قرار دارند. همچنین در مقابل ورودی ساختمان دربان وجود دارد.

اجاره آپارتمان های لوکس روسی

اجاره آپارتمان های لوکس روسی
اجاره آپارتمان های لوکس روسی

آپارتمان های لوکس روسی، مانند آثار هنری هستند. هر یک از آن آپارتمان ها بسیار بی نظیر هستند و فقط مخصوص افراد پرتوان مالی جامعه می باشد. این آپارتمان ها در خانه های گران قیمت تازه ساخت و یا در ساختمان های کاملاً بازسازی شده قرار دارند که می توانند از بناهای معماری باشند.

در این بخش از املاک و مستغلات عملا هیچ آپارتمانی با اتاق کم وجود ندارد. بیشتر آپارتمان ها دارای نیمی یا حتی یک طبقه کامل از ساختمان با پنجره های رو به بیرون در دو یا سه ضلع، با چشم اندازهای دیدنی می باشند. بین دو تا پنج حمام به همراه اتاق مخصوص رختکن وجود دارد. آشپزخانه و حمام ها مجهز به تجهیزات گران قیمت هستند.

به طور معمول آپارتمان های لوکس دارای مبلمان گران قیمت و سینمای خانگی می باشند. غالباً ویژگی هایی مانند یک باغ زمستانی، آکواریوم غول پیکر دیواری، سیستم “خانه هوشمند” و … می باشند.

از آنجایی که در این خانه ها سیستم های هشدار دهنده و سرویس های امنیتی وجود دارد، کاملاً در برابر حوادث یا سرقت بیمه شده اند. قیمت اجاره شامل هزینه برای پارکینگ (یک تا دو مکان در پارکینگ زیرزمینی یا در عمارت های مرمت شده در یک حیاط بسته) می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *