دانشگاه سامارا
تحصیل در دانشگاه تحقیقات ملی سامارا روسیه
جولای 30, 2021
بازاریابی-در-دانشگاه-های-روسیه-2021
بررسی رشته بازاریابی و رسانه های جدید را در دانشگاه های روسیه 2021
جولای 31, 2021

برای تحصیل در رشته های پزشکی آینده تحصیلی پزشکی در روسیه را بدانید

آینده تحصیلی پزشکی روسیه

دانشگاه های روسیه پروژه های متعددی را در زمینه علوم پزشکی هدایت می کنند و به طور فعال امکانات تحقیقاتی خود را افزایش می دهند. آزمایشگاه های جدید دائماً افتتاح می شوند، آخرین فن آوری ها به مرحله اجرا در می آیند و متد های نوین همه جا را پیشرفت می دهند. در زیر مجموعه ای از مراکز آموزشی برجسته روسیه را مشاهده خواهید کرد که می توانند به شما فرصتی برای کمک به پیشرفت پزشکی جهانی بدهند. در این پست قصد د اریم برخی از راهبرد های دانشگاه های روسیه در زمینه علوم پزشکی را بررسی کنیم تا بینشی در مورد آینده تحصیلی رشته های پزشکی در روسیه داشته باشیم.

دانشگاه Sechenov یک مرکز تحقیقات پزشکی پیشرو است و در همه زمینه های پزشکی متخصص تربیت می کند. این دانشگاه نه تنها پزشکان بسیار واجد شرایط، بلکه دانشمندان پزشکی آینده را نیز آماده می کند. در سال های اخیر، این متخصصان چندین پروژه موفق را آغاز کرده اند.

  • نمونه اولیه مصنوعی کلیه
  • برنامه گوشی My Health
  • مدل ریاضی جریان خون
  • چاپگر لیزری سه بعدی بیو چاپ برای ایجاد بافت ها و اندام های مصنوعی

این دانشگاه بیش از 100 برنامه مختلف را به متقاضیان بین المللی ارائه می دهد و در سال 2021 در حال راه اندازی بخش حرفه ای قلب و عروق است. پیشرفت ها در این زمینه به درمان بیماران سرطانی مبتلا به بیماری های قلبی عروقی کمک خواهد کرد.

 آینده تحصیلی پزشکی روسیه - دانشگاه Sechenov

دانشمندان دانشگاه ملی فناوری ملی تحقیقات MISiS دستیابی به موفقیت اساسی در پزشکی پزشکی را انجام داده اند. آن ها روبات های بیونیک را ایجاد کردند که از نانوذرات مغناطیسی و آنتی بادی تشکیل شده اند و می توانند انواع خاصی از سلول ها را شناسایی و علامت گذاری کنند. این پیشرفت تشخیص زودهنگام را برای بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان امکان پذیر می کند. برنامه کارشناسی ارشد را در نانو مواد زیست پزشکی بررسی کنید. فعالیت های تحقیقاتی مستقر در آزمایشگاه نانو مواد زیست پزشکی در مرکز این دوره است. دانشجویان تشخیص MRI، دارورسانی هدفمند به منبع بیماری و امکانات جدید هیپرترمی مغناطیسی را مطالعه می کنند.

دانشمندان ETU LETI و دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ به همراه دانشگاه پلی تکنیک مادرید مطالعه ای را در مورد رفتار ذرات ماده مغناطیسی در یک محیط مایع انجام دادند. این نتایج به توسعه روش های کنترل داروی کنترل مغناطیسی، تشخیص دقیق تر MRI و غیره کمک خواهد کرد. LETI و پلی تکنیک دو دانشگاه فنی قدیمی در روسیه با پایگاه علمی گسترده و آزمایشگاه های پیشرفته هستند.

پنج دانشگاه، از جمله دانشگاه لوباچفسکی و دانشگاه HSE، آزمایشگاه مشترکی از فیزیولوژی مغز و اعصاب و رشد شناختی انسان تشکیل دادند. هدف این پروژه کمک به افراد دارای معلولیت ذهنی است. به عنوان بخشی از تحقیق، دانشگاه HSE در ایجاد نقشه فعالیت مغز و عضله با تکانه های مغناطیسی (nTMS) آزمایش کرد. این روش باید به درمان بیماری های ذهنی و عصبی کمک کند و بیماران را پس از سکته مغزی توانبخشی کند.

امیدواریم این پست به شما اطلاعات و بینش مناسبی از آینده رشته پزشکی در روسیه به شما داده باشد.

برای مطالعه بیشتر:

اگر به تحصیل در کشور روسیه علاقه دارید همین حالا شروع کنید! شما می توانید با کمک متخصصان تیم بین المللی الیت به راحتی از انواع برنامه ها و رشته ها برای خود مطلع شوید و بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. همچنین شما می توانید از بورسیه های دولتی برای تحقیقات استفاده کرده و در یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی روسیه مشغول به کار پژوهش شوید. کافیست یک ثبت نام ساده در همین وبسایت انجام دهید و کمی صبر کنید تا با شما تماس گرفته شود!

منبع: studyinrussia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *