ویروس کرونا در روسیه
وضعیت ویروس کرونا در روسیه و تمهیدات اندیشیده شده برای آن‎
مارس 12, 2020
کرونا ویروس
اعمال جریمه و زندان برای کسانی که وضعیت قرنطینه در روسیه را نقض کنند!
مارس 17, 2020

دوره های آموزش از راه دور و آموزش آنلاین در روسیه چگونه است؟

آموزش از راه دور روسیه

آموزش از راه دور در روسیه باعث بهبود توانایی آموزش و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه برای متقاضیان خارجی می شود. این امر به کمک منابع پیشرفته اطلاعات و ارتباطات از راه دور امکان پذیر می باشد.

آموزش آنلاین بر ارائه فرصت تسلط از راه دور در برنامه های آموزش ابتدایی و تکمیلی برای متقاضیان یا دانشجویان متمرکز است.

آموزش آنلاین برای خارج از دوره، مطالعات خارجی از راه دور و برنامه های اضافی از جمله دوره های تحصیلات تکمیلی نیز ارائه می شود. مطالعات از راه دور برای رشته های انسانی، اجتماعی و اقتصادی، ریاضی و غیره مجاز است.

مزایای مطالعه آنلاین این است:

  • نیازی نیست که به طور مداوم در روسیه زندگی کنید، فقط می توانید بعضی اوقات برای کنفرانس و امتحانات به آنجا بیایید.
  • اگر در خانه بمانید، هزینه اضافی برای غذا و زندگی وجود ندارد.
  • شما فقط در یک محیط راحت بمانید، وقت خود را برنامه ریزی کنید، با خانواده و دوستان خود در تماس باشید.
  • اقامت در خانه یا تحصیل در روسیه همزمان در محل کار.

دوره های آموزش آنلاین

دوره های اصلی آموزش آنلاین از راه دور می تواند برای دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد انتخاب شود که در دانشگاه های اصلی روسیه در دسترس است:

  • برای لیسانس می توانید برنامه های آنلاین را در رشته های علوم زمین، اقتصاد و مدیریت، حقوق، شیمی و برخی رشته های دیگر، بررسی کنید. دوره ها به طور عمده و به زبان روسی تدریس می شوند. شهریه 600 دلار تا 2500 دلار در سال می باشد. مدت زمان بستگی به برنامه ها و جلسات دارد. این مطالعات می تواند از 3 تا 5 سال طول بکشد.
  • مدرک کارشناسی ارشد با فرم تحصیل از راه دور فقط با پول ممکن است. امکان تحصیل رایگان برای شهروندان و دانشجویان بین المللی وجود ندارد. رشته هایی که می توانید بگذرانید شامل جامعه شناسی، فیزیک، مدیریت، آموزش، راهنمایی های حقوقی و غیره می باشد. مدت زمان 2.5 سال و شهریه 800 تا 3000 دلار است.
  • دوره های تحصیلات تکمیلی 3-4 سال طول می کشد و عمدتا به زبان روسی می باشد. شهریه برای هر سال تحصیلی 4050 دلار است. آنها در TPU ،RUDN و سایر موارد در رشته هایی مانند زمین شناسی کاربردی، معدن، مهندسی نفت و گاز و ژئودزی، مطالعات هنری، مهندسی و غیره فعالیت می کنند.
دوره های آموزش آنلاین

لازم به ذکر است که آموزش از راه دور به اندازه برنامه تمام وقت برنامه ارائه نمی کند. یک نقطه ضعف دیگر، آموزش زبان روسی به طور عمده است، بنابراین شما باید زبان را در سطح مشخصی بدانید. با دوره های آمادگی مقدماتی، مشکل زبان قابل حل است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *