بورسیه مهندسی
بورسیه تحصیلی مهندسی در کشور روسیه
آوریل 6, 2019
حقوق دانشجویی در روسیه
حقوق کار دانشجویی در روسیه
آوریل 10, 2019

آشنایی افراد با وکالت و حقوق در کشور روسیه

وکالت و حقوق در روسیه

کشور روسیه به عنوان یکی از بزرگترین کشور های جهان، پتانسیل زیادی برای سرمایه گذاری و کار و اشتغال دارد. با این حال لازم است با جنبه های قانونی انجام کسب و کار در روسیه و یا کار در یک شرکت آشنا شوید. افرادی که تصمیم دارند برای کار یا تحصیل در روسیه به روسیه سفر کنند، ابتدا حتما شرایط ویزای روسیه و انتقال به این کشور را مورد بررسی قرار دهند. وکالت و حقوق از آن دسته موضوع هایی که است که ممکن است برای پیشرفت روند کار خود در خارج از کشور به آن احتیاج پیدا کنید.

وکالت و حقوق
شرکت های وکالت و حقوق در روسیه، بدون توجه به مشکلات و سؤالات خود، به تمامی افراد مراجعه کننده کمک می کنند.

شرکت های وکالت و حقوق در روسیه، بدون توجه به مشکلات و سؤالات خود، به تمامی افراد مراجعه کننده کمک می کنند و مشاوره حقوقی می دهند. زمانی که به شرکت های وکالت و حقوق مراجعه می کنید، ممکن است مشکل شما در رابطه با کار، شکایات حقوقی و مالی و یا مشکلات دیگری در زمینه های مختلف داشته باشید.

شرکت های وکالتی و حقوقی، یک تیم مجهّز از وکلایی مجرّب در تمام زمینه های موجود در اختیار دارد تا مشکلات مراجعه کنندگان را بر طرف کنند.

وظیفۀ وکلای این شرکت ها این است که جدید ترین، به روز ترین و بهترین راه حل ها را به مراجعه کنندۀ خود ارائه دهند.

یکی از دوره های حقوقی در روسیه

دورۀ قانون در نظر گرفته شده مخصوص کسانی است که تصمیم گرفته اند تحصیلات خود را ادامه دهند. به عبارت روشن تر دوره های حقوقی در نظر گرفته شده برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل در رشتۀ حقوق دارند. این دوره ها در بین دانشگاه های روسیه متفاوت است. برخی از این موارد عبارت اند از: نظریه نظارتی، قانون تجاری و… .

LLM یکی از دوره های مربوط به رشته حقوق است که افرادی که می خواهند مدارک تحصیلی خود را در رشته حقوق ارتقاء دهند، دوره های LLM را می گذرانند و به درجۀ استادی می رسند.

دادگاه-حقوق-وکالت-روسیه
دوره های حقوقی در نظر گرفته شده برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل در رشتۀ حقوق دارند.

دوره های آموزشی این مقطع معمولا شامل تحقیقات، دوره های کارشناسی و پایان نامه می باشد. تکمیل دوره های LLM معمولا یک یا دو سال است.

در کشور روسیه، عمدتا آموزش و پرورش به صورت مستقیم توسط دولت ارائه می شود و علومی که باید به دانشجویان و دانش آموزان آموخته شود توسط وزارت آموزش و پرورش تنظیم شده است.

در کشور روسیه، 70 درصد افراد روش یادگیری حضوری در کلاس و 30 درصد بقیه روش یادگیری غیر حضوری و مستقل (آنلاین) را انتخاب کرده اند.

گفتنی است روسیه دارای سیستم های قانونی متعددی است. این امر شامل دادگاه قانون اساسی می باشد که مسئول اجرای قوانین بین المللی و قانون اساسی است. یکی دیگر از سیستم های قانونی روسیه دادگاه های Arbitrazh هستند که اختلافات املاک و تجاری را حل می کند و دادگاه های مدنی که پرونده های جنایی و پرونده های تجدید نظر را که در اختیار دیگران قرار نمی گیرند، رسیدگی می کنند.

استادان حقوق-روسیه-حقوق وکالت
یکی از سیستم های قانونی روسیه دادگاه های Arbitrazh هستند.

سیستم حقوقی روسیه در ساختار خود، منحصر به فرد است، اما بیشتر آن ها به ساختار دادگاه های مدنی شبیه هستند.

دفاتر حقوقی معتبر، خُبره و مجرّبی در شهر مسکو، شهر سن پترزبورگ و دیگر شهر های کشور روسیه وجود دارند که شما می توانید به آن ها مراجعه کنید و مشکلاتی را که برای حل کردن آن ها نیاز به کمک دارید را به آسانی بر طرف کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *