اجاره آپارتمان در روسیه
اجاره آپارتمان در روسیه
آگوست 21, 2019
APPLY در دانشگاه MIPT
نحوه APPLY در دانشگاه MIPT مسکو روسیه
آگوست 22, 2019

آزمون ورودی دانشگاه MIPT به صورت آنلاین برگزار می شود!

آزمون آنلاین داتشگاه MIPT


این یک فرصت مناسب برای دانشجویانی است که قصد دارند برای تحصیل هزینه کنند.
موسسه فیزیک و فناوری مسکو متقاضیان خارجی را برای تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکتری برای شرکت در امتحانات ورودی از راه دور دعوت می کند. امتحانات از 26 آگوست تا 26 سپتامبر 2019 برگزار می شود، این برنامه در وب سایت دانشگاه منتشر شده است.
شرایط فنی به شرح زیر است:

  • کامپیوتر یا لپ تاپ
  • اینترنت پایدار (حداقل سرعت 10 مگابیت بر ثانیه)
  •   مرورگر Google Chrome 72+
  • Microsoft Edge 17+ یا Mozilla Firefox 66+
  • وب کم با حداقل وضوح 0.5 مگاپیکسل و فرکانس عکسبرداری 25 فریم در ثانیه و میکروفون

برای دستیابی به تکالیف، متقاضی باید در کمیته پذیرش وب سایت MIPT ثبت نام کند، اسکن گذرنامه و گواهی تحصیلات را به همراه درخواست ارسال کند، سپس به سایت انتخاب آزمون مراجعه کرده و امتحانات لازم را انتخاب کند. به عنوان مثال، هنگام ثبت نام در یک آزمون کارشناسی برای برنامه انگلیسی زبان “مهندسی هوافضا”، سه موضوع ریاضیات، فیزیک و انگلیسی مورد نیاز است.

نتیجه در مدت 14 روز از تاریخ تحویل مشخص خواهد شد. موسسه فیزیک و فناوری مسکو یک دانشگاه معتبر روسی است که متخصصان را در رشته ریاضیات، فیزیک و رشته های مرتبط آموزش می دهد. آموزش به دو زبان روسی و انگلیسی موجود است. از جمله برنامه های انگلیسی زبان؛ سه دوره لیسانس (علوم کامپیوتر، مهندسی هوافضا، مهندسی زیست پزشکی)، 10 دوره کارشناسی ارشد (زیست فناوری اطلاعات برای صنعت، امنیت سایبر، کارشناسی ارشد در تحول دیجیتال و سایر موارد) و 10دوره فارغ التحصیل (ریاضیات و مکانیک ، علوم شیمیایی ، علوم زمین ، هواپیمایی و فناوری فضایی و دیگران) می توان نام برد.

قیمت یک سال تحصیل از 290،000 روبل (4،462 دلار) تا 435،000 روبل (6،692 دلار) متغیر است. می توانید لیست کامل برنامه ها و همچنین هزینه دقیق آن را در موتور جستجوی سایت مشاهده کنید.

تاریخ انتشار خبر: 20 آگوست 2019 (29 شهریور 1398)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *