بهترین مسیر های کوهنوردی روسیه
بهترین و محبوب ترین مسیر های کوهنوردی در روسیه به همراه آدرس!
مارس 9, 2020
ویروس کرونا در روسیه
وضعیت ویروس کرونا در روسیه و تمهیدات اندیشیده شده برای آن‎
مارس 12, 2020

اهمیت آزمون آیلتس در روسیه و دانشگاه های این کشور

آیلتس در روسیه

آیلتس یک آزمون بین المللی برای بررسی سطح زبان انگلیسی است. برای ورود به دانشگاه با تدریس زبان انگلیسی ممکن است گواهینامه ای دارای مارک با مقیاس 9 امتیازی لازم باشد. در این مقاله نکاتی در رابطه با آزمون آیلتس در روسیه و فواید آن در دانشگاه های این کشور خواهیم گفت.

تحصیل در روسیه با آیلتس به دانشجویان بین المللی کمک می کند که در مقایسه با یادگیری روسی برای تحصیل در روسیه راحت تر باشند. با گذر از دوره مقدماتی، آن ها می توانند در دانشگاه هایی که تدریس در برنامه های مختلف آن ها به زبان انگلیسی است، ثبت نام کنند. معروف ترین آنها:

  • MEPhI، دوره های متنوعی از دوره کارشناسی تا دکتری در زمینه های علمی دقیق (نجوم، ریاضی، رایانه و …) را ارائه می دهد.
  • دانشگاه RUDN مسکو، از تحصیل مشاغل، زبانشناسی، محیط زیست، پزشکی، سخت افزار و فناوری در تمام مقاطع استقبال می کند.
  • UrFU شیمی، Phycology، علوم کامپیوتر، Mass-Media و سایر برنامه ها را به زبان انگلیسی ارائه می دهد.
  • دانشگاه HSE شما می توانید در زمینه های مختلفی از جمله ریاضی و مکانیک، روانشناسی، اقتصاد، حقوق، علوم اجتماعی و … برنامه هایی را انتخاب کنید.
  • دانشگاه سامارا نیز دارای دوره های مختلفی به زبان انگلیسی است.
  • NSU، به شما کمک می کند تا یک مهارت در داده های رایانه ای، مدیریت نفت و گاز، پزشکی و سایر رشته های مورد نیاز را با برنامه های آموزش داده شده به زبان انگلیسی کسب کنید.
  • MSMU، کلیه رشته های مرتبط با پزشکی در زمینه های مختلف (آرایشی، زیبایی، پوست، پزشکی عمومی و …) را ارائه می دهد.
آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

دانشجویان بین المللی می توانند شرایط تحصیل از جمله زبان دستورالعمل ها را انتخاب کنند. حتی شما اگر انگلیسی زبان هستید یا هیچ کلمه ای به زبان روسی بلد نیستید، آزادانه می توانید از هر دانشگاه و برنامه ای استفاده کنید. گواهینامه آیلتس برای همه موسسات آموزشی الزامی نیست. اگر نمی خواهید محدود به انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی باشید، می توانید اول در دوره آمادگی زبان روسی تحصیل کنید.

هزینه تحصیل سالانه به زبان انگلیسی از 1200 یورو تا 5500 یورو می رسد و به اعتبار دانشگاه و برنامه آموزشی منتخب بستگی دارد. شرایط، لیست مدارک و شرایط ثبت نام آموزش زبان انگلیسی در هر یک از دانشگاه ها متفاوت است.

اطلاعات خاصی در هنگام انتخاب هر موسسه بررسی می شود. برخی از دانشگاه ها هنگام درخواست مدرک کارشناسی ارشد نیاز به مصاحبه به زبان انگلیسی از طریق اسکایپ دارند.

تحصیل در مؤسسات آموزش عالی روسیه به زبان انگلیسی همچنین امکان دارد برای دانشجویان خارجی رایگان باشد. دولت روسیه بورسیه تحصیلی در دانشگاه های بزرگ دولتی را ارائه می دهد، که به عنوان بهترین پروژه 5-100 انتخاب شده است.

برخی از دانشگاه های بزرگ دولتی در چندین منطقه در روسیه فرصت می دهند دانشجویان زبان دوم خارجی را فرا بگیرند که اصولاً انگلیسی است. بنابراین همه دانش آموزان آسیا، اروپا، CIS یا سایر کشورها، که نیاز به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی دارند می توانند مهارت های زبانی خود را در برنامه اصلی آموزش انتخابی خود بهبود بخشند. در نتیجه داشتن گواهينامه بين المللي آزمون آیلتس در روسیه مبني بر تاييد سطح مهارت در انگليسي نيز بسیار کاربردی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *